Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 01 August 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00Swedish SuperettanMjallby AIF – Norrby IF1X1.27
10:00:00Club FriendliesMarbella – Banni YasUnder 3.51.41
16:00:00Club FriendliesIasi – AS Stiinta Miroslava11.29
16:30:00Club FriendliesUS Alessandria Calcio – BorgosesiaOver 1.51.25
16:30:00Club FriendliesDenizlispor – GoztepeX21.38
17:00:00Club FriendliesPotenza – ASD Grumentum Val D’agri11.23
18:30:00Club FriendliesRiver Ebro – Pena Sport1 or 21.25
18:30:00Club FriendliesMalaga – Mallorca1 or 21.23
19:00:00Club FriendliesHuesca – LevanteUnder 3.51.48
19:30:00Club FriendliesNumancia – Athletic Bilbao21.63
15:00:00Europa LeagueAstana – FC Santa ColomaOver 3.51.46
15:00:00Europa LeagueOrdabasy – Mlada BoleslavX21.45
15:30:00Europa LeagueKairat Almaty – Hapoel Beer Sheva1X1.25
16:00:00Europa LeagueViitoral Constanta – GentX21.42
17:00:00Europa LeagueZorya Luhansk – Buducnost Podgorica11.26
17:00:00Europa LeagueKuopio – Legia WarsawX21.23
17:15:00Europa LeagueCS Universitatea Craiova – Budapest HonvedOver 1.51.35
17:30:00Europa LeagueRiga FC – Piast GliwiceX21.27
17:30:00Europa LeagueHäcken – AZX21.42
17:30:00Europa LeagueDebreceni VSC – Torino21.58
17:30:00Europa LeagueLevski Sofia – AEK LarnacaUnder 3.51.31
18:00:00Europa LeagueNeftchi – Arsenal TulaX21.42
18:00:00Europa LeagueMalmö FF – DomzaleOver 1.51.24
18:00:00Europa LeagueAtromitos – Dunajska Streda1 or 21.32
18:00:00Europa LeagueMaccabi Haifa – StrasbourgX21.48
18:00:00Europa LeagueFK Liepaja – IFK Norrkoping FKX21.22
18:00:00Europa LeagueFK Jablonec – FC Pyunik YerevanOver 2.51.62
18:00:00Europa LeagueAEL Limassol – Aris Thessaloniki FCX21.28
18:00:00Europa LeagueKlaksvik – Luzern21.39
18:00:00Europa LeagueSheriff Tiraspol – Partizani TiranaOver 1.51.34
18:00:00Europa LeagueZrinjski Mostar – Utrecht21.73
18:00:00Europa LeagueApollon Limassol – Shamrock RoversOver 1.51.34
18:00:00Europa LeagueDinamo Tbilisi – GabalaOver 1.51.37
18:00:00Europa LeagueVaduz – MOL VidiX21.28
18:30:00Europa LeagueBrondby IF – Lechia Gdansk1X1.22
18:30:00Europa LeagueLudogorets Razgrad – Valur ReykjavikOver 2.51.53
18:30:00Europa LeagueProgres Niedercorn – Rangers21.27
18:45:00Europa LeagueEsbjerg – Shakhtyor Soligorsk1X1.20
19:00:00Europa LeagueOlimpija Ljubljana – Malatyaspor1 or 21.32
19:00:00Europa LeagueGzira United FC – Ventspils1X1.22
19:30:00Europa LeagueSturm Graz – HaugesundOver 1.51.33
19:30:00Europa LeagueFCSB – AlashkertOver 2.51.53
19:30:00Europa LeagueEintracht Frankfurt – Flora TallinnOver 3.51.36
19:45:00Europa LeagueAberdeen – Chikhura Sachkhere11.29
19:45:00Europa LeagueLinfield – HB Torshavn1 or 21.32
19:45:00Europa LeagueNK Osijek – CSKA Sofia1X1.20
19:45:00Europa LeagueSpartak Trnava – Lokomotiv PlovdivUnder 3.51.26
20:00:00Europa LeagueVitoria Guimaraes – Jeunesse EschOver 2.51.49
20:00:00Europa LeagueCrusaders – Wolverhampton21.12
20:00:00Europa LeaguePartizan Belgrade – Connah’s QuayOver 3.51.88
20:15:00Europa LeagueStjarnan Gardabaer – Espanyol21.22
17:30:00Israeli Toto CupHapoel Bnei Lod – Hapoel Ramat GanX21.35
17:30:00Israeli Toto CupHapoel Petach-Tikva – Ironi Ramat HasharonUnder 3.51.22
17:30:00Israeli Toto CupEl Fahem – SC Kfar Qasem11.33
17:30:00Israeli Toto CupHapoel Katamon – Beitar Tel Aviv Ramla1X1.20
