Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 25 Octombrie

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
17:30:00Italian Serie AAtalanta – Verona11.30
19:45:00Italian Serie ARoma – CrotoneOver 2.51.40
19:45:00Italian Serie ABologna – LazioX21.19
19:45:00Italian Serie ACagliari – BeneventoOver 1.51.25
19:45:00Italian Serie AChievo – MilanX21.30
19:45:00Italian Serie AFiorentina – Torino1X1.22
19:45:00Italian Serie AGenoa – Napoli21.38
19:45:00Italian Serie AJuventus – SPALOver 3.52.25
19:45:00Italian Serie ASassuolo – Udinese1X1.24
19:30:00Belgian First Division AAnderlecht – Zulte WaregemOver 1.51.12
19:30:00Belgian First Division AKRC Genk – Club Brugge1 or 21.30
19:30:00Belgian First Division AWaasland-Beveren – Kortrijk1X1.20
19:45:00Scottish PremiershipDundee – MotherwellX21.42
19:45:00Scottish PremiershipRangers – Kilmarnock11.24
19:45:00Scottish PremiershipAberdeen – Celtic21.52
17:45:00French League CupLille – ValenciennesOver 1.51.27
20:05:00French League CupTroyes – AmiensUnder 3.51.23
20:05:00French League CupAngers – Nancy1X1.18
20:05:00French League CupStrasbourg – Saint-EtienneX21.40
20:05:00French League CupDijon – Rennes1 or 21.32
20:05:00French League CupToulouse – Clermont FootOver 1.51.27
20:05:00French League CupTours – NantesX21.20
20:05:00French League CupMetz – Red Star 931X1.16
19:45:00EFL CupChelsea – EvertonOver 1.51.21
20:00:00EFL CupTottenham – West HamOver 1.51.18
18:00:00Spanish Copa del ReySD Formentera – Athletic Bilbao21.27
19:30:00Spanish Copa del ReyValladolid – Leganes1 or 21.35
19:30:00Spanish Copa del ReyPonferradina – Villarreal21.25
20:30:00Spanish Copa del ReyEibar – Celta VigoX21.40
20:30:00Spanish Copa del ReyElche – Atletico Madrid21.20
17:30:00German DFB CupOsnabrück – NurembergX21.19
17:30:00German DFB CupHertha Berlin – Cologne1X1.19
17:30:00German DFB CupWolfsburg – Hannover 961X1.24
17:30:00German DFB CupKaiserslautern – StuttgartX21.19
19:45:00German DFB CupFreiburg – Dynamo Dresden1X1.22
19:45:00German DFB CupLeipzig – Bayern MunichX21.22
19:45:00German DFB CupWerder Bremen – HoffenheimX21.40
19:45:00German DFB CupJahn Regensburg – Heidenheim1 or 21.30
17:30:00Dutch CupHeracles – HoekOver 3.51.32
17:30:00Dutch CupVVV Venlo – UtrechtX21.38
17:30:00Dutch CupASV De Dijk – Ajax21.04
18:45:00Dutch CupWillem II – HeerenveenX21.38
18:45:00Dutch CupRoda – GroningenX21.38
19:45:00Dutch CupFeyenoord – SwiftOver 3.51.22
11:00:00Turkish CupEyupspor – Gumushane Doganspor1 or 21.30
11:00:00Turkish CupIstanbulspor – Afjet AfyonsporOver 1.51.27
11:00:00Turkish CupOrhangazispor – SanliurfasporX21.28
11:00:00Turkish CupBatman Petrolspor – DenizlisporX21.20
11:00:00Turkish CupOfspor – Malatyaspor21.52
12:30:00Turkish CupCorum Belediyespor – Trabzonspor21.42
14:30:00Turkish CupElazigspor – Sivas 4 Eylül BelediyesporOver 1.51.21
15:00:00Turkish CupGenclerbirligi – TuzlasporOver 2.51.33
16:30:00Turkish CupSivasspor – KizilcaboluksporOver 3.51.60
17:00:00Turkish CupBuyuksehir Belediye Erzurumspor – Tire 1922 Spor11.30
17:00:00Turkish CupGaziantep BBK – Ankara DemirsporOver 1.51.19
17:00:00Turkish CupBucaspor – Amedspor1 or 21.30
18:30:00Turkish CupOsmanlispor – Fatih KaragümrükOver 2.51.50
17:00:00Austrian CupSturm Graz – AltachOver 1.51.25
17:30:00Austrian CupSV Wimpassing – Wolfsberger21.09
18:00:00Austrian CupTUS Bad Gleichenberg – Salzburg21.05
