Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 23 Iulie

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
15:00:00Swiss Super LeagueGrasshopper – FC ZürichX21.27
15:00:00Swiss Super LeagueLuzern – Lugano1X1.24
15:00:00Swiss Super LeagueThun – Sion1 or 21.30
15:30:00Austrian BundesligaAltach – FK Austria WienX21.32
18:00:00Austrian BundesligaSturm Graz – St Polten1X1.23
15:00:00Scottish League CupDundee United – CowdenbeathOver 2.51.38
15:00:00Danish SuperligaenNordsjaelland – Brondby IFX21.30
17:00:00Danish SuperligaenMidtjylland – Silkeborg IFOver 1.51.18
14:00:00Swedish AllsvenskanDjurgardens IF – Östersunds FK1X1.22
16:30:00Swedish AllsvenskanIFK Göteborg – Örebro1X1.17
16:30:00Swedish AllsvenskanKalmar – AFC Eskilstuna1X1.20
16:30:00Finnish VeikkausliigaRovaniemi – Seinajoen JKX21.24
16:30:00Finnish VeikkausliigaHJK Helsinki – KemiOver 2.51.42
16:30:00Finnish VeikkausliigaVPS Vaasa – JJK Jyvaskyla11.30
15:30:00Russian Premier LeagueDynamo Moscow – Ural Sverdlovsk OblastOver 1.51.35
18:00:00Russian Premier LeagueFC Rostov – Akhmat Grozny1 or 21.38
15:00:00Brazilian Serie ASantos – Bahia Salvador BA1X1.19
20:00:00Brazilian Serie AAvai – CruzeiroX21.22
20:00:00Brazilian Serie AFluminense – CorinthiansX21.40
20:00:00Brazilian Serie ASport Recife – PalmeirasUnder 3.51.28
23:00:00Brazilian Serie AAtletico GO – Botafogo1 or 21.35
23:00:00Brazilian Serie AAtletico Mineiro – Vasco da Gama1X1.17
23:00:00Brazilian Serie AAtlético Paranaense – Ponte Preta1X1.25
14:30:00Polish EkstraklasaWisla Plock – Lech PoznanX21.28
17:00:00Polish EkstraklasaJagiellonia Bialystok – Gornik Zabrze1X1.20
18:00:00Mexican PrimeraUnam Pumas – Pachuca1 or 21.32
14:00:00Russian CupSpartak Kostroma – Tekstilshik IvanovoX21.42
14:00:00Russian CupDolgoprudny – Ararat Moscow21.55
14:00:00Russian CupFC Dynamo Bryansk – CRFSO SmolenskUnder 3.51.20
14:00:00Russian CupKamaz Nab Chelny – Volga Ulyanovsk1X1.19
14:00:00Russian CupFK Syzran-2003 – Delin IzhevskOver 2.51.35
14:00:00Russian CupFC Pskov-747 – Zvezda St. PetersburgOver 2.51.65
15:00:00Russian CupFK Kolomna – Saturn MoscowX21.22
15:00:00Russian CupKhimik Novomoskovsk – FK KalugaX21.32
15:00:00Russian CupChertanovo – StroginoOver 1.51.25
15:00:00Russian CupVeles – Torpedo MoscowX21.24
15:30:00Russian CupLada Togliatti – Sokol SaratovX21.27
17:00:00Russian CupEnergomash Belgorod – Metallurg LipetskOver 1.51.33
17:00:00Norwegian Division 1Strommen – Jerv1 or 21.30
17:00:00Norwegian Division 1Asane – Levanger1 or 21.32
17:00:00Norwegian Division 1Sandnes – Mjondalen1X1.27
17:00:00Norwegian Division 1Start – Kongsvinger IL1X1.18
17:00:00Norwegian Division 1Florø – Fredrikstad1X1.27
17:00:00Norwegian Division 1Ullensaker/Kisa – Elverum1X1.28
17:00:00Norwegian Division 1Tromsdalen – Arendal1X1.18
14:00:00Swedish SuperettanFrej – Dalkurd FFX21.18
16:00:00Swedish SuperettanSyrianska FC – IFK VärnamoUnder 3.51.42
15:00:00Finnish YkkonenKPV Kokkola – AC Oulu1X1.18
23:30:00United States MLSVancouver White Caps – Portland Timbers1X1.25
18:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKA Akureyrar – Breidablik Kopavogur1 or 21.30
18:00:00Icelandic ÚrvalsdeildFjölnir – IBV Vestmannaeyja1 or 21.30
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildVíkingur – KR ReykjavikX21.35
21:00:00Icelandic ÚrvalsdeildStjarnan – GrindavikOver 1.51.16
17:00:00Irish Premier LeagueDundalk – Shamrock RoversOver 1.51.22
14:00:00Club FriendliesBrechin – AberdeenX21.20
14:30:00Club FriendliesErzgebirge Aue – Antalyaspor1X1.28
14:30:00Club FriendliesEintracht Braunschweig – Cologne1 or 21.30
