Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 11 August

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
19:45:00Eng. Premier LeagueArsenal – LeicesterOver 1.51.18
18:00:00French Ligue 1Nice – TroyesOver 1.51.27
19:45:00French Ligue 1Rennes – LyonX21.30
19:00:00French Ligue 2Brest – Ajaccio GFCO1X1.24
19:00:00French Ligue 2Niort – AuxerreUnder 3.51.22
19:00:00French Ligue 2Orléans – Ajaccio1 or 21.35
19:00:00French Ligue 2US Quevilly Rouen – FC Bourg Peronnas1 or 21.35
19:00:00French Ligue 2Tours – ReimsX21.35
19:00:00French Ligue 2Valenciennes – Clermont Foot1 or 21.35
19:00:00French Ligue 2Paris FC – Le HavreX21.35
18:00:00Dutch EredivisieADO Den Haag – UtrechtX21.35
19:30:00Belgian First Division AZulte Waregem – Club BruggeX21.28
20:30:00Portuguese Prim. LigaSporting Lisbon – Vitoria SetubalOver 2.51.55
19:45:00Scottish PremiershipPartick – Celtic21.20
19:45:00Turkish Super LigIstanbul Basaksehir – BursasporOver 1.51.21
20:15:00Italian CupTorino – TrapaniOver 2.51.45
19:00:00French NationalGrenoble Foot 38 – Rodez1X1.25
19:00:00French NationalAvranches – DunkerqueX21.38
19:00:00French NationalCholet – Red Star 931 or 21.35
19:00:00French NationalAS Beziers – Concarneau1X1.27
19:00:00French NationalFC Chambly Thelle – Les HerbiersUnder 3.51.20
19:00:00French NationalMarseille Consolat – Creteil1X1.25
19:00:00French NationalLyon Duchere – PauUnder 3.51.17
19:00:00French NationalLaval – L’Entente SSG1X1.18
18:00:00German DFB CupKoblenz – Dynamo Dresden21.27
19:45:00German DFB CupKarlsruhe – Bayer Leverkusen21.40
19:45:00German DFB CupHolstein Kiel – Eintracht Braunschweig1 or 21.32
19:45:00German DFB CupRot-Weiss Essen – Borussia M’gladbach21.23
18:00:00Danish SuperligaenSilkeborg IF – FC Helsingør1X1.25
18:00:00Swedish AllsvenskanMalmö – Kalmar11.35
18:00:00Norwegian EliteserienSandefjord – SogndalUnder 3.51.32
01:45:00Copa LibertadoresSan Lorenzo – Club Sport EmelecOver 1.51.42
01:45:00Copa LibertadoresSantos – Atlético Paranaense1X1.15
17:00:00Czech First LigaSlavia Prague – Vysocina JihlavaOver 2.51.60
19:30:00Polish EkstraklasaLegia Warsaw – Piast GliwiceOver 1.51.22
16:30:00Finnish YkkonenTPS – Honka1 or 21.35
16:30:00Finnish YkkonenOPS JP – KPV KokkolaX21.20
19:30:00Belgian First Division BCercle Brugge – Union Saint-GilloiseOver 1.51.30
07:00:00Club FriendliesMaccabi Kabilio Jaffa – Shimshon Tel Aviv1X1.12
12:00:00Club FriendliesMuangthong United – Eastern Athletic1X1.23
15:30:00Club FriendliesOlympiakos Nicosia – Aris Limassol1 or 21.27
16:00:00Club FriendliesAEL Limassol – Ermis Aradippou1 or 21.27
17:00:00Club FriendliesAlki Oroklinis – Doksa Katokopias1 or 21.28
17:00:00Club FriendliesLichtenberg 47 – Berlin Ankaraspor Kulübü 071 or 21.28
17:45:00Club FriendliesSliema Wanderers – Birkirkara FC1 or 21.28
18:00:00Club FriendliesMirandes – Real OviedoX21.32
18:00:00Club FriendliesCádiz – Las PalmasX21.40
18:00:00Club FriendliesOsasuna – EibarX21.32
18:00:00Club FriendliesCambuur – Helmond SportOver 1.51.11
18:00:00Club FriendliesFC Eindhoven – Al Ahli DubaiOver 1.51.19
19:00:00Club FriendliesBarcelona B – LleidaOver 1.51.19
19:30:00Club FriendliesCD Badajoz – Real Betis BOver 1.51.21