17:30:00Israeli Toto CupHapoel Akko – Hapoel Nazareth IllitX21.27
17:30:00Israeli Toto CupBnei Sakhnin – Maccabi Achi Nazereth1 or 21.24
17:30:00Israeli Toto CupHapoel Ashkelon FC – FC Rishon Lezion1X1.17
17:30:00Israeli Toto CupHapoel Afula – Maccabi Petach-TikvaX21.35
16:30:00Finnish Kakkonen Group BFC Honka Akatemia – Espoo1 or 21.24
12:30:00Indonesian Liga 1Bali United – PSM MakassarOver 1.51.26
17:00:00Norwegian Cup W.Sandviken W. – Grei W.Over 2.51.82
17:00:00Estonian EsiliigaJK Tallinna Kalev U21 – FC ElvaX21.14
17:00:00Estonian EsiliigaParnu JK Vaprus – Rakvere JK TarvasOver 2.51.19
12:00:00Russian Division 2 UralFC Ufa II – Akron TogliattiX21.17
15:00:00Russian Division 2 UralZvezda Perm – Ural-21X1.22
15:00:00Russian Division 2 UralLada Dimitrovgrad – Nosta NovotroitskX21.27
15:00:00Russian Division 2 UralFC Tyumen – Zenit Izhevsk11.29
15:30:00Russian Division 2 UralLada Togliatti – FC ChelyabinskX21.20
16:30:00Russian Division 2 UralKamaz Nab Chelny – Volga UlyanovskOver 1.51.29
19:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Breidablik W. – Thor Akureyri W.11.22
11:00:00Russian Division 2 CenterKhimki-M – FC Ryazan1 or 21.28
14:00:00Russian Division 2 CenterStrogino – FC KalugaX21.30
15:00:00Russian Division 2 CenterRotor Volgograd II – Salyut BelgorodX21.32
16:00:00Russian Division 2 CenterZorkiy Krasnogorsk – Saturn RamenskoyeOver 1.51.24
16:00:00Russian Division 2 CenterSokol Saratov – Ararat Moscow1X1.24
16:00:00Russian Division 2 CenterKhimik-Arsenal Tula – Metallurg LipetskX21.32
16:30:00Russian Division 2 CenterKvant Obninsk – Dynamo Bryansk21.65
15:00:00Russian Division 2 SouthSC Makhachkala – Urozhay KrasnodarX21.27
15:00:00Russian Division 2 SouthAlania Vladikavkaz – Anzhi MakhachkalaOver 1.51.34
15:00:00Russian Division 2 SouthDinamo Stavropol – Druzhba MaikopUnder 3.51.40
16:00:00Russian Division 2 SouthInter Cherkessk – Spartak Vladikavkaz1X1.19
16:00:00Russian Division 2 SouthMashuk-KMV Pyatigorsk – Biolog NovokubanskUnder 3.51.37
16:30:00Russian Division 2 SouthChernomorets Novorossiysk – Spartak Nalchik1X1.18
14:00:00Russian Division 2 WestFC Dolgoprudny – Luki-Energia Velikiye LukiOver 1.51.14
15:00:00Russian Division 2 WestZnamya Truda – Rodina Moscow1X1.23
15:00:00Russian Division 2 WestVeles – Zvezda St. PetersburgOver 2.51.45
16:00:00Russian Division 2 WestTorpedo Vladimir – Zenit-2 St. PetersburgX21.20
16:30:00Russian Division 2 WestLeningradets – FC Pskov-7471X1.16
17:00:00Russian Division 2 WestLokomotiv-Kazanka – Olimp KhimkiOver 1.51.14
17:00:00Russian Division 2 WestFC Murom – FK Kolomna1X1.16
16:00:00Pan American GamesPanama U22 – Ecuador U22X21.32
19:00:00Pan American GamesMexico U22 – Argentina U22X21.30
23:30:00Pan American GamesJamaica U22 – Uruguay U2221.30
22:00:00United States USLBethlehem Steel – Hartford Athletic1X1.25
23:00:00CONCACAF LeagueForge FC – Antigua GFCUnder 3.51.60
03:00:00San Jose WTADonna Vekic – Victoria Azarenka21.60
04:15:00San Jose WTA DoublesMelichar N / Peschke K – Hozumi E / Ninomiya M11.41
11:00:00Karlsruhe WTA ChallengerEkaterine Gorgodze – Patricia Maria Tig21.19
11:00:00Karlsruhe WTA ChallengerStephanie Wagner – Jasmine Paolini21.44
10:00:00Karlsruhe WTA Challenger DoublesArruabarrena L / Voracova R – Cristian J A / Ruse E G11.56
10:00:00Karlsruhe WTA Challenger DoublesMinnen G / Van Uytvanck A – Han X / Yuan Y11.58