15:30:00Club FriendliesAtalanta – Giana Erminio11.22
16:00:00Club FriendliesUdinese – Kayserispor11.32
16:00:00Club FriendliesTorino – RenateOver 2.51.28
16:00:00Club FriendliesEibar – LeedsX21.42
16:30:00Club FriendliesFK Shkupi – FK Renova21.40
16:30:00Club FriendliesPro Vercelli – Piacenza21.40
16:30:00Club FriendliesPerugia – Vicenza1X1.22
17:00:00Club FriendliesRobur Siena – GavorranoUnder 3.51.42
17:00:00Club FriendliesZagora – NK ZadarUnder 3.51.42
17:00:00Club FriendliesRoyal Wallonia Walhain – Royal Charleroi SC21.30
17:00:00Club FriendliesCaykur Rizespor – Bohemians 19051 or 21.28
20:30:00Club FriendliesVitoria Guimaraes – Porto21.50
15:00:00Ukrainian Premier LeagueKarpaty Lviv – Vorskla PoltavaUnder 3.51.17
17:30:00Ukrainian Premier LeagueZorya Luhansk – Illichivets MariupolOver 1.51.40
17:30:00Ukrainian Premier LeagueZirka Kropyvnytskyi – Olimpik DonetskX21.40
18:00:00Croatian 1. HNLNK Inter Zaprešic – Hajduk SplitX21.16
20:00:00Croatian 1. HNLIstra 1961 – NK OsijekX21.42
16:45:00Bulgarian Pr. LeagueSlavia Sofia – Botev PlovdivUnder 3.51.27
19:00:00Bulgarian Pr. LeagueLokomotiv Plovdiv – Levski SofiaX21.30
17:00:00Slovenian Division 1Domzale – NK CeljeOver 1.51.25
19:20:00Slovenian Division 1ND Gorica – Olimpija LjubljanaX21.25
16:30:00Romanian Liga 1Iasi – Gaz Metan Medias1 or 21.35
19:00:00Romanian Liga 1Dinamo Bucharest – BotosaniOver 1.51.30
17:00:00Hungarian NB 1Ujpest – Ferencvaros1 or 21.32
17:00:00Hungarian NB 1Puskas Akademia – VideotonX21.23
17:00:00Hungarian NB 1Balmazújvárosi – Vasas BudapestX21.32
17:30:00Slovakian Super LigaSenica – Trencin21.40
18:00:00Slovakian Super Liga1. FC Tatran Prešov – Slovan Bratislava21.38
18:00:00Slovakian Super LigaFC Vion Zlate Moravce – Ruzomberok1 or 21.32
16:00:00Portuguese League CupSporting Covilha – Uniao MadeiraUnder 3.51.18
16:00:00Portuguese League CupCD Cova Piedade – Nacional MadeiraX21.32
16:00:00Portuguese League CupFamalicao – CD Santa ClaraX21.42
16:00:00Portuguese League CupLeixoes – Academica Viseu1 or 21.35
17:00:00Portuguese League CupPenafiel – Oliveirense1X1.16
18:00:00Portuguese League CupVarzim – Gil Vicente1 or 21.35
19:30:00Portuguese League CupAcademica – AroucaX21.35
18:45:00Polish CupSokol Ostroda – Stal Stalowa WolaX21.27
16:00:00Czech CupSokol Tasovice – RSM Hodonin-SardiceX21.24
16:00:00Czech CupChomutov – Slavoj VyšehradX21.18
16:00:00Czech CupCervený Kostelec – Hradec Kralova21.10
15:00:00Swiss Ch. LeagueWil – VaduzX21.30
17:00:00Euro Championship W.Scotland W. – Portugal W.Under 3.51.18
19:45:00Euro Championship W.England W. – Spain W.Under 3.51.24
17:00:00Estonian MeistriliigaNomme Kalju FC – Viljandi JK TulevikOver 3.51.62
17:00:00Peruvian PrimeraJuan Aurich – Real Garcilaso1 or 21.30
19:15:00Peruvian PrimeraAlianza Atletico – Alianza LimaX21.25
21:30:00Peruvian PrimeraUniversitario de Deportes – FBC Melgar1X1.20
15:00:00Argentinian Primera B NacionalCentral Córdoba – Guillermo BrownX21.35
19:00:00Argentinian Primera B NacionalCSD Flandria – CA Douglas HaigUnder 3.51.16
19:00:00Argentinian Primera B NacionalArgentinos Juniors – Instituto AC Cordoba1X1.16
19:30:00Argentinian Primera B NacionalNueva Chicago – Chacarita JuniorsX21.18
19:30:00Argentinian Primera B NacionalClub Almagro – All Boys1 or 21.38
21:00:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia Y Esgrima Jujuy – San Martin TucumanUnder 3.51.16
21:15:00Colombian Primera AJaguares De Cordoba – Deportivo PastoUnder 3.51.17
23:15:00Colombian Primera AAtletico Nacional – Deportes Tolima11.30
23:30:00Colombian Primera AAmerica de Cali – La EquidadOver 1.51.40
