Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 28 Iunie

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
16:30:00Finnish VeikkausliigaKemi – Rovaniemi1 or 21.32
23:30:00Copa do BrasilAtletico Mineiro – Botafogo1X1.16
11:00:00Club FriendliesSlask Wroclaw – GKS Katowice1X1.18
12:00:00Club FriendliesZvezda Ryazan – FK Torpedo Vladimir1 or 21.27
13:00:00Club FriendliesKuban Krasnodar – Rotor Volgograd1X1.25
16:00:00Club FriendliesAGF Aarhus – Brabrand IFOver 1.51.17
17:00:00Club FriendliesApollon Limassol – FK Mlada BoleslavX21.42
17:00:00Club FriendliesFarmtech Veržej – Dinamo Bucharest21.35
17:00:00Club FriendliesNapredak – Gaz Metan Medias1 or 21.30
17:00:00Club FriendliesFK Spartaks Jurmala – APOEL Nicosia1 or 21.30
17:00:00Club FriendliesFC Bayern München II – Dynamo MoscowX21.32
17:00:00Club FriendliesPiast Gliwice – Hapoel Beer ShevaX21.27
17:00:00Club FriendliesCopenhagen – FK Partizan1X1.28
17:30:00Club FriendliesGreuther Furth – Zwickau1X1.17
17:30:00Club FriendliesJavor – Buducnost PodgoricaX21.42
18:00:00Club FriendliesRudar Velenje – Hajduk SplitX21.18
23:15:00Copa SudamericanaPonte Preta – Sol de AmericaOver 1.51.40
19:00:00Confederations CupGermany – Mexico1X1.25
15:30:00Egyptian Pr. LeagueAl Moqawloon Al Arab – Aswan SC1 or 21.38
15:30:00Egyptian Pr. LeagueMisr Lel Makasa – EL Nasr TaadeenOver 1.51.22
15:30:00Egyptian Pr. LeagueWadi Degla – El Daklyeh1 or 21.38
13:00:00Europa LeagueShirak Gumri – ND GoricaX21.42
15:00:00Europa LeagueIrtysh Pavlodar – PFC Dunav Ruse11.35
15:45:00Europa LeagueKairat Almaty – FK AtlantasOver 2.51.45
16:00:00Europa LeaguePartizani Tirana – Botev PlovdivUnder 3.51.13
16:00:00Europa LeagueVentspils – ValurUnder 3.51.23
16:00:00Europa LeagueFC Pyunik Yerevan – Slovan Bratislava21.55
16:20:00Europa LeagueTrencin – Torpedo KutaisiOver 1.51.27
16:30:00Europa LeagueDinamo Minsk – RunavikOver 2.51.33
16:30:00Europa LeagueTallinna FC Levadia – Cork CityX21.25
17:00:00Europa LeagueShakhtyor Soligorsk – Suduva Marijampole11.24
17:00:00Europa LeagueFK Shkendija 79 – Dacia Chisinau1X1.16
17:00:00Europa LeagueFC Dinamo Batumi – Jagiellonia Bialystok21.52
17:00:00Europa LeagueVPS Vaasa – Olimpija Ljubljana1 or 21.32
17:00:00Europa LeagueChikhura Sachkhere – AltachX21.23
17:30:00Europa LeagueNomme Kalju FC – B36 Torshavn11.32
17:30:00Europa LeagueLyngby BK – Bangor CityOver 3.51.72
17:45:00Europa LeagueBeitar Jerusalem – Vasas Budapest1X1.16
17:45:00Europa LeagueFerencvaros – Jelgava11.30
18:00:00Europa LeagueOdd – BallymenaOver 2.51.28
18:00:00Europa LeagueZaria Bal?i – Sarajevo1 or 21.35
18:00:00Europa LeagueAEK Larnaca – Lincoln Red ImpsOver 3.54.20
18:00:00Europa LeagueHaugesund – ColeraineOver 2.51.45
18:00:00Europa LeagueZira – Differdange 031X1.18
18:00:00Europa LeagueLevski Sofia – FK Sutjeska11.24
18:00:00Europa LeagueUE Santa Coloma – NK Osijek21.09
18:30:00Europa LeagueCS Fola Esch – FC Milsami-Ursidos Orhei1 or 21.35
19:00:00Europa LeagueVojvodina – RuzomberokOver 1.51.32
19:00:00Europa LeagueMaccabi Tel-Aviv – TiranaOver 3.51.95
19:00:00Europa LeagueBala Town – Vaduz21.25
19:00:00Europa LeagueMidtjylland – Derry CityOver 2.51.45
19:00:00Europa LeagueSkenderbeu – Sant JuliaOver 3.51.60
19:00:00Europa LeagueConnah’s Quay – HJK Helsinki21.28
19:00:00Europa LeagueIFK Norrköping – PrishtinaOver 2.51.28
