Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 01 August 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00Italian Serie ABrescia – Sampdoria21.52
19:45:00Italian Serie AAtalanta – Inter Milan1 or 21.28
19:45:00Italian Serie AJuventus – Roma1 or 21.28
19:45:00Italian Serie ANapoli – LazioX21.48
19:45:00Italian Serie AMilan – Cagliari11.30
12:30:00Scottish PremiershipAberdeen – Rangers21.41
15:00:00Scottish PremiershipDundee United – St JohnstoneX21.48
15:00:00Scottish PremiershipHibernian – KilmarnockUnder 3.51.30
15:00:00Scottish PremiershipSt Mirren – LivingstonX21.42
17:30:00English FA CupArsenal – ChelseaX21.32
19:30:00Belgian CupClub Brugge – AntwerpOver 1.51.28
20:45:00Portuguese CupBenfica – PortoX21.40
14:00:00Swedish AllsvenskanDjurgardens – Häcken1 or 21.35
14:00:00Swedish AllsvenskanOrebro SK – Falkenbergs FF1 or 21.33
15:00:00Finnish VeikkausliigaSJK – Haka Valkeakoski Am.1 or 21.34
15:00:00Finnish VeikkausliigaIlves – HIFK1X1.24
15:00:00Finnish VeikkausliigaHJK Helsinki – Kuopio1X1.26
15:00:00Finnish VeikkausliigaInter Turku – Mariehamn11.30
15:00:00Finnish VeikkausliigaRovaniemi – TPS Turku1 or 21.37
17:00:00Norwegian EliteserienSandefjord – Molde21.41
19:30:00Norwegian EliteserienBrann – Vålerenga1 or 21.32
23:00:00Mexican PrimeraCF America – Club Tijuana1X1.24
16:30:00Swedish SuperettanGIF Sundsvall – Degerfors IFX21.36
16:30:00Swedish SuperettanLjungskile SK – Halmstads21.61
16:30:00Swedish SuperettanAFC Eskilstuna – Östers IFX21.29
14:00:00Finnish YkkonenEIF – KTPUnder 3.51.49
15:00:00Finnish YkkonenVaasa – KPV KokkolaX21.25
15:00:00Finnish YkkonenMyPa Myllykoski – AC KajaaniX21.20
15:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – Jaro1X1.19
10:00:00Japanese J-LeagueNagoya Grampus – Kashiwa Reysol1 or 21.27
10:00:00Japanese J-LeagueVegalta Sendai – Yokohama MarinosX21.28
10:00:00Japanese J-LeagueYokohama FC – Sanfrecce HiroshimaX21.18
11:00:00Japanese J-LeagueShonan Bellmare – Cerezo OsakaX21.22
11:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Sagan Tosu1X1.16
11:00:00Japanese J-LeagueUrawa Red Diamonds – Shimizu S-Pulse1X1.24
11:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – Kawasaki FrontaleX21.22
11:00:00Japanese J-LeagueOita Trinita – Kashima AntlersX21.25
14:00:00Irish Premier LeagueShelbourne FC – Waterford United1X1.20
17:00:00Irish Premier LeagueShamrock Rovers – Finn Harps11.25
10:00:00Club FriendliesSparta Prague – Mas TaborskoOver 2.51.20
13:00:00Club FriendliesOostende – Cercle Brugge1 or 21.24
16:00:00Club FriendliesCambuur Leeuwarden – ZwolleX21.33
16:00:00Club FriendliesDunajska Streda – Nice21.42
14:30:00Romanian Liga 1FC Clinceni – AFC HermannstadtX21.30
17:00:00Romanian Liga 1Viitoral Constanta – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe1X1.20
19:30:00Romanian Liga 1Botosani – Gaz Metan Medias1X1.17
19:30:00Croatian CupRijeka – Lokomotiva Zagreb1X1.30
08:00:00Australian A-LeagueMelbourne City – Sydney1 or 21.32
17:00:00Tunisian Ligue 1Jeunesse Sportive Kairouanaise – Etoile Sportive du SahelX21.17
17:00:00Tunisian Ligue 1Club Athletic Bizertin – US Ben GuerdaneX21.36
18:00:00Tunisian Ligue 1Esperance Sportive Tunis – AS Slimane11.22
16:30:00Belarusian Vysshaya LigaSlavia Mozyr – IslochX21.38
18:30:00Belarusian Vysshaya LigaNeman Grodno – Dinamo MinskX21.45
11:00:00Chinese Super LeagueBeijing Gouan – Wuhan ZallOver 1.51.15
13:00:00Chinese Super LeagueShijiazhuang Ever Bright – Qingdao Huanghai1X1.25
14:00:00Estonian MeistriliigaTallinna JK Legion – Paide Linnameeskond21.40
17:00:00Estonian MeistriliigaNarva Trans – FC KuressaareOver 1.51.21
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – RyukyuUnder 3.51.37
12:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – Tom TomskUnder 3.51.22
13:00:00Russian Division 1Chertanovo – Spartak-2 Moscow1 or 21.28
14:00:00Russian Division 1Irtysh Omsk – Yenisey KrasnoyarskX21.28
15:00:00Russian Division 1Tekstilshik Ivanovo – Veles1 or 21.32
