Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 24 Noiembrie 2016

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
01:30:00Mexican PrimeraLeon – Club Tijuana1X1.25
03:30:00Mexican PrimeraUnam Pumas – UANL Tigres1 or 21.35
17:00:00Danish Division 1Hobro – SkiveOver 1.51.30
08:50:00Australian A-LeagueCentral Coast Mariners – Perth GloryX21.28
06:00:00World Cup W. U20North Korea W. U20 – Spain W. U201X1.30
09:30:00World Cup W. U20Japan W. U20 – Brazil W. U2011.25
01:00:00Ecuador Serie ADeportivo Cuenca – Club Sport EmelecX21.30
01:00:00Ecuador Serie ABarcelona Guayaquil – Independiente del Valle11.30
18:15:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – Sport Huancayo1X1.28
20:30:00Peruvian PrimeraAlianza Atletico – UTC de Cajamarca1X1.18
20:30:00Peruvian PrimeraDeportivo Municipal – Sporting Cristal1 or 21.35
16:00:00Europa LeagueAstana – APOEL NicosiaUnder 3.51.20
16:00:00Europa LeagueGabala – Anderlecht21.65
16:00:00Europa LeagueZenit St Petersburg – Maccabi Tel-Aviv1X1.25
16:00:00Europa LeagueFenerbahce – Zorya LuganskOver 1.51.30
18:00:00Europa LeagueCelta Vigo – Standard Liege1X1.16
18:00:00Europa LeagueHapoel Beer Sheva – Inter MilanX21.38
18:00:00Europa LeagueFiorentina – PAOK ThessalonikiOver 1.51.35
18:00:00Europa LeagueFK Krasnodar – Salzburg1X1.28
18:00:00Europa LeagueSchalke 04 – Nice1X1.30
18:00:00Europa LeagueSparta Prague – SouthamptonX21.30
18:00:00Europa LeagueSlovan Liberec – Karabakh AgdamX21.40
18:00:00Europa LeagueGent – Sporting Braga1X1.28
18:00:00Europa LeagueFC Zürich – VillarrealX21.25
18:00:00Europa LeagueShakhtar Donetsk – Konyaspor11.28
18:00:00Europa LeagueAjax – Panathinaikos1X1.20
18:00:00Europa LeagueSteaua – Osmanlispor1 or 21.35
20:05:00Europa LeagueDundalk – AZX21.40
20:05:00Europa LeagueSaint-Etienne – Mainz1 or 21.33
20:05:00Europa LeagueOlympiakos – Young Boys1X1.17
20:05:00Europa LeagueAustria Vienna – Astra Giurgiu1X1.22
20:05:00Europa LeagueRoma – Viktoria Plzen11.33
20:05:00Europa LeagueManchester United – Feyenoord11.33
20:05:00Europa LeagueAthletic Bilbao – SassuoloOver 1.51.22
20:05:00Europa LeagueKRC Genk – Rapid ViennaUnder 3.51.38
13:00:00Qatari Star LeagueAL Shahaniya – AL Wakrah Sports ClubUnder 3.51.58
15:10:00Qatari Star LeagueAl Khor – Al Gharafa1 or 21.30
12:45:00UAE Premier LeagueAL Ahli Uae – Al Dhafra11.25
16:00:00UAE Premier LeagueBanni Yas – AL Wahda Abu Dhabi21.35
14:30:00Saudi Arabian Pr. LgeEttifaq – AL Faisaly1X1.33
16:40:00Saudi Arabian Pr. LgeAL Wahda FC Mecca – Al KhaleejUnder 3.51.58
00:00:00Argentinian Primera B NacionalInstituto AC Cordoba – Santamarina1X1.20
00:00:00Argentinian Primera B NacionalClub Atletico Parana – Guillermo Brown1 or 21.40
00:00:00Argentinian Primera B NacionalClub Sportivo Estudiantes – Club Almagro1 or 21.42
00:30:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia Y Esgrima Jujuy – CA Los Andes1X1.22
00:30:00Argentinian Primera B NacionalSan Martin Tucuman – Boca Unidos1X1.25
02:00:00Costa Rica Primera DivisionDeportivo Saprissa – CS Herediano1X1.30
14:00:00Algeria CupMC Oran – El EulmaOver 3.51.82
16:00:00Algeria CupBordj Bou Arreridj – DRB TadjenantX21.30
01:30:00Mexican Liga AscensoAtlante – Club CelayaUnder 3.51.35
03:30:00Mexican Liga AscensoDorados de Sinaloa – Mineros De Zacatecas1X1.30
11:30:00Iranian Pro LeagueNaft Tehran – Saipa Karaj1X1.17
11:45:00Iranian Pro LeaguePaykan – PersepolisX21.28
13:00:00Iranian Pro LeagueSepahan – Foolad KhuzestanX21.28
14:15:00Iranian Pro LeagueEsteghlal Khuzestan – Mashhad1X1.18
00:45:00Bolivian Profesional LigaBlooming – The StrongestX21.40
22:00:00Bolivian Profesional LigaJorge Wilstermann – Nacional PotosiOver 1.51.17
00:00:00Guatemalan Liga NacionalXelaju – Antigua GFCUnder 3.51.20
00:00:00Guatemalan Liga NacionalPetapa – Suchitepequez1X1.20
02:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – Deportivo GuastatoyaOver 1.51.33
10:00:00Armenian First LeagueBanants Yerevan 2 – ErebuniOver 2.51.22
10:15:00Indian Goa Pro LeagueGuardian Angel – Calangute AssociationX21.42
13:30:00Indian Super LeagueFC Goa – Atlético de Kolkata1 or 21.35
00:00:00Argentinian Torneo AUnion Sunchales – Gimnasia y Esgrima de CdU1 or 21.35
00:30:00Argentinian Torneo ACA Chaco For Ever – Sol de America de Formosa1 or 21.35
00:30:00Argentinian Torneo AGimnasia y Esgrima de Mendoza – CA Union de Villa Krause1 or 21.35
00:30:00Argentinian Torneo ASportivo Desamparados – Gutierrez Sport Club1 or 21.35
02:00:00CONCACAF Champ. U17 Qual.Costa Rica U17 – El Salvador U171 or 21.35
06:20:00Astana ChallengerOleksandr Nedovyesov – Prajnesh Gunneswaran11.20
07:00:00Astana ChallengerNikola Milojevic – Denis Istomin21.25
07:40:00Astana ChallengerAlexander Bublik – Temur Ismailov11.15
10:00:00Andria ChallengerLaurynas Grigelis – Stefanos Tsitsipas11.72
11:20:00Andria ChallengerNikola Mektic – Egor Gerasimov21.52
12:40:00Andria ChallengerAlessandro Bega – Aldin Setkic21.30