19:00:00Europa LeagueKÍ Klaksvík – AIK21.23
19:30:00Europa LeagueTre Penne – FK Rabotnicki21.24
19:30:00Europa LeagueSiroki Brijeg – FC Ordabasy1 or 21.35
19:30:00Europa LeagueMladost Podgorica – Gandzasar Kapan1X1.22
19:30:00Europa LeagueDomzale – Flora TallinnOver 1.51.37
19:30:00Europa LeagueMladost Lucani – Inter Baku1 or 21.32
19:30:00Europa LeagueCrvena Zvezda – Floriana FCOver 3.51.95
19:45:00Europa LeagueFK Željeznicar – Zeta GolubovciOver 1.51.32
19:45:00Europa LeagueValletta FC – Folgore / FalcianoOver 2.51.62
19:45:00Europa LeagueVideoton – Balzan YouthOver 2.51.42
19:45:00Europa LeagueLech Poznan – FK PelisterOver 3.52.15
19:45:00Europa LeagueRangers – Progres NiedercornOver 3.52.15
19:45:00Europa LeagueCrusaders – FK Liepaja1 or 21.32
19:45:00Europa LeagueSt Johnstone – Trakai FKOver 1.51.25
19:45:00Europa LeagueSt Josephs – AEL Limassol21.14
20:15:00Europa LeagueKR Reykjavik – Seinajoen JK1X1.25
20:15:00Europa LeagueStjarnan – Shamrock Rovers1X1.27
20:15:00Icelandic CupFylkir Reykjavik – HafnarfjordurX21.22
12:30:00Singaporean S-LeagueTampines Rovers – Geylang International FCOver 1.51.16
16:30:00Finnish Kakkonen Group BTampere United – JazzOver 1.51.08
18:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Valerenga IF II – Kjelsas1 or 21.25
20:15:00Icelandic 1 DeildIR Reykjavik – Leiknir ReykjavikX21.42
20:15:00Icelandic 1 DeildGrotta – Keflavik21.55
22:00:00Copa ArgentinaUnion Santa Fe – Nueva Chicago1 or 21.35
20:00:00Bolivian Profesional LigaSport Boys Warnes – Universitario de SucreOver 1.51.19
17:00:00Estonian EsiliigaMaardu Linnameeskond – Tallinna KalevUnder 3.51.75
17:00:00Estonian EsiliigaJK Welco Elekter – Tartu FC SantosX21.15
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTrollhattan – Vargarda IKOver 1.51.15
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – IFK UddevallaOver 1.51.14
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLerums IS – Stenungsunds IFX21.19
18:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandForward – BKV NorrtäljeOver 2.51.37
18:00:00Swe. Div. 2 NorrlandMorön BK – Piteå IFX21.18
18:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandFC Linkoping City – Rynninge IK1X1.22
18:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSylvia – IFK Haninge1X1.30
18:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIS Halmia – Tvååkers IFUnder 3.51.50
18:00:00Swedish DamallsvenskanEskilstuna United W. – Linkopings W.X21.35
18:00:00Swedish DamallsvenskanPitea IF W. – Rosengård W.21.48
18:00:00Swedish DamallsvenskanGöteborg FC W. – Limhamn Bunkeflo W.1X1.24
18:00:00Swedish DamallsvenskanHammarby W. – Vittsjö GIK W.X21.42
18:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Berga – Räppe GOIFOver 1.51.13
20:15:00Icelandic 2 DeildUMF Njardvik – Vidir Gardur1X1.24
20:15:00Icelandic 2 DeildHuginn – Fjardabyggd11.27
16:00:00COSAFA CupTanzania – Mauritius1X1.16
16:00:00COSAFA CupMalawi – AngolaX21.32
11:30:00Eastbourne WTAKarolina Pliskova – Shuai Peng11.27
11:30:00Eastbourne WTACaroline Wozniacki – Elena Vesnina11.47
12:30:00Eastbourne WTAAngelique Kerber – Lara Arruabarrena-Vecino11.27
12:30:00Eastbourne WTAJelena Ostapenko – Johanna Konta21.45
11:30:00Eastbourne ATPNovak Djokovic – Donald Young11.09
16:30:00Milan ChallengerTommy Robredo – Guilherme Clezar11.38