19:30:00Club FriendliesGetafe – Atletico MadridOver 1.51.21
20:30:00Club FriendliesValencia – AtalantaOver 1.51.21
21:00:00Club FriendliesMalaga – VillarrealOver 1.51.25
17:00:00Ukrainian Premier LeagueDynamo Kyiv – Zirka KropyvnytskyiOver 3.52.00
18:00:00Croatian 1. HNLRijeka – Dinamo ZagrebX21.27
20:00:00Croatian 1. HNLHajduk Split – Slaven BelupoOver 1.51.28
18:30:00German Regionall. NorthSV Drochtersen/Assel – Wolfsburg IIX21.35
16:15:00Bulgarian Pr. LeagueCherno More Varna – Slavia SofiaOver 1.51.37
19:00:00Bulgarian Pr. LeagueFK Septemvri Sofia – CSKA Sofia21.30
17:00:00Slovenian Division 1NK Celje – NK TriglavUnder 3.51.25
19:20:00Slovenian Division 1NK Maribor – Domzale1X1.28
19:00:00Romanian Liga 1ACS Poli Timisoara – Viitorul ConstantaX21.40
17:30:00Slovakian Super LigaFC Nitra – FC Vion Zlate MoravceUnder 3.51.35
18:00:00Polish 1 LigaStomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko Biala1 or 21.32
19:45:00Polish 1 LigaGKS Katowice – Puszcza Niepolomnice1X1.18
17:30:00Austrian 1st DivisionAustria Lustenau – KapfenbergOver 1.51.19
17:30:00Austrian 1st DivisionHartberg – FC Liefering1 or 21.30
17:30:00Austrian 1st DivisionBlau-Weiss Linz – RiedX21.27
17:30:00Austrian 1st DivisionFloridsdorfer AC – Wiener NeustadtX21.27
19:30:00Austrian 1st DivisionWattens – Wacker InnsbruckX21.40
19:45:00N. Irish PremiershipBallymena – CrusadersX21.22
19:45:00Welsh Premier LeagueBala Town – Newtown AFC1X1.25
19:45:00Welsh Premier LeagueBangor City – The New Saints FC21.45
19:45:00Welsh Premier LeaguePrestatyn – Connah’s QuayX21.30
01:30:00Colombian CopaIndependiente Medellin – Independiente Santa Fe1 or 21.35
01:45:00Colombian CopaAmerica de Cali – Deportivo CaliUnder 3.51.21
16:00:00Polish 2 LigaLKS Lódz – MKS KluczborkUnder 3.51.40
16:45:00Polish 2 LigaWarta Poznan – Energetyk Row RybnikUnder 3.51.50
17:30:00Polish 2 LigaRadomiak Radom – Rozwoj Katowice1X1.18
16:30:00Belarusian Pr. LeagueFK Isloch Minsk – Gorodeya1 or 21.35
17:00:00Belarusian Pr. LeagueBATE Borisov – FC Dinamo BrestOver 1.51.33
17:00:00Estonian MeistriliigaPaide Linnameeskond – Narva TransX21.25
17:00:00Estonian MeistriliigaFlora Tallinn – Viljandi JK TulevikOver 3.51.53
17:00:00Estonian MeistriliigaTallinna Infonet – Tallinna FC LevadiaX21.40
10:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Zwiegen Kanazawa1X1.19
10:00:00Japanese J-League 2Thespa Kusatsu – Kamatamare SanukiX21.42
10:00:00Japanese J-League 2Jef United Chiba – Renofa Yamaguchi1X1.20
10:00:00Japanese J-League 2Gifu – Fagiano Okayama1 or 21.32
10:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Avispa FukuokaX21.32
10:00:00Japanese J-League 2Ehime – Mito Hollyhock1 or 21.35
10:30:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – Roasso Kumamoto1X1.16
11:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Yokohama FC1X1.25
11:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – Shonan BellmareX21.32
11:00:00Japanese J-League 2Oita Trinita – Machida Zelvia1 or 21.32
23:15:00Brazilian Serie BBrasil De Pelotas RS – Guarani SPUnder 3.51.19
15:00:00Euro Champ. U19 W.Germany W. U19 – Spain W. U191 or 21.30
15:00:00Euro Champ. U19 W.Italy W. U19 – France W. U1921.22
