Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 01 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Champions LeagueTottenham – LiverpoolX21.24
18:00:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – Gimnastic Tarragona1X1.25
15:00:00Swedish AllsvenskanIFK Goteborg – Orebro SKOver 1.51.24
15:00:00Swedish AllsvenskanIK Sirius FK – DjurgardensX21.22
17:00:00Swedish AllsvenskanFalkenbergs FF – Kalmar FFX21.32
17:00:00Swedish AllsvenskanOstersunds FK – GIF SundsvallUnder 3.51.38
20:00:00Brazilian Serie AFlamengo – Fortaleza CE11.36
23:00:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – Gremio RS1 or 21.40
14:00:00Czech 1. LigaBanik Ostrava – Mlada BoleslavX21.48
14:30:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – Kongsvinger ILUnder 3.51.43
15:00:00Swedish SuperettanNorrby IF – Dalkurd FFUnder 3.51.37
15:00:00Swedish SuperettanHalmstads – VasterasOver 1.51.26
15:00:00Swedish SuperettanMjallby AIF – Jönköpings SödraX21.38
15:00:00Swedish SuperettanDegerfors IF – IK Frej Taby1X1.20
06:00:00Japanese J-LeagueVegalta Sendai – Nagoya GrampusX21.32
06:00:00Japanese J-LeagueSapporo – Sanfrecce Hiroshima1 or 21.35
06:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Oita Trinita1X1.20
07:00:00Japanese J-LeagueIwata Jubilo – Vissel Kobe1 or 21.32
08:00:00Japanese J-LeagueSagan Tosu – Cerezo OsakaX21.35
10:00:00Japanese J-LeagueMatsumoto Yamaga – Shimizu S-PulseX21.50
11:00:00Japanese J-LeagueKawasaki Frontale – Urawa Red Diamonds1X1.19
11:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – Kashima AntlersX21.35
03:00:00United States MLSVancouver Whitecaps – Toronto FCX21.49
21:00:00United States MLSMontreal Impact – Orlando City SC1X1.25
23:00:00United States MLSAtlanta United – Chicago Fire1X1.20
15:00:00Icelandic ÚrvalsdeildGrindavik – Vikingur Reykjavik1 or 21.27
16:00:00Slovakian Super LigaTrencin – FK Poprad1X1.23
16:00:00Austrian 1st DivisionAustria Lustenau – Wacker Innsbruck IIOver 1.51.12
16:00:00Austrian 1st DivisionSV Lafnitz – FC Blau-Weiss Linz1X1.23
16:00:00Austrian 1st DivisionFC Liefering – Austria KlagenfurtUnder 3.51.81
16:00:00Austrian 1st DivisionVorwarts Steyr – Austria Wien IIX21.25
16:00:00Austrian 1st DivisionAmstetten – KSV 19191X1.27
16:00:00Austrian 1st DivisionRied – FC Juniors OO11.23
16:00:00Austrian 1st DivisionHorn – Wattens21.24
16:00:00Austrian 1st DivisionFloridsdorfer AC – SC Wiener Neustadt1 or 21.28
19:00:00Uruguayan PrimeraAtletico Fenix Montevideo – Rampla Juniors1X1.14
19:00:00Uruguayan PrimeraCA Progreso – Defensor SportingUnder 3.51.53
19:00:00Uruguayan PrimeraPlaza Colonia – Racing Club Montevideo1 or 21.25
13:00:00Belarusian Vysshaya LigaEnergetik-BGU – GorodeyaX21.40
15:00:00Belarusian Vysshaya LigaFC Vitebsk – Dinamo Minsk1 or 21.25
17:00:00Belarusian Vysshaya LigaGomel – FC BATE Borisov21.68
12:35:00Chinese Super LeagueBeijing Renhe – Tianjin Quanjian1 or 21.35
12:35:00Chinese Super LeagueShandong Luneng – Jiangsu Suning1X1.28
12:35:00Chinese Super LeagueGuangzhou R&F – Hebei China Fortune FCUnder 3.51.61
12:35:00Chinese Super LeagueWuhan Zall – Shenzhen Hongzuan1X1.27
12:35:00Chinese Super LeagueShanghai Shenhua – Chongqing Lifan1X1.25
14:00:00Estonian MeistriliigaNõmme Kalju – Maardu LinnameeskondOver 3.51.61
17:00:00Estonian MeistriliigaJalgpallikool Tammeka – Viljandi JK Tulevik1X1.20
06:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Ventforet KofuX21.36
07:00:00Japanese J-League 2Kashiwa Reysol – GifuOver 1.51.30
08:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Renofa Yamaguchi1X1.23
10:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – EhimeUnder 3.51.18
02:00:00Peruvian PrimeraSport Huancayo – Alianza Lima1X1.17
17:00:00Peruvian PrimeraMolinos El Pirata – AyacuchoUnder 3.51.29
21:00:00Peruvian PrimeraEM Deportivo Binacional – Sport Boys Association11.22
23:45:00Peruvian PrimeraCarlos Mannucci – Academia Cantolao1X1.23
08:00:00S. Korean K-LeagueJeju United – Ulsan HyundaiX21.38
11:00:00S. Korean K-LeagueSeongnam Ilhwa – Incheon UnitedUnder 3.51.22
15:00:00Brazilian Serie BParana – OesteUnder 3.51.14
20:30:00Brazilian Serie BBotafogo SP – Criciuma SC1X1.18
20:30:00Brazilian Serie BVila Nova – Londrina PR1X1.16
23:00:00Brazilian Serie BCuiaba Esporte Clube – Ponte Preta1 or 21.30
14:00:00S. African Pr. LeagueMaritzburg United – Tshakhuma Tsha1X1.20
23:00:00Argentinian Primera B NacionalCentral Cordoba Sde – Sarmiento1 or 21.28
22:00:00Colombian Primera AUnion Magdalena – Millonarios21.68
13:00:00Friendly Intls. W.England W. – New Zealand W.Over 2.51.36
14:30:00Friendly Intls. W.Belgium W. – Thailand W.Over 2.51.49
17:15:00Friendly Intls. W.Netherlands W. – Australia W.1 or 21.24
09:00:00Romanian Liga 2CS Juventus Bucuresti – ACS Poli TimisoaraOver 1.51.14
10:00:00Romanian Liga 2Politehnica Timisoara – FC Metaloglobus BucurestiUnder 3.51.35
12:30:00Romanian Liga 2FC Arges – CS Sportul Snagov1X1.22
15:00:00Romanian Liga 2Acs Energeticianul – FC Chindia Targoviste21.53
15:00:00Romanian Liga 2Petrolul Ploiesti – FC Clinceni1X1.18
15:00:00Romanian Liga 2Universitatea Cluj – Pandurii Targu JiuOver 2.51.30
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Nardo – Kvik HaldenX21.37
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – FredrikstadX21.27
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Baerum – AsaneX21.37
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Oppsal IF – AltaX21.34
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Floro – SenjaOver 1.51.18
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – Elverum1 or 21.27
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – AskerUnder 3.51.80
15:00:00Lithuanian A LygaFK Palanga – Suduva Marijampole21.20
17:00:00Lithuanian A LygaFK Riteriai – Zalgiris Kaunas1 or 21.19
09:00:00Aus. NPL VictoriaAltona Magic SC – Melbourne KnightsUnder 3.51.60
09:00:00Aus. NPL VictoriaHeidelberg United – Green Gully Cavaliers1X1.18
09:00:00Aus. NPL VictoriaPort Melbourne Sharks – Avondale HeightsX21.27
10:00:00Aus. NPL VictoriaDandenong Thunder – Kingston City FC1X1.25
16:00:00Faroe Islands Pr. LeagueNSÍ Runavík – TB/FC Suðuroy/Royn11.32
14:00:00Latvian VirsligaBFC Daugavpils – FK LiepajaX21.25
16:00:00Latvian VirsligaRiga FC – Rigas Futbola SkolaUnder 3.51.26
04:00:00Aus. NPL NSWSydney FC Youth – Manly UnitedX21.19
09:00:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – APIA Leichhardt TigersUnder 3.51.49
15:00:00Icelandic 1 DeildFjölnir Reykjavik – Njarovik1X1.17
06:00:00Aus. NPL ACTWoden Weston – Tuggeranong United1 or 21.22
06:00:00Aus. NPL ACTBelconnen United – Monaro PanthersUnder 3.52.15
06:00:00Aus. NPL ACTCanberra Olympic – Riverina Rhinos FCOver 3.51.23
15:30:00Austrian RegionalligaSV Leobendorf – Traiskirchen Fcm1X1.15
15:30:00Austrian RegionalligaFC Kitzbühel – FC LangeneggOver 2.51.43
15:30:00Austrian RegionalligaFC Stadlau – SC Team Wiener LinienX21.18
16:00:00Austrian RegionalligaSV Wörgl – DornbirnX21.22
20:30:00Chilean Primera BSantiago Morning – San Luis Quillota1X1.17
20:30:00Chilean Primera BDeportes Magallanes – Deportes CopiapoX21.32
23:00:00Chilean Primera BPuerto Montt – Santiago Wanderers1 or 21.25