15:00:00Russian Division 1Dynamo Bryansk – FC Orenburg21.60
16:00:00Russian Division 1Neftekhimik – FK Chaika1 or 21.32
16:00:00Russian Division 1Volgar Astrakhan – Krasnodar-21 or 21.32
16:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – FC Akron1X1.20
17:00:00Russian Division 1Alania Vladikavkaz – SKA-KhabarovskX21.40
11:00:00S. Korean K-LeagueSeongnam Ilhwa – FC Seoul1 or 21.32
11:00:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – Pohang Steelers1X1.20
12:00:00S. Korean K-LeagueIncheon United – Gwangju FCX21.45
19:00:00Hungarian NB 2Kaposvári Rákóczi – Nyiregyhaza Spartacus FCUnder 3.51.33
14:30:00Qatari Stars LeagueAl Rayyan – Al ArabiOver 1.51.16
16:45:00Qatari Stars LeagueAl Sailiya – Al ShahaniyaUnder 3.51.33
21:00:00Paraguayan PrimeraSol de America – Nacional AsuncionX21.34
23:30:00Paraguayan PrimeraLibertad Asuncion – Guarani1X1.20
16:30:00Bosnian Premijer LigaSloboda Tuzla – Radnik BijeljinaUnder 3.51.20
17:00:00Bosnian Premijer LigaBorac Banja Luka – Mladost Doboj KakanjOver 1.51.26
19:00:00Bosnian Premijer LigaZrinjski Mostar – Olimpik Sarajevo11.22
19:30:00Bosnian Premijer LigaZeljeznicar – Velez Mostar11.34
16:30:00Serbian Super LigaNapredak – Partizan Belgrade21.39
18:30:00Serbian Super LigaVozdovac – FK Radnik SurdulicaOver 1.51.22
18:30:00Serbian Super LigaRadnicki Nis – Metalac GM11.36
18:30:00Serbian Super LigaRed Star Belgrade – FK Novi PazarOver 3.51.71
18:30:00Serbian Super LigaProleter Novi Sad – Rad Belgrade1X1.17
18:30:00Serbian Super LigaMacva Sabac – FK Backa BP1 or 21.35
18:30:00Serbian Super LigaCukaricki – FK IndijaOver 1.51.29
13:00:00Finnish Kakkonen Group APkku – PK-3521.26
13:00:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – EPSX21.32
15:00:00Finnish Kakkonen Group ALahden Reipas – Pepo LappeenrantaX21.27
15:00:00Finnish Kakkonen Group ANurmijarven Jalkapalloseura – JäPSX21.17
12:00:00Finnish Kakkonen Group BKaaPo Kaarina – Pargas Idrottsforening1X1.20
13:00:00Finnish Kakkonen Group BSalPa – FC HJS Akatemia1X1.25
15:00:00Finnish Kakkonen Group BJazz – P-Iirot1X1.22
13:00:00Finnish Kakkonen Group CSC Kufu 98 – JippoX21.19
15:00:00Finnish Kakkonen Group CPS Kemi II – RoPS FarmiUnder 3.51.59
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fredrikstad – Skeid1X1.21
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – AltaX21.33
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kjelsas – Eidsvold TurnOver 1.51.16
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Tromsdalen – Hodd1 or 21.27
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – Notodden FKX21.37
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Bryne – Fram LarvikOver 1.51.11
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Baerum – Flekkeroy1 or 21.26
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Arendal – Vard HaugesundOver 1.51.11
15:00:00Lithuanian A LygaBanga Gargzdai – FK Riteriai1 or 21.30
08:00:00Aus. Brisbane PLTHE Gap – Centenary Stormers1 or 21.22
09:00:00Aus. Brisbane PLGrange Thistle – Acacia Ridge All Stars11.26
09:00:00Aus. Brisbane PLCaboolture – Toowong21.35
16:00:00Moldovan Div. 1FC Floresti – Sheriff Tiraspol21.04
18:30:00Moldovan Div. 1FC Petrocub – Sfintul Gheorghe1X1.23
15:30:00Slovakian 2. LigaMSK Zilina B – FC STK 1914 Šamorín11.36
16:00:00Slovakian 2. LigaDukla Banska Bystrica – Slovan Bratislava BOver 1.51.18
16:00:00Slovakian 2. LigaMFK Dubnica – Slavoj TrebisovOver 1.51.18
16:00:00Slovakian 2. LigaTatran Liptovsky Mikulas – FK Vysne OpatskeX21.25
17:00:00Slovakian 2. LigaZp Sport Podbrezova – KFC KomarnoOver 1.51.22
18:00:00Slovakian 2. LigaMFK Skalica – PetrzalkaOver 1.51.19
17:30:00Georgian U’lesi LigaDinamo Tbilisi – Chikhura SachkhereOver 1.51.30
18:30:00Georgian U’lesi LigaLokomotiv Tbilisi – Torpedo Kutaisi1X1.20
16:00:00Iranian Pro LeagueNassaji Mazandaran – PersepolisX21.24
16:45:00Iranian Pro LeagueGol Gohar – Foolad KhuzestanX21.40
17:00:00Iranian Pro LeaguePars Jonoubi Jam FC – Shahin Bushehr1X1.19
