Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 30 August

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00Spanish Copa del ReyCD Calahorra – Union IrunX21.27
18:00:00Spanish Copa del ReyPena Sport – MirandesX21.22
18:00:00Spanish Copa del ReyBadalona – ElcheX21.30
19:00:00Spanish Copa del ReySD Leioa – Racing SantanderX21.25
19:00:00Spanish Copa del ReyGimnastica Segoviana – Pontevedra1 or 21.32
19:15:00Spanish Copa del ReyRS Gimnástica – SCD DurangoUnder 3.51.21
19:30:00Spanish Copa del ReyReal Murcia – CP Cacereño11.23
19:30:00Spanish Copa del ReyLleida – UD Melilla1 or 21.35
19:30:00Spanish Copa del ReyUD Logrones – Real Avilés Industrial CFOver 3.51.62
19:30:00Spanish Copa del ReyPonferradina – Club Rápido de BouzasOver 1.51.37
19:30:00Spanish Copa del ReyCD Olímpic de Xàtiva – UE OlotX21.42
19:45:00Spanish Copa del ReyCF Rayo Majadahonda – Union Adarve Barrio del PilarOver 1.51.24
19:45:00Spanish Copa del ReyAntequera – Arcos1X1.20
20:00:00Spanish Copa del ReyUD San Fernando – MarbellaX21.23
20:00:00Spanish Copa del ReyLorca Deportiva CF – Villanovense1 or 21.32
20:30:00Spanish Copa del ReyCartagena – UCAM Murcia1 or 21.35
16:15:00Friendly InternationalsOman – Afghanistan11.35
14:00:00Turkish CupSultanbeyli Belediyespor – Büyükcekmece Tepecikspor1 or 21.32
14:00:00Turkish CupDarica G Birligi – Golcukspor1X1.20
14:00:00Turkish CupOrhangazispor – Altinova1X1.17
14:00:00Turkish CupBayrampasa – Halide Edip Adivar1X1.16
14:00:00Turkish CupTavsanli Linyitspor – KizilcaboluksporX21.25
14:00:00Turkish CupTire 1922 Spor – TurgutlusporX21.55
14:00:00Turkish CupManisa Buyuksehir Belediyespor – Bergama BelediyesporOver 1.51.23
14:00:00Turkish CupAnadolu Bagcilar – Catalcaspor1X1.25
14:30:00Turkish CupMuglaspor – Aydinspor11.32
16:30:00Turkish CupTarsus Idman Yurdu – Sanliurfa Belediyespor11.32
17:00:00Turkish CupKaracabey Birlikspor – Yesil Bursa AS1 or 21.32
16:00:00Greek CupVeria – AiginiakosUnder 3.51.22
16:30:00Danish CupRKG – Fredericia21.06
16:30:00Danish CupVanløse Idrætsforening – Fremad Amager21.27
16:30:00Danish CupNørresundby – Skive21.28
18:00:00Danish CupHB Køge – Nykøbing FC1X1.30
18:00:00Danish CupBronshoj – Næstved BK1 or 21.28
18:30:00Danish CupSunred Beach – OtterupX21.16
15:30:00Club FriendliesAris Limassol – Enosis Neon ParalimniUnder 3.51.47
15:45:00Club FriendliesErmis Aradippou – AEL Limassol1 or 21.25
16:00:00Club FriendliesBorussia M’gladbach – Duisburg1X1.17
17:00:00Club FriendliesKickers Offenbach – Bayern Munich21.30
17:00:00Club FriendliesAl Gharafa – Al-Mesaimeer11.32
17:00:00Club FriendliesStrand 08 – Hamburg21.11
17:00:00Club FriendliesSR Donaufeld – Admira Wacker21.17
17:00:00Club FriendliesTSV Meerbusch – Dusseldorf21.09
17:30:00Club FriendliesSC Imst – Wacker Innsbruck21.16
18:00:00Club FriendliesHerkenrath – Cologne21.10
19:30:00Club FriendliesGuadalajara-SPA – Leganes21.12
19:30:00Club FriendliesValladolid – Pacos Ferreira1 or 21.30
19:30:00Club FriendliesRecreativo Huelva – Getafe21.48
21:00:00Club FriendliesAlianza Lima – Delfin SC1 or 21.32
16:00:00Estonian CupKohtla-Jarve JK Jarve – JK Welco Elekter1 or 21.22
15:00:00Ukrainian Persha LigaZhemchuzhina Odessa – FC Balkany ZoryaUnder 3.51.18
15:00:00Ukrainian Persha LigaFC Kremin Kremenchuk – Volyn Lutsk1 or 21.32