12:00:00Chinese League 1Shaanxi Changan Athletic – Nantong Zhiyun1 or 21.27
12:30:00Chinese League 1Meizhou Hakka – Shijiazhuang Ever Bright1 or 21.27
12:30:00Chinese League 1Liaoning Hongyun – Qingdao HainiuX21.32
12:35:00Chinese League 1Sichuan Annapurna – Changchun Yatai1 or 21.28
12:00:00Danish Division 2Vejgaard B – FC Sydvest 051X1.23
13:00:00Danish Division 2Braband – Bronshoj1X1.17
13:00:00Danish Division 2Odder – Frem1 or 21.25
13:00:00Danish Division 2Middelfart – Jammerbugt1X1.20
13:00:00Danish Division 2Dalum – Avarta1 or 21.28
14:00:00Danish Division 2Skovshoved – Tarup-Paarup1X1.18
14:00:00Danish Division 2B 93 Copenhagen – Vanløse1X1.17
17:00:00Portuguese League U19Alverca U19 – Leixoes U19X21.22
17:00:00Portuguese League U19Gil Vicente U19 – Tondela U19Under 3.51.34
17:00:00Portuguese League U19Rio Ave U19 – SC Beira-Mar U19Over 1.51.26
17:00:00Portuguese League U19Feirense U19 – Freamunde U19Over 1.51.26
17:00:00Portuguese League U19CD Aves U19 – Pacos Ferreira U19Under 3.51.34
17:00:00Portuguese League U19AC Alcanenense U19 – OS Belenenses U19X21.15
17:00:00Portuguese League U19Cova Da Piedade U19 – Uniao de Leiria U191 or 21.22
17:00:00Portuguese League U19GD Estoril Praia U19 – Marítimo U191X1.17
17:00:00Portuguese League U19Academica Coimbra U19 – Vitoria Setubal U191X1.13
09:00:00S. Korean K-League ChallengeJeonnam Dragons – Ansan Greeners1 or 21.36
11:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Daejeon CitizenUnder 3.51.22
11:00:00S. Korean K-League ChallengeBusan I Park – Suwon FC1X1.20
12:00:00Thai Premier LeagueSukhothai FC – Buriram United FC21.66
13:00:00Armenian First LeagueGandzasar Kapan 2 – Yerevan21.28
14:00:00Armenian First LeagueFC Alashkert 2 – Ararat-Armenia-21 or 21.20
14:00:00Armenian First LeagueArarat Yerevan 2 – FC Pyunik Yerevan 2X21.30
14:00:00Armenian First LeagueLokomotiv Yerevan – Junior SevanX21.14
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – IFK TidaholmX21.38
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – Vänersborgs IF1 or 21.20
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVinbergs IF – Hittarps IKX21.25
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – Ullareds IKOver 1.51.11
08:00:00Aus. NPL WesternPerth Glory FC Youth – Inglewood United1X1.30
08:00:00Aus. NPL WesternECU Joondalup – Armadale SCUnder 3.51.77
08:00:00Aus. NPL WesternStirling Lions – BalcattaX21.27
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Bayswater CityX21.40
08:00:00Aus. NPL WesternSorrento – Perth SCX21.18
08:00:00Aus. NPL WesternRockingham City FC – Floreat Athena21.51
06:30:00Aus. NPL South AustraliaWest Adelaide FC – Campbelltown City21.39
06:30:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – Adelaide Blue EaglesUnder 3.51.58
09:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Comets – Croydon Kings1X1.22
10:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Adelaide United YouthUnder 3.51.71
05:00:00Japanese J-League 3Gainare Tottori – Kamatamare SanukiX21.32
07:00:00Japanese J-League 3Thespakusatsu – FC Tokyo1X1.19
09:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – Grulla Morioka1 or 21.28
17:05:00Argentinian Primera B MetroSan Telmo – ColegialesUnder 3.51.15
15:00:00Icelandic 2 DeildFjardabyggd – IF VestriX21.32
17:00:00Icelandic 2 DeildKFG – UMF Tindastoll11.32
08:00:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Brisbane StrikersOver 1.51.04
08:00:00Aus. NPL QueenslandSouth West Queensland Thunder – Olympic FC21.16
09:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast Knights SC – Redlands UnitedOver 2.51.10