19:00:00Austrian CupAustria Klagenfurt – Wacker InnsbruckX21.20
19:30:00Austrian CupAustria Vienna – Rapid ViennaX21.24
13:00:00Greek CupAcharnaikos – Olympiakos21.04
13:00:00Greek CupErgotelis – Xanthi21.58
15:15:00Greek CupAris Saloniki – PanioniosX21.30
15:15:00Greek CupPanetolikos – PanserraikosOver 2.51.62
15:15:00Greek CupLarissa – Panachaiki1X1.20
17:30:00Greek CupApollon Pontou – PAOK21.18
18:15:00Swiss CupNyon – Thun21.19
18:30:00Swiss CupMünsingen – Young Boys21.06
19:00:00Swiss CupRapperswil-Jona – Basel21.23
19:30:00Swiss CupLausanne – Grasshopper1 or 21.28
17:00:00Danish CupOB Odense – MidtjyllandX21.23
18:00:00Danish CupFredericia – HB Køge1X1.19
18:00:00Danish CupSilkeborg IF – Lyngby BK1X1.19
12:00:00Russian CupTambov – Avangard Kursk1X1.14
13:00:00Russian CupShinnik Yaroslavl – FC Volga-Olimpiyets1X1.15
16:30:00Russian CupRostov – Amkar Perm1X1.19
17:00:00Russian CupSpartak Moscow – Spartak NalchikOver 3.52.10
17:00:00Russian CupRubin Kazan – Krylya SovetovOver 1.51.42
17:00:00Russian CupTosno – Tom TomskOver 1.51.37
17:00:00German Regionall. NorthHannover 96 II – Lubeck1 or 21.30
17:30:00Danish Division 1Esbjerg fB – ViborgUnder 3.51.40
18:00:00Danish Division 1Nykøbing FC – Vejle BKX21.32
12:30:00World Cup U17Brazil U17 – England U171 or 21.27
15:30:00World Cup U17Mali U17 – Spain U17X21.27
16:00:00Cypriot Division 1Anorthosis Famagusta – Paphos FCOver 1.51.30
16:00:00Cypriot Division 1APOEL Nicosia – Apollon Limassol1X1.20
17:00:00Cypriot Division 1Aris Limassol – Ethnikos Achnas1X1.20
18:00:00Cypriot Division 1Ermis Aradippou – Alki Oroklinis1X1.25
11:00:00Japanese CupCerezo Osaka – Omiya Ardija1X1.17
11:00:00Japanese CupYokohama Marinos – Iwata JubiloUnder 3.51.27
11:00:00Japanese CupVissel Kobe – Kashima AntlersX21.24
11:30:00Japanese CupKawasaki Frontale – Kashiwa Reysol1 or 21.30
15:30:00Bulgarian CupSlavia Sofia – Lokomotiv Plovdiv1 or 21.32
16:00:00Bulgarian CupMontana – Levski Sofia21.24
17:00:00Port. Segunda LigaNacional Madeira – Sporting Lisbon B1X1.16
17:00:00Polish CupChrobry Glogow – Arka GdyniaX21.35
19:30:00Polish CupBytovia Bytow – Legia Warsaw21.48
13:30:00Czech CupTJ Jiskra Domažlice – FK Mlada Boleslav21.40
14:00:00Czech CupFC Sellier & Bellot Vlasim – Fastav ZlinX21.19
16:00:00Czech CupSparta Prague – FC Banik Ostrava11.32
17:00:00Czech CupVysocina Jihlava – Slavia Prague21.55
13:00:00Croatian CupNK Zagreb – NK Lokomotiva21.16
14:30:00Croatian CupNK Zadar – NK Osijek21.13
16:00:00Croatian CupNK Inter Zaprešic – NK Sesvete1X1.17
17:00:00Croatian CupHNK Sibenik – Hajduk Split21.12
13:00:00Euro Champ. U17Croatia U17 – Spain U17X21.24
13:00:00Euro Champ. U17Denmark U17 – Andorra U17Over 3.51.60
13:00:00Euro Champ. U17Liechtenstein U17 – Albania U1721.07
17:00:00Euro Champ. U17Scotland U17 – Estonia U1711.27
11:00:00Ukrainian CupArsenal Kiev – VeresX21.24
12:00:00Ukrainian CupTavriya Simferopol – FC Mariupol21.27
15:00:00Ukrainian CupVorskla Poltava – Olimpik DonetskUnder 3.51.14
16:00:00Ukrainian CupPrykarpattya – Desna Chernigov21.45
17:00:00Ukrainian CupZorya Luhansk – Shakhtar Donetsk21.38
17:00:00Ukrainian CupFC Lviv – Stal Kamianske21.42
17:00:00Ukrainian CupSK Dnipro-1 – Chornomorets Odessa21.58
17:30:00Ukrainian CupPFC Oleksandria – Dynamo Kyiv21.45
23:15:00Copa SudamericanaNacional Asuncion – IndependienteX21.27
13:00:00Slovenian CupKrka – NK AluminijX21.28
