Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 25 Mai

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:45:00Dutch EredivisieAZ – UtrechtUnder 3.51.50
15:30:00Austrian BundesligaFK Austria Wien – SalzburgX21.35
15:30:00Austrian BundesligaSturm Graz – Admira WackerOver 1.51.19
15:30:00Austrian BundesligaAltach – RiedUnder 3.51.35
15:30:00Austrian BundesligaMattersburg – Rapid ViennaX21.35
15:30:00Austrian BundesligaSt Polten – WolfsbergerUnder 3.51.32
23:30:00Copa LibertadoresRiver Plate – Independiente Medellin1X1.20
23:30:00Copa LibertadoresClub Sport Emelec – FBC MelgarOver 2.51.47
15:00:00Swiss CupBasel – Sion1X1.17
16:00:00Danish CupCopenhagen – Brondby IF1X1.20
18:00:00Swedish SuperettanÖrgryte IS – IFK VärnamoUnder 3.51.40
15:00:00Finnish YkkonenJaro – HonkaX21.42
15:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – Grankulla IFKOver 1.51.28
09:00:00World Cup U20France U20 – Vietnam U20Over 3.51.42
09:00:00World Cup U20Ecuador U20 – Saudi Arabia U2011.35
12:00:00World Cup U20New Zealand U20 – Honduras U20X21.20
12:00:00World Cup U20Senegal U20 – USA U20Under 3.51.38
18:30:00Romanian Liga 1Botosani – Iasi1X1.19
17:00:00Norwegian CupEgersund – Viking21.40
17:00:00Norwegian CupArendal – NotoddenOver 1.51.11
17:00:00Norwegian CupNybergsund IL-Trysil – Kongsvinger ILX21.22
17:00:00Norwegian CupAsker – Stabaek21.30
17:00:00Polish 1 LigaGKS Tychy – Wisla Pulawy1X1.17
18:45:00Israeli CupMaccabi Tel-Aviv – Bnei Yehuda11.28
16:00:00Egyptian Pr. LeaguePetrojet – ENPPI1X1.19
18:30:00Egyptian Pr. LeagueWadi Degla – Ismaily SCX21.30
17:00:00Moroccan GNF IChabab Atlas Khenifra – KhouribgaUnder 3.51.16
19:00:00Moroccan GNF IIttihad Tanger – FAR Rabat1 or 21.38
17:15:00Kuwaiti Premier LeagueAl-Fehaheel – Al-Sahel1X1.30
17:15:00Kuwaiti Premier LeagueAL Qadsia – KhaitanOver 2.51.32
17:15:00Kuwaiti Premier LeagueAl Salmiyah – Al Kuwait21.22
17:00:00Turkish Lig 1Giresunspor – Eskisehir1 or 21.32
19:30:00Turkish Lig 1Goztepe – BolusporUnder 3.51.28
17:30:00Dutch Eredivise PlayoffsNAC Breda – NEC Nijmegen1 or 21.30
18:45:00Dutch Eredivise PlayoffsMVV Maastricht – Roda1 or 21.32
12:30:00Singaporean S-LeagueHome United – DPMMOver 1.51.14
12:30:00Singaporean S-LeagueHougang – Tampines RoversX21.32
15:30:00Romanian Liga 2UTA Arad – BalotestiOver 3.52.50
15:00:00Finnish Kakkonen Group APepo Lappeenranta – Mikkeli1X1.27
15:00:00Swedish Div 1 SödraSkövde AIK – Oskarshamns AIK1 or 21.28
18:00:00Moldovan CupSheriff Tiraspol – Zaria Bal?iOver 1.51.23
15:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Leiknir Faskrudsfjördur1X1.18
20:15:00Icelandic 1 DeildKeflavik – UMF Selfoss1X1.24
15:00:00Austrian RegionalligaASK Ebreichsdorf – MannsdorfUnder 3.51.62
16:00:00Austrian RegionalligaUnion Gurten – Union St Florian1X1.20
16:00:00Austrian RegionalligaSeekirchen – Schwaz1 or 21.25
13:00:00Danish Division 2Dalum – B 93 CopenhagenX21.30
13:00:00Danish Division 2Brabrand IF – Marienlyst1X1.19
14:00:00Danish Division 2Aarhus Fremad – KoldingX21.25
14:00:00Danish Division 2Greve – AvartaX21.16
14:00:00Danish Division 2Kjellerup – Hvidovre IF1 or 21.30
14:00:00Danish Division 2Thisted – Bronshoj1X1.19
17:00:00Estonian EsiliigaTallinna Kalev – Rakvere JK Tarvas1X1.35
14:00:00Russian Division 2 UralNosta Novotroitsk – ChelyabinskX21.40
15:00:00Russian Division 2 UralZenit Izhevsk – Volga UlyanovskOver 1.51.33
16:00:00Russian Division 2 UralFK Syzran-2003 – Lada TogliattiOver 1.51.45
16:30:00Russian Division 2 UralKamaz Nab Chelny – FC Volga-Olimpiyets21.50
