Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 16 Iunie

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
16:30:00Finnish VeikkausliigaLahti – Ilves1 or 21.38
17:00:00Euro Champ. U21Sweden U21 – England U21X21.19
19:45:00Euro Champ. U21Poland U21 – Slovakia U211X1.27
21:45:00Argentinian PrimeraSan Martin-San Juan – Club Atletico Temperley1X1.23
23:00:00Argentinian PrimeraCA Huracan – Union Santa Fe1X1.20
19:45:00Irish Premier LeagueSt. Patrick’s Athletic – Bohemians1X1.20
19:45:00Irish Premier LeagueBray Wanderers – Derry City1 or 21.30
19:45:00Irish Premier LeagueDrogheda United – Dundalk21.30
20:00:00Irish Premier LeagueCork City – Limerick FC11.25
20:00:00Irish Premier LeagueFinn Harps – Shamrock RoversX21.16
14:45:00Club FriendliesFelcra FC – Kuala Lumpur FAX21.17
17:00:00Club FriendliesRijeka – NK Simer ŠampionOver 3.51.40
17:30:00Club FriendliesRain/Lech – FC Augsburg IIX21.17
22:15:00Ecuadorian Serie ACD River Plate Ecuador – Liga Deportiva Universitaria1 or 21.30
21:00:00Egyptian Pr. LeagueMisr Lel Makasa – El-Entag El-HarbyOver 1.51.32
21:00:00Egyptian Pr. LeagueSmouha SC – Al-Ahly CairoX21.18
16:00:00Belarusian Pr. LeagueNaftan Novopolotsk – FC BATE Borisov21.15
16:30:00Belarusian Pr. LeagueTorpedo Zhodino – FC Dinamo Brest1X1.24
17:00:00Belarusian Pr. LeagueDinamo Minsk – FK Isloch MinskOver 2.51.85
18:00:00Belarusian Pr. LeagueDnepr Mogilev – Shakhtyor Soligorsk21.55
16:00:00Estonian MeistriliigaViljandi JK Tulevik – Tallinna Infonet21.32
17:00:00Estonian MeistriliigaNarva Trans – Tartu JK Tammeka11.30
17:00:00Estonian MeistriliigaParnu Linnameeskond – Flora Tallinn21.07
17:30:00Estonian MeistriliigaPaide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia21.17
18:00:00Estonian MeistriliigaNomme Kalju FC – JK Sillamäe KalevOver 2.51.40
19:45:00Irish Division 1Waterford United – Cabinteely FCOver 1.51.28
19:45:00Irish Division 1UCD – Shelbourne FC1X1.25
20:00:00Irish Division 1Wexford Youths – Athlone1X1.25
23:15:00Brazilian Serie BCriciuma SC – Guarani SP1X1.24
19:35:00Argentinian Primera B NacionalVilla Dálmine – Guillermo BrownX21.35
21:00:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia Y Esgrima Jujuy – Juventud Unida Gualeguaychu1X1.19
23:30:00Paraguayan PrimeraIndependiente FBC – Nacional AsuncionUnder 3.51.27
13:30:00Singaporean S-LeagueGeylang International FC – WarriorsX21.35
13:30:00Singaporean S-LeagueAlbirex Niigata FC – DPMMOver 2.51.37
16:30:00Finnish Kakkonen Group BTampere United – Espa1X1.24
16:30:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – NuPS1X1.25
18:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska BK – Qviding FIF1X1.28
11:30:00Aus. Brisbane PLMitchelton FC – Ipswich KnightsOver 2.51.14
11:15:00Aus. NPL VictoriaPascoe Vale – Bentleigh GreensX21.25
11:30:00Aus. NPL VictoriaMelbourne Knights – Bulleen LionsUnder 3.51.50
17:00:00Latvian VirsligaSK Babite – FK Spartaks Jurmala21.16
14:30:00Georgian U’lesi LigaLokomotiv Tbilisi – Samtredia1 or 21.32
15:30:00Georgian U’lesi LigaKolkheti Poti – Chikhura SachkhereX21.32
17:30:00Georgian U’lesi LigaDila Gori – FC Shukura Kobuleti11.35
14:30:00Indonesian Liga 1Persija Jakarta – Sriwijaya1 or 21.32
20:15:00Icelandic 1 DeildIR Reykjavik – KeflavikX21.28
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – Lidköpings1X1.35
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Stenungsunds IF11.28
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – Lerums ISOver 1.51.11
18:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – IK GauthiodUnder 3.51.62
18:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Aspudden-Tellus – Strömsbergs IF1X1.24
18:30:00Swe. Div. 2 NorrlandBodens – Morön BKOver 1.51.13
18:30:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – Bollnäs GIF11.35
18:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEskilsminne IF – Hittarps IK1X1.35
20:00:00Copa do Brasil U20Flamengo U20 – Atletico Mineiro U201X1.28
19:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Fylkir Reykjavik W. – IB Vestmannaeyja W.Under 3.51.40
19:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Thor Akureyri W. – Grindavik W.Over 2.51.30
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Valur Reykjavik W. – FH Hafnarfjodur W.Over 2.51.45
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Breidablik W. – Stjarnan W.1 or 21.25
11:30:00Aus. NPL QueenslandOlympic FC – Western PrideOver 1.51.05
17:00:00Czech CFLBenesov – Slavoj Vyšehrad1X1.15
16:00:00Spanish Copa de la ReinaFC Barcelona W. – Valencia W.Over 1.51.28
12:30:00Stuttgart ATPPhilipp Kohlschreiber – Lucas Pouille11.50
13:30:00Stuttgart ATPTommy Haas – Mischa Zverev21.62
16:30:00Stuttgart ATPBenoit Paire – Jerzy Janowicz21.65
10:00:00Hertogenbosch ATPAljaz Bedene – Gilles Muller21.37
11:00:00Hertogenbosch ATPIvo Karlovic – Daniil Medvedev11.37
13:30:00Hertogenbosch ATPJulien Benneteau – Alexander Zverev21.13