19:00:00Euro Champ. U19 W.Netherlands W. U19 – England W. U1921.22
19:00:00Euro Champ. U19 W.Northern Ireland U19 W. – Scotland W. U1921.42
17:00:00Czech Druhá LigaVitkovice – 1. SC ZnojmoX21.42
17:00:00Czech Druhá LigaUsti Nad Labem – SFC OpavaX21.30
18:00:00Turkish Lig 1Ankaragucu – Erzurum BB1X1.25
17:00:00Saudi Arabian Pr. LgeAL Qadisiyah FC – Al Raed1X1.24
18:55:00Saudi Arabian Pr. LgeEttifaq – Al Ahli Jeddah21.50
18:55:00Saudi Arabian Pr. LgeAl Ittihad – Al-Baten11.32
22:00:00Paraguayan PrimeraGeneral Diaz – Independiente FBCUnder 3.51.27
16:30:00Finnish Kakkonen Group BEspa – Salon Palloilijat21.30
16:30:00Finnish Kakkonen Group CJS Hercules – PK 37X21.38
16:30:00Finnish Kakkonen Group CSC Kufu 98 – FC Villiketut1X1.20
11:30:00Aus. Brisbane PLLogan Lightning – Holland Park Hawks1 or 21.23
11:30:00Aus. NPL VictoriaOakleigh Cannons – Pascoe Vale1X1.25
16:00:00Armenian Premier LeagueFC Pyunik Yerevan – Gandzasar Kapan1 or 21.30
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueKÍ Klaksvík – Víkingur Gøta1 or 21.24
18:00:00Azerbaijani Pr. LeagueNeftchi – Karabakh AgdamX21.17
15:00:00Georgian U’lesi LigaLokomotiv Tbilisi – Torpedo KutaisiX21.35
09:00:00Indonesian Liga 1Mitra Kukar – Barito PuteraOver 1.51.23
12:30:00Indonesian Liga 1Sriwijaya – Semen PadangOver 1.51.30
19:00:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – IR ReykjavikOver 1.51.19
20:15:00Icelandic 1 DeildGrotta – Haukar HafnafjordurX21.16
20:15:00Icelandic 1 DeildKeflavik – Throttur Reykjavik1X1.28
20:15:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Fylkir ReykjavikX21.28
16:00:00Kazakhstan Pr. LeagueFK Aktobe – FC AstanaX21.22
15:00:00Uzbek PFLBunyodkor – Olmaliq FK1 or 21.28
15:20:00Iranian Pro LeagueMashhad – Foolad Khuzestan1 or 21.40
17:00:00Iranian Pro LeaguePaykan – Zob AhanX21.27
17:00:00Iranian Pro LeagueSepahan – FC Pars Jonoubi Jam1X1.22
17:15:00Iranian Pro LeagueEsteghlal – Tractor Sazi TabrizUnder 3.51.14
17:30:00Iranian Pro LeagueNaft Abadan – Esteghlal Padideh1 or 21.40
20:00:00Bolivian Profesional LigaClub Petrolero – San Jose Oruro1X1.27
18:00:00Austrian RegionalligaUnion Vocklamarkt – LASK JuniorsX21.40
18:00:00Austrian RegionalligaKalsdorf – SV LafnitzX21.32
18:00:00Austrian RegionalligaSparkasse Elin Weiz – Allerheiligen1 or 21.27
18:00:00Austrian RegionalligaTUS Bad Gleichenberg – Sportclub Mithlinger FensterUnder 3.51.57
18:00:00Austrian RegionalligaAustria Klagenfurt – Vorwarts SteyrUnder 3.51.65
18:00:00Austrian RegionalligaUnion St Florian – Sturm Graz IIX21.32
18:00:00Austrian RegionalligaGleisdorf – Union GurtenOver 1.51.15
18:00:00Austrian RegionalligaParndorf – Amstetten1 or 21.27
18:00:00Austrian RegionalligaKufstein – Schwaz1 or 21.27
18:30:00Austrian RegionalligaSV Wals-Grünau – USK Anif21.48
18:30:00Austrian RegionalligaSchwechat – Austria Vienne IIX21.17
18:30:00Austrian RegionalligaHorn – Neusiedl11.35
18:30:00Austrian RegionalligaWiener Sportklub – ASK Ebreichsdorf1 or 21.28
19:00:00Austrian RegionalligaTraiskirchen Fcm – Mannsdorf1 or 21.25
09:30:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – MFK KarvináOver 1.51.14
17:30:00Danish Division 2Hvidovre IF – Næstved BK1X1.30
16:30:00Lithuanian 1 LygaFK Palanga – FC Stumbras IIOver 1.51.20