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – FBK KarlstadOver 1.51.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – Skoftebyns IFOver 1.51.09
16:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandKarlstad – IK GauthiodOver 1.51.10
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Gute – IFK Aspudden-Tellus1X1.28
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Karlslunds IF HFK1X1.28
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Eskilstuna City1X1.35
16:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Strömsbergs IFOver 1.51.21
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandValbo FF – Bodens21.52
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – Taftea IKOver 2.51.30
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandHudiksvalls Förenade FF – Anundsjö IFOver 3.51.55
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Bollnäs GIFOver 3.51.55
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSkellefteå FF – Piteå IF1X1.27
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGallivare Malmbergets FF – Söderhamns FFOver 1.51.09
16:00:00Swe. Div. 2 NorrlandHärnosands FF – Morön BKOver 1.51.12
13:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandFF Södertälje – Värmbols FCOver 1.51.10
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandHuddinge IF – SleipnerX21.28
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSylvia – Värmdö IFX21.28
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandMotala – FC Linkoping CityX21.27
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEskilsminne IF – Vinbergs IF1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – Hittarps IKX21.25
13:00:00Swedish DamallsvenskanVittsjö GIK W. – Djurgardens W.Under 3.51.42
14:00:00Swedish DamallsvenskanHammarby W. – Limhamn Bunkeflo W.Under 3.51.37
18:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – KIF Örebro W.Over 3.51.80
18:00:00Swedish DamallsvenskanKristianstads Dff W. – Pitea IF W.X21.30
19:00:00Copa do Brasil U20Chapecoense U20 – Atletico Mineiro U201 or 21.25
23:00:00Copa do Brasil U20Avai U20 – Flamengo U20X21.35
16:15:00Omani CupAl Suwaiq – DhufarX21.38
19:00:00English Super League W.Manchester City W. – Chelsea W.Under 3.51.37
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Thor Akureyri W. – IB Vestmannaeyja W.Over 1.51.15
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.FH Hafnarfjodur W. – Stjarnan W.Over 1.51.08
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Valur Reykjavik W. – Grindavik W.Over 1.51.07
12:00:00Czech Liga U21Sparta Prague – Fotbal Trinec11.35
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandVimmerby IF – IFK BergaX21.27
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNybro – Kvarnby IK1 or 21.25
16:00:00United States USLBethlehem Steel – Charleston BatteryX21.18
19:30:00Argentinian Torneo AGutierrez Sport Club – Defensores Belgrano VR1 or 21.35
19:45:00Scottish Premiership PlayoffsDundee United – HamiltonUnder 3.51.27
19:45:00French Ligue 1 PlayoffsTroyes – Lorient1 or 21.32
19:30:00German Bundesliga PlayoffsWolfsburg – Eintracht BraunschweigOver 1.51.33
10:00:00Russian Premier League PlayoffsSKA-Khabarovsk – FC OrenburgX21.28
13:30:00Russian Premier League PlayoffsYenisey – Arsenal TulaX21.40
11:00:00Strasbourg WTADaria Gavrilova – Ashleigh Barty21.72
12:00:00Strasbourg WTAKristyna Pliskova – Caroline Garcia21.60
16:30:00Strasbourg WTAShelby Rogers – Shuai Peng11.80
10:00:00Lyon ATPNikoloz Basilashvili – Nicolas Kicker11.55
11:00:00Lyon ATPKaren Khachanov – Jo-Wilfried Tsonga21.50
12:00:00Lyon ATPTomas Berdych – Gilles Simon11.53