20:00:00Paraguayan PrimeraSportivo Trinidense – Guarani AsuncionX21.20
22:10:00Paraguayan PrimeraIndependiente FBC – Sportivo LuqueñoX21.38
18:00:00Bosnian Premier LigaSarajevo – Zrinjski Mostar1 or 21.30
18:30:00Bosnian Premier LigaBorac Banja Luka – Celik Zenica11.32
20:00:00Bosnian Premier LigaSiroki Brijeg – Sloboda Tuzla1X1.20
18:00:00Serbian Super LigaCrvena Zvezda – Radnicki NisOver 2.51.57
20:30:00Venezuelan PrimeraZulia – Anzoategui1X1.24
21:00:00Venezuelan PrimeraTrujillanos – Estudiantes Merida1 or 21.32
21:00:00Venezuelan PrimeraAtletico Venezuela – PortuguesaUnder 3.51.23
22:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Tachira – Atletico Socopo11.32
23:30:00Venezuelan PrimeraZamora CF – Metropolitanos FC11.27
14:15:00Belarusian CupDinamo Minsk – Dnepr Mogilev1X1.15
15:00:00Belarusian CupFC Vitebsk – FC Slutsk1X1.18
15:30:00Belarusian CupFC Dinamo Brest – FK Gomel1X1.18
16:00:00Belarusian CupShakhtyor Soligorsk – OrshaOver 3.51.40
16:30:00Finnish Kakkonen Group BKapylan Pallo – Jazz11.30
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Raufoss – Nybergsund IL-TrysilOver 1.51.15
16:00:00Lithuanian A LygaUtenis – Suduva MarijampoleX21.30
18:00:00Lithuanian A LygaFK Atlantas – Trakai FKUnder 3.51.28
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueEB/Streymur – HB Torshavn21.48
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueB36 Torshavn – Skala IFOver 1.51.17
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueKÍ Klaksvík – TB Tvoroyri11.22
16:30:00Moldovan Div. 1FC Milsami-Ursidos Orhei – Dacia ChisinauUnder 3.51.23
14:00:00Georgian U’lesi LigaChikhura Sachkhere – Dila GoriUnder 3.51.24
16:00:00Georgian U’lesi LigaFC Dinamo Batumi – Lokomotiv Tbilisi1 or 21.32
18:00:00Georgian U’lesi LigaSaburtalo Tbilisi – Torpedo KutaisiX21.32
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueIrtysh Pavlodar – FC Shakhter Karagandy1X1.20
15:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKairat Almaty – AtyrauOver 2.51.55
17:00:00Austrian RegionalligaWolfsberger AC Amateure – AllerheiligenX21.38
17:00:00Copa ChileDeportes Iquique – San Marcos De AricaOver 1.51.28
20:30:00Copa ChilePalestino – Union La CaleraOver 1.51.23
21:00:00Copa ChileAntofagasta – Cobreloa1X1.18
17:15:00Argentinian Primera B MetroClub Comunicaciones – Deportivo Riestra1 or 21.38
14:00:00AFC Championship U23Iran U23 – Oman U231X1.25
14:30:00AFC Championship U23Jordan U23 – Tajikistan U23Over 1.51.20
15:00:00AFC Championship U23India U23 – Turkmenistan U231 or 21.28
15:55:00AFC Championship U23Bahrain U23 – Afghanistan U23Over 3.51.32
17:30:00AFC Championship U23Palestine U23 – Bangladesh U23Over 3.51.65
18:00:00AFC Championship U23Qatar U23 – Syria U231X1.30
18:55:00AFC Championship U23Iraq U23 – Saudi Arabia U23X21.42
21:15:00Colombian Primera BFortaleza FC – Real CartagenaOver 1.51.35
21:30:00Colombian Primera BLlaneros – Bogota FC1X1.20
17:00:00Chilean Super CupUniversidad Catolica – Colo ColoX21.40
22:00:00International Champions CupReal Madrid – Manchester UnitedUnder 3.51.45
19:00:00Brazilian Serie CYpiranga RS – Tupi MGUnder 3.51.24
20:00:00Brazilian Serie CCsa Al – Sampaio Correa MA1X1.22
22:00:00Ecuadorian Primera BGualaceo SC – CD Colon1X1.20
19:00:00Umag ATPAndrey Rublev – Paolo Lorenzi11.85
20:00:00San Benedetto ChallengerMatteo Berrettini – Laslo Djere21.75
14:05:00Scheveningen Challenger ATPGuillermo Garcia-Lopez – Ruben Bemelmans11.80
16:00:00Atlanta ATP QualifyingMitchell Krueger – Tommy Paul21.65
16:00:00Atlanta ATP QualifyingStefan Kozlov – Brydan Klein11.37
17:00:00Atlanta ATP QualifyingIllya Marchenko – Tim Smyczek21.75