Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 27 Septembrie

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00Champions LeagueQarabag – Roma21.40
19:45:00Champions LeagueBasel – BenficaX21.32
19:45:00Champions LeagueCSKA Moscow – Manchester United21.60
19:45:00Champions LeagueParis Saint-Germain – Bayern Munich1X1.30
19:45:00Champions LeagueAnderlecht – CelticUnder 3.51.38
19:45:00Champions LeagueAtletico Madrid – ChelseaUnder 3.51.19
19:45:00Champions LeagueSporting Lisbon – Barcelona21.35
19:45:00Champions LeagueJuventus – OlympiakosOver 2.51.43
17:30:00Swiss Super LeagueSion – Lausanne1X1.20
19:45:00English ChampionshipBirmingham – Sheffield WednesdayX21.38
19:45:00English ChampionshipSheffield United – WolverhamptonX21.40
16:30:00Finnish VeikkausliigaHJK Helsinki – Mariehamn11.28
17:30:00Finnish VeikkausliigaSeinajoen JK – Ilves1 or 21.32
01:06:00Mexican PrimeraGuadalajara Chivas – Lobos1X1.14
02:00:00Mexican PrimeraPuebla – Atlas Guadalajara1X1.27
03:30:00Mexican PrimeraTiburones Rojos de Veracruz – Atletico Monarcas MoreliaX21.42
05:15:00Mexican PrimeraClub Tijuana – UANL TigresX21.42
15:15:00Danish CupVejgaard B – Nordsjaelland21.02
16:30:00Danish CupVendsyssel – SonderjyskeX21.35
14:30:00Romanian Liga 1Dinamo Bucharest – Concordia ChiajnaOver 1.51.28
14:30:00Port. Segunda LigaBenfica B – Sporting Covilha1X1.22
16:00:00Port. Segunda LigaCD Santa Clara – Varzim1X1.17
16:00:00Port. Segunda LigaVitoria Guimaraes B – Uniao MadeiraX21.35
16:00:00Port. Segunda LigaPorto B – CD Cova Piedade1X1.22
17:00:00Port. Segunda LigaFamalicao – Sporting Braga B1X1.20
14:30:00Polish CupChojniczanka Chojnice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza1 or 21.32
15:00:00Czech CupValasske Mezirici – FC Banik Ostrava21.32
14:30:00Slovakian CupTj Jednota Banova – Lokomotiva Zvolen21.27
14:30:00Slovakian CupMalzenice – MFK Skalica21.28
14:30:00Slovakian CupTJ Družstevník Belá – Dulice – Ruzomberok21.07
14:30:00Slovakian CupOdeva Lipany – MŠK Žilina21.07
14:30:00Slovakian CupSpartak Medzev – Trencin21.06
14:30:00Slovakian CupMFK Dubnica – Tatran Liptovsky MikulasX21.15
14:30:00Slovakian CupNamestovo – Spartak Trnava21.07
14:30:00Slovakian CupTJ Iskra Borcice – Lokomotiva KošiceX21.28
15:00:00Slovakian CupPetrzalka – FK PopradX21.32
15:00:00Slovakian CupNovohrad Lucenec – FC Nitra21.09
15:30:00Slovakian CupVydrany – Spisska Nova Ves21.42
11:00:00Euro Champ. U17Russia U17 – Faroe Islands U17Over 3.51.42
16:00:00Euro Champ. U17Finland U17 – Iceland U171X1.24
17:00:00Polish 1 LigaWigry Suwalki – Rakow Czestochowa1 or 21.28
17:00:00Polish 1 LigaWigry Suwalki – Rakow Czestochowa1 or 21.32
13:00:00AFC Champs LeagueShanghai SIPG – Urawa Red DiamondsOver 1.51.17
16:00:00Egyptian Pr. LeagueEl Raja – El-Entag El-HarbyX21.20
17:00:00Peruvian PrimeraJuan Aurich – AyacuchoOver 1.51.27
19:15:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – Comerciantes Unidos1X1.25
01:30:00Brazilian Serie BABC Futebol – Juventude RS1 or 21.32