15:00:00Ukrainian Persha LigaArsenal Kiev – Desna Chernigov1 or 21.30
15:30:00Ukrainian Persha LigaFC Cherkaskyi Dnipro – Hirnyk-Sport KomsomolskUnder 3.51.23
16:00:00Ukrainian Persha LigaNaftovyk-Ukrnafta Okhtyrka – Rukh Vynnyky1X1.23
16:00:00Ukrainian Persha LigaAvanhard Kramatorsk – Kolos KovalyovkaX21.28
16:00:00Ukrainian Persha LigaSumy – FC PoltavaX21.19
17:00:00Ukrainian Persha LigaMFC Mykolaiv – Inhulets Petrove1X1.19
19:45:00Welsh League CupHolywell Town – Prestatyn21.45
16:30:00Friendly Ints. U19Portugal U19 – Finland U19Over 1.51.16
19:30:00Italian Coppa Serie CArzachena – Viterbese1 or 21.32
18:30:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – KeflavikX21.40
18:45:00Icelandic 1 DeildUMF Selfoss – Fylkir Reykjavik21.52
19:00:00Icelandic 1 DeildIR Reykjavik – KopavogsX21.30
20:15:00Icelandic 1 DeildGrotta – Fram ReykjavikX21.25
17:00:00Norwegian Cup W.Arna-Bjørnar W. – Grand Bodo W.11.22
17:00:00Norwegian Cup W.Trondheims W. – Valerenga W.1 or 21.28
19:00:00Norwegian Cup W.Stabaek W. – Lillestrøm SK W.21.55
23:30:00Brazilian Serie A U20Atlético Paranaense U20 – Coritiba U201 or 21.28
22:00:00Copa ChileAudax Italiano – Universidad de ChileX21.38
16:30:00Croatian 2. HNLHNK Gorica – Dugopolje1X1.23
16:30:00Croatian 2. HNLKustosija – NK SesveteX21.35
16:30:00Croatian 2. HNLLucko – NK NovigradUnder 3.51.22
16:30:00Croatian 2. HNLSolin – HNK SibenikOver 1.51.28
19:00:00Croatian 2. HNLNK Hrvatski Dragovoljac – Varaždin1 or 21.32
19:00:00Croatian 2. HNLHajduk Split II – NK Dinamo Zagreb IIUnder 3.51.32
17:30:00Swedish DamallsvenskanLimhamn Bunkeflo W. – Rosengård W.21.17
18:00:00Swedish DamallsvenskanDjurgardens W. – Hammarby W.1X1.22
19:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.KR Reykjavik W. – Breidablik W.1X1.22
19:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Grindavik W. – Valur Reykjavik W.21.24
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Haukar W. – Fylkir Reykjavik W.X21.30
22:00:00El Salvador PrimeraCD Dragon – CD AudazUnder 3.51.25
22:30:00El Salvador PrimeraCD Pasaquina – Aguila1X1.23
23:30:00Brazilian Primeira LigaInternacional RS – Atletico Mineiro1 or 21.32
23:30:00Brazilian Primeira LigaLondrina PR – FluminenseX21.40
16:00:00Czech CFLMFk Chrudim – PrevysovOver 2.51.42
16:00:00Czech CFLZapy – Polaban Nymburk11.35
16:00:00Czech CFLBenesov – Sokol BrozanyOver 1.51.15
16:00:00Czech CFLKraluv Dvur – Pisek1X1.27
16:00:00Czech CFLUsti nad Orlici – FK Litomerice1 or 21.27
16:00:00Czech CFLTJ Jiskra Domažlice – Sokol CizovaOver 2.51.25
16:00:00Czech CFLBenatky Nad Jizerou – Dobrovice1X1.30
16:00:00Czech CFLLoko Vltavin – StechoviceOver 1.51.12
16:00:00Czech CFLSlavoj Vyšehrad – Viktorie Jirny1 or 21.27
18:00:00Ecuadorian Primera BAmerica de Quito – Gualaceo SC1 or 21.32
22:00:00Ecuadorian Primera BCD Olmedo – CD Colon1X1.20
22:00:00Ecuadorian Primera BLDU de Portoviejo – Santa Rita1X1.28
15:30:00Serbian Division 2FK Sopot – BSK Borca1 or 21.30
15:30:00Serbian Division 2OFK Beograd – GSP Polet Dorcol1 or 21.30
16:00:00US Open M.Blaz Kavcic – Mikhail Youzhny21.53
16:00:00US Open M.Jeremy Chardy – Gael Monfils21.11
16:00:00US Open M.Taro Daniel – Tommy Paul21.40
16:00:00US Open M.Jan-Lennard Struff – Alexandr Dolgopolov21.75
17:00:00US Open M.Steve Darcis – Guido Pella21.62
17:00:00US Open M.Fabio Fognini – Stefano Travaglia11.17