Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 10 Mai 2016

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:45:00Eng. Premier LeagueWest Ham – Manchester UnitedX21.40
18:45:00Swiss Super LeagueBasel – ThunOver 1.51.15
19:45:00Scottish PremiershipDundee United – Partick1 or 21.30
19:45:00Scottish PremiershipHibernian – Falkirk1X1.20
19:30:00Polish EkstraklasaGornik Zabrze – Korona Kielce1X1.25
19:30:00Polish EkstraklasaWisla Krakow – Slask Wroclaw1X1.30
19:30:00Polish EkstraklasaJagiellonia Bialystok – LKS Nieciecza1 or 21.35
19:30:00Polish EkstraklasaGornik Leczna – Podbeskidzie Bielsko BialaUnder 3.51.25
19:45:00Ireland P.LeagueGalway FC – St Patrick’s1 or 21.35
19:45:00Ireland P.LeagueDerry City – Finn HarpsOver 1.51.45
19:45:00Ireland P.LeagueBohemians Dublin – Cork City21.55
19:45:00Ireland P.LeagueDundalk – Bray WanderersOver 2.51.52
20:00:00Ireland P.LeagueShamrock Rovers – Sligo Rovers1X1.28
20:00:00Ireland P.LeagueLongford – Wexford1 or 21.33
16:00:00Bulgaria P.LeagueMontana – Cherno More Varna1 or 21.35
18:30:00Bulgaria P.LeagueLevski Sofia – Lokomotiv 1926 PlovdivOver 1.51.42
16:00:00Romania Liga 1Concordia Chiajna – Botosani1 or 21.33
18:30:00Romania Liga 1Targu Mures – Steaua21.16
17:00:00Croatian CupDinamo Zagreb – Slaven Belupo11.22
17:00:00Polish 1 LigaZaglebie Sosnowiec – Stomil Olsztyn1X1.30
19:30:00Polish 1 LigaArka Gdynia – Bytovia Bytow1X1.20
17:30:00Austrian 1st DivisionAustria Klagenfurt – St Polten21.38
17:30:00Austrian 1st DivisionKapfenberg – FAC Team fur WienOver 1.51.16
17:30:00Austrian 1st DivisionAustria Salzburg – LASK Linz21.33
17:30:00Austrian 1st DivisionWiener Neustadt – FC LieferingX21.33
19:45:00N. Ireland PremiershipBallinamallard United – Institute1X1.25
19:45:00N. Ireland PremiershipCliftonville – Glentoran1X1.25
19:45:00Scottish League 1Clyde – Queens Park FC1 or 21.33
16:00:00Estonia MeistriliigaFC Levadia Tallinn – Trans NarvaOver 2.51.62
17:00:00Estonia MeistriliigaPaide Linnameeskond – Tallinna Infonet21.50
18:00:00Estonia MeistriliigaFlora Tallinn – JK Nomme Kalju1X1.33
10:00:00Russian Division 1Energia Khabarovsk – Yenisey1X1.22
10:00:00Russian Division 1Luch-Energia Vladivostok – FK Tyumen1X1.25
11:00:00Russian Division 1Sibir Novosibirsk – Gazovik OrenburgX21.30
11:30:00Russian Division 1Radian Baikal Irkutsk – Torpedo Armavir21.38
14:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Arsenal TulaX21.28
16:00:00Russian Division 1Kamaz Nab Chelny – FK Tosno21.45
16:30:00Russian Division 1Volga Novgorod – Shinnik Yaroslavl1X1.30
17:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – Zenit St Petersburg II1X1.25
17:00:00Russian Division 1FC Sokol Saratov – Volgar-Gazprom AstrahanX21.33
18:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – Tom TomskX21.18
20:00:00Iceland CupFram Reykjavik – AftureldingOver 1.51.07
20:00:00Iceland CupLeiknir Reykjavik – LéttirOver 3.51.68
20:00:00Iceland CupUMF Selfoss – UMF Njardvik11.33
20:00:00Iceland CupThrottur Vogum – GrottaX21.25
20:00:00Iceland CupHaukar Hafnafjordur – Kfr HvolsvollurOver 3.52.05
20:00:00Iceland CupKA Akureyri – UMF TindastollOver 3.51.48
20:00:00Iceland CupSkallagrímur – Keflavik21.08
20:00:00Iceland CupThor Akureyri – Völsungur11.33
21:00:00Iceland CupKV Vesturbaer – IR Reykjavik1 or 21.28
18:00:00Argentinian Primera B NacionalCA Douglas Haig – Independiente Rivadavia de MendozaUnder 3.51.18
11:00:00Kazakhstan P.LgeAstana – Akzhaiyk OralskOver 2.51.80
11:00:00Kazakhstan P.LgeTobol Kostanay – Kairat Almaty21.48
12:00:00Kazakhstan P.LgeTaldykorgan – OkzhetpesX21.28
10:00:00Czech Division 1 U19Sigma Olomouc – Pardubice11.33
13:00:00Czech Division 1 U19Opava – Slavia PragueUnder 3.51.55
10:00:00Russian Youth LeagueLokomotiv Moscow Youth – Kuban Krasnodar YouthOver 1.51.16
11:00:00Russian Youth LeagueMordovia Saransk Youth – Zenit St Petersburg YouthX21.35
17:30:00German Regionall. SouthwestSaarbrucken – Homburg1 or 21.30
18:00:00German Regionall. SouthwestKaiserslautern II – Kickers OffenbachX21.25
18:00:00German Regionall. SouthwestEintracht Trier – Wormatia WormsOver 1.51.22
18:00:00German Regionall. SouthwestAstoria Walldorf – Freiburg IIX21.42
18:30:00German Regionall. SouthwestWaldhof Mannheim – SpielbergOver 2.51.42
13:00:00Russian Division 2 CenterZenit Penza – Arsenal-2Over 1.51.35
13:00:00Russian Division 2 CenterChertanovo – FC Dynamo Bryansk1 or 21.38
16:00:00Russian Division 2 CenterEnergomash Belgorod – FK Kaluga1X1.20
16:00:00Russian Division 2 CenterAvangard Kursk – FK Vityaz PodolskUnder 3.51.25
16:30:00Russian Division 2 CenterZvezda Ryazan – Rusichi Orel1X1.22
14:00:00Russian Division 2 SouthKrasnodar-2 – Spartak NalchikX21.38
14:00:00Russian Division 2 SouthTerek-2 – Druzhba Maikop1X1.30
14:30:00Russian Division 2 SouthAstrakhan – MITOS Novocherkassk1 or 21.35
15:00:00Russian Division 2 SouthAfips – Chernomorets Novorosiisk1X1.22
16:00:00Russian Division 2 SouthAlania-D – Mashuk-Kmv Pyatigorsk1X1.20
19:35:00Argentinian Primera BClub Atletico Fenix – Colegiales1 or 21.38
13:00:00Slovakian U19Spartak Trnava U19 – VSS Kosice U191X1.33
10:00:00Rome Masters ATPTomas Berdych – Albert Ramos11.25
11:15:00Rome Masters ATPStephane Robert – Aljaz Bedene21.55
11:20:00Rome Masters ATPJeremy Chardy – Damir Dzumhur11.80
11:20:00Rome Masters ATPPhilipp Kohlschreiber – Inigo Cervantes-Huegun11.16
12:15:00Rome Masters ATPViktor Troicki – Kei Nishikori21.12
12:30:00Rome Masters ATPLucas Pouille – Ernests Gulbis11.62