01:30:00Brazilian Serie BPaysandu PA – Guarani SP1X1.19
23:30:00Brazilian Serie BInternacional RS – America MGOver 1.51.47
15:00:00AFC CupEsteghlal Dushanbe – Bengaluru1X1.19
15:00:00Czech 2. leagueOlympia HK – Slovan VarnsdorfUnder 3.51.35
17:30:00Israeli Toto CupBnei Yehuda – Hapoel Raanana1 or 21.30
23:00:00Paraguayan PrimeraDeportivo Capiata – Cerro PortenoX21.38
22:00:00Costa Rican Primera DivisionCarmelita – Municipal Grecia1 or 21.30
17:00:00Estonian CupNarva Trans – Rakvere JK TarvasOver 2.51.20
19:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Vard Haugesund – Bryne1 or 21.05
16:00:00Lithuanian A LygaFK Atlantas – Zalgiris Vilnius21.50
18:00:00Lithuanian A LygaTrakai FK – FK Stumbras Kaunas11.30
13:00:00Armenian Premier LeagueBanants – Shirak GumriX21.32
13:00:00Armenian Premier LeagueArarat Yerevan – Alashkert21.42
15:00:00Latvian VirsligaFK Spartaks Jurmala – Rigas Futbola SkolaUnder 3.51.32
14:30:00Macedonian 1. MFLFK Shkupi – FK PelisterX21.35
14:30:00Macedonian 1. MFLFK Shkendija 79 – FK Renova11.23
14:30:00Macedonian 1. MFLPobeda Prilep – FK Skopje11.23
14:30:00Macedonian 1. MFLFK Rabotnicki – FK SileksOver 1.51.28
07:30:00Indonesian Liga 1Persipura Jayapura – PSM Makassar1X1.20
21:00:00Brazilian Serie A U20Coritiba U20 – São Paulo U20X21.40
13:15:00Malaysian Super LeagueSarawak – Kedah1 or 21.24
14:00:00Malaysian Super LeaguePBDKT T-Team – Pahang FAX21.32
14:00:00Malaysian Super LeaguePerak – Pulau PinangOver 1.51.16
14:00:00Malaysian Super LeagueMelaka – Selangor1 or 21.28
14:00:00Malaysian Super LeagueKelantan – PKNS FCUnder 3.51.47
18:00:00Austrian RegionalligaSturm Graz II – Vorwarts Steyr1X1.20
22:00:00Copa ChileSantiago Wanderers – CDSC IberiaOver 1.51.25
17:00:00Estonian EsiliigaTallinna FC Levadia U21 – Tallinna FC Flora U21X21.28
22:00:00Panamanian PrimeraAtletico Veraguense – Plaza AmadorX21.38
11:00:00S. Korean K-League ChallengeAnsan Mugunghwa – Daejeon Citizen1X1.25
15:00:00Croatian 2. HNLLucko – Hajduk Split IIX21.42
15:00:00Croatian 2. HNLNK Hrvatski Dragovoljac – Kustosija1X1.22
15:00:00Croatian 2. HNLHNK Gorica – SolinOver 1.51.33
15:00:00Croatian 2. HNLVaraždin – HNK Sibenik1X1.18
15:00:00Croatian 2. HNLNK Novigrad – NK Sesvete1 or 21.32
15:00:00Croatian 2. HNLDugopolje – NK Dinamo Zagreb II1 or 21.32
17:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Avaldsnes W.21.38
18:00:00Norwegian Toppserien W.Valerenga W. – Stabaek W.X21.27
22:30:00Honduran Liga NacionalMarathon – CD Real Sociedad1X1.20
11:30:00S. Korean CupUlsan Hyundai – Mokpo CityOver 2.51.62
14:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupFatih Karagümrük – Nazilli Bld SporUnder 3.51.35
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – Sancaktepe Belediye Spor1X1.19
14:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEyupspor – InegölsporUnder 3.51.47
19:45:00English Isthmian PremierLeatherhead – Margate FC1 or 21.27