18:00:00Iranian Pro LeagueEsteghlal – Sepahan1 or 21.36
06:00:00Aus. NPL ACTCanberra Olympic – Monaro Panthers11.21
06:45:00Aus. NPL ACTWoden Weston – Tuggeranong UnitedX21.32
15:00:00Austrian RegionalligaWacker Innsbruck II – KufsteinX21.30
17:00:00Austrian RegionalligaSC Imst 1933 – SV Hall1X1.70
17:00:00Austrian RegionalligaFC Kitzbühel – SVG Reichenau1X1.30
17:00:00Estonian EsiliigaMaardu Linnameeskond – Kohtla-Järve JK JärveOver 3.51.74
17:00:00Estonian EsiliigaTartu JK Tammeka II – FC ElvaX21.24
17:00:00Estonian EsiliigaFC Nõmme United – Vändra JK Vaprus11.26
10:00:00Lithuanian 1 LygaVmfd Zalgiris – Vilnius BFAOver 1.51.05
15:00:00Lithuanian 1 LygaKauno Zalgiris B – FK Minija 20171 or 21.17
11:00:00S. Korean K-League ChallengeJeju United – Jeonnam DragonsUnder 3.51.27
11:00:00S. Korean K-League ChallengeChungnam Asan – Daejeon CitizenX21.27
12:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – Ansan GreenersOver 1.51.24
19:30:00Brazilian ParaenseCastanhal EC – Tapajos FC PAOver 1.51.24
23:00:00Brazilian ParaenseParagominas PA – Paysandu PA21.40
12:30:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Valerenga W.21.36
13:00:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Lillestrøm SK W.21.13
14:00:00Norwegian Toppserien W.Kolbotn W. – Røa IL W.1 or 21.24
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – Ytterhogdals21.52
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – RosengardUnder 3.52.17
08:00:00Aus. NPL WesternBayswater City – Perth Glory FC YouthUnder 3.51.69
08:00:00Aus. NPL WesternInglewood United – Perth SC1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL WesternRockingham City FC – Balcatta21.33
08:00:00Aus. NPL WesternGwelup Croatia SC – Floreat AthenaUnder 3.51.72
08:00:00Aus. NPL WesternECU Joondalup – Armadale SCUnder 3.51.59
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Sorrento1 or 21.23
15:00:00Eng. National NorthBoston United – Altrincham1 or 21.28
13:00:00Eng. National SouthWeymouth – Dartford1 or 21.28
06:30:00Aus. NPL South AustraliaCumberland United – Adelaide RaidersX21.35
06:30:00Aus. NPL South AustraliaPara Hills – Adelaide CometsX21.20
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide City – Campbelltown City1 or 21.25
06:30:00Aus. NPL South AustraliaModbury Jets – Adelaide Blue EaglesX21.38
06:30:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – Adelaide United YouthOver 1.51.12
09:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Croydon Kings1X1.20
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – Älmeboda/LinnerydOver 1.51.13
08:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane City – Queensland Lions21.22
09:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast Knights SC – Eastern Suburbs Brisbane11.26
10:00:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Brisbane StrikersX21.16
05:00:00Aus. NPL TasmaniaSouth Hobart – Glenorchy Knights1X1.24
05:15:00Aus. NPL TasmaniaDevonport Strikers – Olympia FC1X1.22
07:30:00Aus. NPL TasmaniaHobart Zebras – Kingborough Lions1X1.24
07:30:00Aus. NPL TasmaniaLaunceston City – Riverside Olympic FCOver 1.51.08
20:00:00Brazilian Copa do NordesteCeara CE – Bahia Salvador BAX21.27
05:30:00Aus. NPL Northern NSWLambton Jaffas FC – Hamilton Olympic FC1X1.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Siarka Tarnobrzeg – KS Wisloka Debica1X1.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – KSZO Ostrowiec Swietokrzyski1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Orleta Radzyn Podlaski – MKS Podlasie Biala Podlaska1X1.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Cracovia Kraków II – Avia Swidnik1 or 21.25
17:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – LKS Wolczanka Wolka Pelkinska1X1.18
15:00:00Russian Top Division W.Zvezda-2005 W. – Yenisey Krasnoyarsk W.11.21
16:00:00Russian Top Division W.Chertanovo W. – Ryazan VDV W.X21.40
16:00:00Russian Top Division W.Lokomotiv Moscow W. – Kubanochka Krasnodar W.11.31