16:15:00Slovenian CupND Gorica – NK TriglavOver 1.51.28
12:00:00Romanian CupAFC Hermannstadt – VoluntariX21.38
12:30:00Romanian CupFC Metaloglobus Bucuresti – Gaz Metan MediasX21.32
12:30:00Romanian CupFC Unirea Slobozia – Targu MuresOver 1.51.18
12:30:00Romanian CupAcademica Clinceni – FC Chindia TargovisteX21.42
12:30:00Romanian CupScolar Resita – Viitorul ConstantaX21.16
12:30:00Romanian CupDacia Unirea – CS Juventus BucurestiX21.17
12:30:00Romanian CupAfumati – UTA AradX21.32
14:00:00Romanian CupConcordia Chiajna – Astra GiurgiuX21.27
16:00:00Romanian CupASU Politehnica Timisoara – ACS Poli TimisoaraX21.42
18:30:00Romanian CupSanatatea Cluj – Steaua21.08
12:30:00Hungarian CupGödöllöi – Ujpest21.02
12:30:00Hungarian CupEgri – Puskas Akademia21.03
12:30:00Hungarian CupBalatonfüredi FC – Paksi FC21.03
12:30:00Hungarian CupSzekszardi – Csakvar TkX21.35
12:30:00Hungarian CupCegledi Vse – Soroksar1 or 21.30
12:30:00Hungarian CupAndrashida – BFC SiofokX21.32
12:30:00Hungarian CupCsornai SE – Nyiregyhaza Spartacus FC21.32
12:30:00Hungarian CupSzeol – Györ ETO FC21.30
12:30:00Hungarian CupIvancsa KSE – MTK Budapest21.32
12:30:00Hungarian CupSTC Salgótarján – DunakanyarX21.20
12:30:00Hungarian CupAsotthalmi TE – Rakosmenti KSKX21.16
12:30:00Hungarian CupBataszek SE – BalmazújvárosiX21.16
12:30:00Hungarian CupUFC Nagykanizsa – Olajmunkas SEOver 1.51.15
12:30:00Hungarian CupBacsa FC SE – Vecsési FCX21.25
16:00:00Hungarian CupGyirmot SE – Mezokövesd SE1 or 21.30
17:00:00Hungarian CupBudaorsi – Budapest HonvedX21.27
19:00:00Hungarian CupDunaujvaros Palhalma SE – Vasas Budapest21.20
12:35:00Chinese Super LeagueBeijing Gouan – Chongqing Lifan1X1.25
19:15:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – FBC Melgar1 or 21.30
21:30:00Peruvian PrimeraUTC de Cajamarca – Sporting Cristal1X1.27
11:00:00Euro Champ. U19 W.Azerbaijan W. U19 – Ukraine W. U19X21.16
13:00:00Euro Champ. U19 W.Spain W. U19 – Albania W. U19X21.16
19:45:00EFL TrophyYeovil – Chelsea U21X21.40
16:05:00Saudi Arabian Pr. LgeAl Feiha – Ettifaq1X1.22
17:50:00Saudi Arabian Pr. LgeAl Ittihad – AL Qadisiyah FC1X1.16
19:00:00Israeli Toto CupIroni Kiryat Shmona – Beitar JerusalemX21.32
21:30:00Costa Rican Primera DivisionUniversidad de Costa Rica – Deportivo Saprissa21.45
22:00:00Costa Rican Primera DivisionLimon – Zeledon1X1.27
22:00:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – CS HeredianoX21.22
14:00:00Serbian Super LigaZemun – Partizan Belgrade21.12
17:00:00Serbian Super LigaCrvena Zvezda – FK Spartak Subotica21.12
13:00:00Serbian CupNapredak – Radnicki PirotOver 2.51.65
13:00:00Serbian CupFK Indija – JavorX21.20
13:00:00Serbian CupFK Cajetina – Cukaricki Stankom21.28
16:00:00Serbian CupMladost Lucani – FK Proleter11.35
17:00:00Serbian CupVojvodina – FK Buducnost DobanovciOver 2.51.65
14:00:00Bosnian CupSvatovac Poljice – Sloga Simin HanOver 2.51.65
14:00:00Bosnian CupRudar Prijedor – Celik ZenicaUnder 3.51.22
14:00:00Bosnian CupOlimpik Sarajevo – Gosk GabelaX21.35
17:00:00Bosnian CupFK Željeznicar – Mladost Doboj KakanjOver 1.51.27
17:00:00Bosnian CupSiroki Brijeg – VitezOver 1.51.28
17:30:00Bosnian CupBorac Banja Luka – FK KrupaUnder 3.51.24
14:00:00Ukrainian Persha LigaInhulets Petrove – Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka1X1.16
12:00:00Lithuanian A LygaUtenis – Suduva Marijampole21.45