18:00:00German Regionall. BavariaMemmingen – FC Unterföhring1X1.20
11:00:00UEFA Youth LeagueQarabag U19 – Roma U191X1.20
12:00:00UEFA Youth LeagueKäPa U19 – Esbjerg fB U1921.20
12:00:00UEFA Youth LeagueCSKA Moscow U19 – Manchester United U191 or 21.24
13:00:00UEFA Youth LeagueInter Milan U19 – Dynamo Kiev U191X1.32
13:00:00UEFA Youth LeagueAtletico Madrid U19 – Chelsea U19X21.42
14:00:00UEFA Youth LeagueJuventus U19 – Olympiakos U19Over 1.51.11
14:00:00UEFA Youth LeagueLudogorets Razgrad U19 – FK Zeljeznicar U191X1.35
14:00:00UEFA Youth LeagueKairat Almaty U19 – FK Krasnodar U1921.32
15:00:00UEFA Youth LeagueAnderlecht U19 – Celtic U19Over 1.51.07
15:00:00UEFA Youth LeagueParis Saint-Germain U19 – Bayern Munich U191X1.28
15:00:00UEFA Youth LeagueBursaspor Kulübü U19 – FC Saburtalo Tbilisi U19Over 2.51.14
15:00:00UEFA Youth LeagueBasel U19 – Benfica U19X21.20
15:00:00UEFA Youth LeagueSporting Lisbon U19 – Barcelona U19X21.28
16:00:00UEFA Youth LeagueBrodarac U19 – Maccabi Haifa U19X21.22
16:00:00UEFA Youth LeagueF91 Dudelange U19 – Sparta Prague U1921.01
17:00:00UEFA Youth LeagueSutjeska U19 – Budapest Honved U19X21.17
17:00:00UEFA Youth LeagueFC Nitra – FK Shkendija 79 U1911.32
17:00:00UEFA Youth LeagueBreidablik U19 – Legia Warsaw U1921.42
18:30:00UEFA Youth LeagueUCD U19 – Molde U19X21.22
01:05:00Argentinian Primera B MetroCA Platense – CA AcassusoUnder 3.51.11
19:30:00Argentinian Primera B MetroAlmirante Brown – Club ComunicacionesX21.28
19:30:00Argentinian Primera B MetroDeportivo Español – San TelmoUnder 3.51.17
02:30:00Colombian Primera BDeportivo Pereira – Leones FC1X1.16
19:45:00English Southern PremierFrome Town – Hereford1 or 21.27
19:45:00English Southern PremierFarnborough – Dorchester1X1.18
13:00:00Kenyan Premier LeagueMathare United – AFC LeopardsX21.35
14:00:00Kenyan Premier LeagueGor Mahia – Sofapaka1X1.14
14:15:00Kenyan Premier LeagueUlinzi Stars FC – Thika UnitedOver 1.51.53
20:00:00United States USLBethlehem Steel – FC Tampa Bay1 or 21.27
23:30:00United States USLHarrisburg City Islanders – Ottawa Fury FC1 or 21.30
15:30:00Czech CFLPrevysov – Zapy1X1.25
15:30:00Czech CFLViktorie Jirny – Benatky Nad Jizerou11.32
15:30:00Czech CFLDobrovice – Usti nad OrliciOver 1.51.15
15:30:00Czech CFLStechovice – BenesovOver 1.51.14
15:30:00Czech CFLFK Litomerice – MFk ChrudimX21.18
15:30:00Czech CFLPolaban Nymburk – Kraluv DvurX21.42
15:30:00Czech CFLSokol Cizova – Loko Vltavin21.38
15:30:00Czech CFLPisek – TJ Jiskra Domažlice1X1.35
18:00:00Ecuadorian Primera BSanta Rita – Mushuc Runa1X1.35
19:30:00Argentinian Torneo AJuventud Unida Universitario – Union Aconquija1 or 21.38
06:00:00Tashkent WTAVera Zvonareva – Pauline Parmentier11.65
07:00:00Tashkent WTADenisa Allertova – Timea Babos21.47
07:00:00Tashkent WTAKateryna Bondarenko – Nao Hibino11.65
07:00:00Tashkent WTAJana Cepelova – Aleksandra Krunic21.45
08:00:00Tashkent WTAKristyna Pliskova – Kurumi Nara11.65
08:00:00Tashkent WTAAryna Sabalenka – Tatjana Maria21.65