13:00:00Belarusian Pr. League W.ABFF U19 W. – Botsor Brest W.Over 2.51.24
15:00:00Belarusian Pr. League W.Dnepr Mogilev W. – Zorka BDU W.21.15
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – Sokol Kleczew1 or 21.25
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2SKS Unia Swarzedz – Chemik Police1X1.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2GKS Przodkowo – Baltyk KoszalinUnder 3.51.51
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gwardia Koszalin – Radunia Stezyca21.42
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – Jarota Jarocin1X1.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Mieszko Gniezno11.26
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2MKS Nielba Wagrowiec – Pogon Szczecin II1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Flota Swinoujscie – MLKS Unia Janikowo1 or 21.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pomorzanin Torun – Baltyk GdyniaUnder 3.51.50
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3GKS Pniowek 74 – Piast Zmigród1X1.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia Nysa – Foto-Higiena Gac1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Energetyk Row Rybnik – Rekord Bielsko Biala1 or 21.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Lechia Zielona GoraX21.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gwarek Tarnowskie Góry – Zaglebie II Lubin1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Sleza WroclawX21.35
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3LKS Goczalkowice-Zdroj – MKS Kluczbork1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia/Stal Swidnica – Ruch ChorzowX21.20
07:30:00FIFA Liga ProGambit Esports – Veg Vega Squadron Fifa1X1.22
07:55:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – TES Tundra FIFAX21.32
08:20:00FIFA Liga ProGambit Esports – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.22
08:45:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – TES Tundra FIFA1X1.24
09:10:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.22
09:35:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Gambit EsportsX21.24
10:25:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Gambit Esports1 or 21.22
10:50:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Ez1 Ez1D 11 Fifa1 or 21.22
11:15:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.22
14:30:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – KAB Kabush FIFA21.50
14:55:00FIFA Liga ProDnk Dimonchello Fifa – Rob Papa Krych21.30
15:20:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Rub FC Kazan FIFA21.40
15:45:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Rob Papa KrychX21.22
16:10:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – Dnk Dimonchello FifaOver 1.51.06
16:35:00FIFA Liga ProRob Papa Krych – Ina Inactivetv Fifa11.30
17:00:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – KAB Kabush FIFAUnder 3.51.88
17:25:00FIFA Liga ProDnk Dimonchello Fifa – Ina Inactivetv Fifa1X1.22
17:50:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Dnk Dimonchello FifaOver 1.51.09
18:15:00FIFA Liga ProRob Papa Krych – Rub FC Kazan FIFA1X1.26
09:00:00Virtual Serie AMilan (Virtual) – Cagliari (Virtual)11.33
09:00:00Virtual Serie AAtalanta (Virtual) – Inter (Virtual)1 or 21.31
09:00:00Virtual Serie ABrescia (Virtual) – Sampdoria (Virtual)21.46
09:00:00Virtual Serie AJuventus (Virtual) – Roma (Virtual)X21.44
09:00:00Virtual Serie ANapoli (Virtual) – Lazio (Virtual)X21.44
12:00:00Faroe Islands 1 Deild07 Vestur – Klaksvik IIX21.35
15:00:00Faroe Islands 1 DeildFC Hoyvik – B36 Tórshavn II21.43
08:00:00Palermo WTAGiulia Gatto-Monticone – Martina Trevisan11.73
08:00:00Palermo WTATereza Martincova – Leonie Kung11.36
08:00:00Palermo WTAReka-Luca Jani – Nadia Podoroska21.40
09:00:00Palermo WTAVarvara Gracheva – Matilde Paoletti11.08
09:00:00Palermo WTAMartina Di Giuseppe – Chloe Paquet21.58
09:00:00Palermo WTAIndy De Vroome – Ysaline Bonaventure21.34