16:00:00Lithuanian A LygaTrakai FK – Lietava Jonava11.27
12:00:00Friendly Ints. U19Uzbekistan U19 – United Arab Emirates U191X1.23
13:30:00Macedonian 1. MFLAkademija Pandev – FK Shkendija 79X21.23
13:30:00Macedonian 1. MFLFK Shkupi – Pobeda Prilep1X1.20
13:30:00Macedonian 1. MFLFK Pelister – FK Sileks1X1.18
13:30:00Macedonian 1. MFLFK Renova – FK SkopjeOver 1.51.40
13:30:00Macedonian 1. MFLFK Rabotnicki – FK VardarOver 1.51.37
11:30:00Moldovan CupFC Spicul – Dinamo AutoX21.40
11:30:00Moldovan CupVictoria Bardar – Sheriff Tiraspol21.05
11:30:00Moldovan CupPetrocub – Socol Copceac21.05
12:30:00Indonesian Liga 1PS TNI – Sriwijaya1X1.25
12:30:00Indonesian Liga 1Arema – Gresik UnitedOver 3.51.47
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueFC Astana – OkzhetpesOver 3.51.75
12:30:00Uzbek PFLLokomotiv Tashkent – FK Kokand 1912Over 2.51.50
11:30:00Italian Primavera CupGenoa U19 – Ternana U1911.32
13:30:00Italian Primavera CupPerugia U19 – Cittadella U191 or 21.28
14:00:00Italian Primavera CupTorino U19 – Spezia U1911.27
14:00:00Italian Primavera CupUdinese U19 – Bologna U191 or 21.28
14:00:00Italian Primavera CupMilan U19 – Empoli U1911.32
14:00:00Italian Primavera CupNovara U19 – Cremonese U19Under 3.51.45
14:00:00Italian Primavera CupBari U19 – Crotone U191X1.23
17:30:00Austrian RegionalligaWacker Innsbruck II – SchwazX21.35
18:00:00Austrian RegionalligaTSV St Johann – SV Wals-GrünauUnder 3.51.57
18:00:00Austrian RegionalligaSeekirchen – USK Anif21.38
18:00:00Austrian RegionalligaKufstein – FC Kitzbühel1 or 21.27
18:00:00Austrian RegionalligaNeusiedl – First Vienna FC 18941 or 21.28
18:30:00Austrian RegionalligaSV Wörgl – DornbirnUnder 3.51.42
18:30:00Austrian RegionalligaWiener Sportklub – Parndorf1 or 21.27
18:30:00Austrian RegionalligaGrodig – FC Pinzgau SaalfeldenOver 2.51.38
22:00:00Copa ChileHuachipato – Santiago WanderersUnder 3.51.27
11:30:00Czech Liga U19Slovacko – FC Hradec KraloveUnder 3.51.53
12:00:00Armenian CupBanants – FC Pyunik Yerevan1X1.25
12:00:00Armenian CupArarat Yerevan – Shirak GumriX21.19
11:30:00S. Korean CupBusan I Park – Suwon Samsung BluewingsX21.30
13:00:00German Regionall. SouthwestFSV Mainz 05 II – Freiburg II1X1.30
18:30:00German Regionall. WestCologne II – WuppertalerX21.22
15:30:00Moroccan CupRSB Berkane – Difaa El Jadidi1 or 21.45
19:30:00Copa CatalunyaVilafranca – Gimnastic TarragonaX21.27
19:45:00Copa CatalunyaUD Cornella – CF Reus DeportiuX21.35
14:00:00Czech MSFLSK Unicov – Valasske MeziriciUnder 3.51.21
18:00:00Ecuadorian Primera BManta FC – Club Deportivo Técnico UniversitarioX21.27
18:00:00Ecuadorian Primera BMushuc Runa – LDU de Loja1X1.15
19:00:00Ecuadorian Primera BCD Colon – CD OlmedoX21.42
22:00:00Ecuadorian Primera BImbabura SC – AucasX21.28
22:00:00Ecuadorian Primera BSanta Rita – LDU de Portoviejo1X1.18
22:15:00Ecuadorian Primera BGualaceo SC – America de Quito1X1.22
18:30:00Argentinian Torneo ACD Maipu – Union AconquijaUnder 3.51.16
20:30:00Argentinian Torneo AGutierrez Sport Club – Gimnasia y Esgrima de MendozaUnder 3.51.16
11:00:00Vienna ATPGuillermo Garcia-Lopez – Lucas Pouille21.30
11:00:00Vienna ATPRichard Gasquet – Dominic Thiem21.72
11:00:00Vienna ATPAlbert Ramos – Jan-Lennard Struff21.65
11:00:00Basel ATPRoger Federer – Benoit Paire11.04
00:00:00Lima ChallengerJaume Antoni Munar Clar – Facundo Bagnis21.80
18:00:00Lima ChallengerGastao Elias – Christian Garin11.45