10:00:00Aus. NPL QueenslandEastern Suburbs Brisbane – Moreton Bay Jets1 or 21.23
10:00:00Aus. NPL QueenslandMagpies Crusaders – Western PrideX21.27
05:15:00Aus. NPL TasmaniaKingborough Lions – Devonport Strikers21.04
05:30:00Aus. NPL TasmaniaRiverside Olympic FC – Launceston CityX21.18
21:00:00Jordanian CupAl Faisaly – Ramtha1X1.20
20:00:00Brazilian Serie CVolta Redonda – Ypiranga RS1X1.15
21:15:00Brazilian Serie CNautico PE – Globo RNOver 1.51.31
22:00:00Brazilian Serie CJuventude RS – Atletico AcreanoOver 1.51.34
23:15:00Brazilian Serie CImperatriz MA – Santa Cruz1 or 21.25
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Herd – Nordstrand1 or 21.16
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Rommen – Årvoll1X1.28
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Grei – Follo1 or 21.18
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Halsen IF – NorildUnder 3.51.88
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Mandalskameratene – Storm FC1X1.20
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Start II – VardenesetUnder 3.51.88
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flint – DonnOver 1.51.07
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vestfossen – Fjøra1X1.30
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Valdres – OsX21.22
12:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fyllingsdalen – Vard HaugesundX21.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fana – SK Djerv 19191X1.28
12:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Rosenborg BK II – TillerOver 1.51.08
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Brumunddal – Ranheim II21.48
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5FK Gjovik-Lyn – Kolstad1X1.25
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Melhus – Nybergsund IL-Trysil1 or 21.16
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Harstad – JunkerenX21.35
16:00:00Czech MSFLMsa Dolni Benesov – Velke Mezirici1X1.16
16:00:00Czech MSFLHlucin – VrchovinaOver 1.51.15
16:00:00Czech MSFLFK Hodonin – Valasske MeziriciOver 2.51.49
16:00:00Czech MSFLLisen – Spartak HulinOver 2.51.42
16:30:00Czech MSFLVyskov – RymarovOver 1.51.14
09:15:00Czech CFLBenesov – 1. FC Karlovy Vary1 or 21.25
09:15:00Czech CFLOlympia HK – StechoviceOver 1.51.09
09:30:00Czech CFLLitomericko – Pisek1X1.20
09:30:00Czech CFLKraluv Dvur – Dobrovice1X1.18
16:00:00Czech CFLDomazlice – PrevysovOver 1.51.11
16:00:00Czech CFLUsti Orlici – Slovan VelvaryUnder 3.51.70
16:00:00Czech CFLZivanice – Vysehrad21.54
10:00:00Vietnamese V-League 2Xm Fico Tay Ninh – Binh Dinh1X1.20
11:00:00Vietnamese V-League 2Pho Hien FC – Dong Thap1X1.23
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4MKS Podlasie Biala Podlaska – Wisla Sandomierz1 or 21.27
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – KS Hutnik Krakow SSAX21.40
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wislanie Jaskowice – Stal Krasnik1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – Stal Rzeszow21.51
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sola Oswiecim – Czarni Polaniec1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – KSZO Ostrowiec SwietokrzyskiOver 1.51.19
08:30:00Chinese League 2Yanbian Beiguo – Taizhou Yuanda21.48
08:30:00Chinese League 2Qingdao Red Lions – Jilin Baijia1 or 21.28
08:30:00Chinese League 2Dalian Chanjoy – Qingdao Jonoon21.38
09:00:00Chinese League 2Hebei Jingying – Shenyang City FC1X1.24
09:00:00Chinese League 2Zibo Cuju – Baoding RongdaOver 1.51.23
09:00:00Chinese League 2Fujian Tianxin – Sichuan Jiuniu FC1 or 21.27