17:00:00Lithuanian 1 LygaBanga Gargzdai – Dziugas1X1.32
17:00:00Lithuanian 1 LygaDainava Alytus – NevezisOver 1.51.20
14:00:00Russian Division 2 UralNosta Novotroitsk – Kamaz Nab ChelnyOver 1.51.40
15:00:00Russian Division 2 UralZenit Izhevsk – Krylya Sovetov II11.27
15:00:00Russian Division 2 UralVolga Ulyanovsk – FK Orenburg II11.35
15:30:00Russian Division 2 UralLada Togliatti – Ural Sverdlovsk 2Under 3.51.25
11:30:00S. Korean National LgeGimhae – Gyeongju KHNP1 or 21.32
17:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Grand Bodo W.X21.42
17:00:00Norwegian Toppserien W.Trondheims W. – Lillestrøm SK W.21.19
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – Vanersborgs FKX21.27
18:15:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – IK Gauthiod21.35
18:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – Vargarda IK1X1.30
18:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Aspudden-Tellus – Karlbergs BKX21.25
18:30:00German Regionall. SouthwestTSV Steinbach – TSV Schott MainzOver 1.51.25
17:00:00German Regionall. BavariaVfB Eichstätt – FC Bayern München IIX21.20
17:30:00German Regionall. BavariaFC Unterföhring – BayreuthX21.25
18:00:00German Regionall. BavariaIngolstadt 04 II – TSV Buchbach1 or 21.28
16:00:00Russian Division 2 CenterZenit Penza – FK KalugaX21.25
16:30:00Russian Division 2 CenterFC Dynamo Bryansk – Sokol SaratovX21.25
16:30:00Russian Division 2 CenterFK Ryazan – Rotor Volgograd II1X1.22
17:00:00Russian Division 2 CenterArarat Moscow – Khimik NovomoskovskOver 2.51.32
17:00:00Russian Division 2 CenterZorkiy Krasnogorsk – Metallurg LipetskX21.40
15:00:00Russian Division 2 WestVeles – FK Torpedo VladimirX21.30
15:30:00Russian Division 2 WestDinamo St. Petersburg II – FC Pskov-747Under 3.51.20
16:00:00Russian Division 2 WestSpartak Kostroma – Tekstilshik IvanovoX21.32
18:00:00Icelandic 2 DeildHottur – SindriOver 1.51.08
20:15:00Icelandic 2 DeildAfturelding – UMF Njardvik1 or 21.24
10:00:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Brisbane CityX21.15
15:00:00Turkish Super Lig U21Istanbul Basaksehir U21 – Bursaspor U211X1.30
01:30:00United States USLTulsa Roughnecks – Saint Louis FC1X1.19
14:00:00Eng. Premier League 2Fulham U23 – Middlesbrough U23Over 1.51.15
19:00:00Eng. Premier League 2Sunderland U23 – Tottenham U23Under 3.51.45
19:00:00Eng. Premier League 2Swansea City U23 – Liverpool U23X21.30
19:00:00Eng. Premier League 2West Ham U23 – Everton U23X21.28
19:05:00Eng. Premier League 2Manchester City U23 – Chelsea U231X1.23
03:00:00CONCACAF LeagueBelmopan Bandits – CD Walter FerretiX21.25
03:00:00CONCACAF LeagueAlajuelense – Olimpia1X1.23
17:00:00Jordanian Super CupAl Faisaly – Al-Jazeera Amman1X1.23
19:00:00S. African MTN 8 CupBidvest Wits – Golden Arrows1X1.23
01:15:00Toronto WTAAshleigh Barty – Garbine Muguruza Blanco21.38
17:30:00Toronto WTAKarolina Pliskova – Caroline Wozniacki11.72
17:00:00Toronto WTA DoublesGroenefeld A-L / Peschke K – Chan Y-J / Hingis M21.30
19:00:00Toronto WTA DoublesDabrowski G / Ostapenko J – Safarova L / Strycova B21.42
16:30:00Portoroz ChallengerAldin Setkic – Matteo Berrettini21.50
02:00:00Aptos ChallengerRaymond Sarmiento – Quentin Halys21.38