12:30:00Chinese League 2Kunshan – Guangxi Baoyun11.26
09:00:00Russian Top Division W.Yenisey Krasnoyarsk W. – Ryazan VDV W.21.41
13:00:00Russian Top Division W.Torpedo Izhevsk W. – CSKA Moscow W.21.17
13:00:00Russian Top Division W.Zvezda-2005 W. – Kubanochka Krasnodar W.Under 3.51.51
16:00:00Russian Top Division W.Chertanovo W. – Lokomotiv Moscow W.21.58
21:00:00Peruvian SegundaJuan Aurich – Santos FC IcaOver 1.51.17
19:00:00Brazilian Serie DAD Itaborai – Tupi MG1 or 21.27
19:00:00Brazilian Serie DVitoria ES – Portuguesa RJ1 or 21.27
19:30:00Brazilian Serie DIpora GO – Palmas TO1X1.13
19:30:00Brazilian Serie DBrasiliense – URT MG1X1.11
20:00:00Brazilian Serie DSantos AP – Real Desportivo Ariquemes RO1 or 21.22
20:00:00Brazilian Serie DUniclinic – Altos PIOver 1.51.22
20:00:00Brazilian Serie DSerrano PB – Bahia de Feira21.13
20:00:00Brazilian Serie DItuano SP – Serra ESOver 2.51.46
20:00:00Brazilian Serie DInterporto TO – Aparecidense GO21.40
21:00:00Brazilian Serie DMetropolitano Maringa PR – Joinville1 or 21.25
21:00:00Brazilian Serie DCaldense MG – Sobradinho DF11.28
22:00:00Brazilian Serie DFerroviaria SP – Avenida RS1X1.22
23:00:00Brazilian Serie DFast Clube – Rio Branco ACOver 1.51.24
23:00:00Brazilian Serie DCoruripe – Salgueiro PEX21.16
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – MKS ElkOver 1.51.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – LKS 1926 Lomza11.32
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Mks Kaczkan Huragan Morag11.33
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Polonia Warszawa – MLKS Znicz Biala Piska1X1.18
17:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legionovia Legionowo – Olimpia ZambrowOver 1.51.18
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Lech Poznan II1 or 21.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Górnik Konin – Chemik Bydgoszcz1 or 21.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Wierzyca Pelplin – Pogon Szczecin IIX21.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – Kks Kalisz1 or 21.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – KP Starogard Gdanski1 or 21.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – Mieszko GnieznoX21.35
18:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Sokol KleczewUnder 3.51.47
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stilon Gorzow – Rekord Bielsko Biala21.55
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – Agroplan GluszynaOver 1.51.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gwarek Tarnowskie Góry – Warta Gorzów Wielkopolski1X1.16
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Gornik PolkowiceX21.32
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Ruch Radzionkow1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Zdzieszowice – Lechia Dzierzoniów1X1.16
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3GKS Pniowek 74 – Gornik Zabrze II1 or 21.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Piast Zmigród1 or 21.20
19:30:00Italian Serie C PlayoffsLucchese – Bisceglie1X1.14
15:00:00Kosovan SuperligaTrepca 89 – KF Vellaznimi1X1.14
18:00:00Canadian Premier LeagueHfx Wanderers FC – Pacific FC1 or 21.23
23:30:00Canadian Premier LeagueFC Edmonton – Valour FC1X1.22
10:00:00French Open M.Fabio Fognini – Roberto Bautista-Agut11.73
11:00:00French Open M.Jan-Lennard Struff – Borna Coric21.42
12:00:00French Open M.Novak Djokovic – Salvatore Caruso11.01
12:30:00French Open M.Jordan Thompson – Juan Martin Del Potro21.32
12:30:00French Open M.Dominic Thiem – Pablo Cuevas11.23
13:00:00French Open M.Karen Khachanov – Martin Klizan11.27