Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 10 Iunie

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:30:00Spanish Liga SegundaLevante – HuescaX21.28
19:30:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – Lugo11.35
19:30:00Spanish Liga SegundaGimnastic Tarragona – UCAM MurciaUnder 3.51.22
19:30:00Spanish Liga SegundaZaragoza – TenerifeX21.32
19:30:00Spanish Liga SegundaElche – Real Oviedo21.58
19:30:00Spanish Liga SegundaValladolid – CádizOver 1.51.28
19:30:00Spanish Liga SegundaAlmeria – CF Reus Deportiu11.22
19:30:00Spanish Liga SegundaMallorca – GetafeX21.40
21:00:00Friendly InternationalsGrenada – Bermuda1 or 21.32
16:00:00Euro Champ. U21Latvia U21 – Andorra U2111.24
20:00:00Brazilian Serie APalmeiras – FluminenseOver 1.51.27
23:00:00Brazilian Serie AVasco da Gama – Sport Recife1X1.18
14:00:00Toulon TournamentScotland U20 – Czech Republic U19X21.35
16:30:00Toulon TournamentEngland U20 – Ivory Coast U201X1.24
12:30:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – LevangerUnder 3.51.47
14:30:00Norwegian Division 1Start – StrommenOver 1.51.16
15:00:00Swedish SuperettanDegerfors – Gefle IF1X1.23
15:00:00Swedish SuperettanNorrby IF – Syrianska FC1 or 21.30
15:00:00Swedish SuperettanFrej – Falkenbergs FF1 or 21.30
17:00:00Swedish SuperettanVarbergs – Trelleborgs FFUnder 3.51.37
15:00:00Finnish YkkonenHaka – KPV KokkolaX21.42
15:00:00Finnish YkkonenEIF – Grankulla IFK1X1.27
15:00:00Finnish YkkonenTPS – Gnistan11.25
15:00:00Finnish YkkonenJaro – AC Oulu1X1.18
21:00:00United States MLSChicago Fire – Atlanta United FC1X1.18
14:00:00AFC Asian CupSingapore – Chinese Taipei11.32
13:00:00Club FriendliesRigas Futbola Skola – SK BabiteOver 2.51.60
18:00:00Spanish Segunda BBarcelona B – CartagenaOver 1.51.25
17:00:00World Cup Euro Qual.Kazakhstan – Denmark21.42
17:00:00World Cup Euro Qual.Scotland – England21.68
17:00:00World Cup Euro Qual.Slovenia – MaltaOver 3.52.05
17:00:00World Cup Euro Qual.Azerbaijan – Northern IrelandX21.27
19:45:00World Cup Euro Qual.Germany – San MarinoOver 3.51.02
19:45:00World Cup Euro Qual.Norway – Czech RepublicX21.42
19:45:00World Cup Euro Qual.Poland – RomaniaOver 1.51.40
19:45:00World Cup Euro Qual.Montenegro – Armenia1X1.16
19:45:00World Cup Euro Qual.Lithuania – Slovakia21.65
22:00:00Ecuadorian Serie AIndependiente del Valle – Liga Deportiva Universitaria1X1.16
19:00:00Uruguayan PrimeraLiverpool Montevideo – El Tanque SisleyUnder 3.51.30
19:00:00Uruguayan PrimeraJuventud de Las Piedras – Atletico River Plate (Uru)1 or 21.32
22:00:00Uruguayan PrimeraPenarol de Montevideo – Rampla JuniorsOver 1.51.17
17:00:00Algerian Ligue 1El Harrach – RC Relizane1X1.16
17:00:00Algerian Ligue 1CA Batna – CR BelouizdadX21.35
17:00:00Algerian Ligue 1NA Hussein Dey – ConstantineX21.19
17:00:00Algerian Ligue 1MC Oran – DRB Tadjenant1 or 21.32
17:00:00Algerian Ligue 1JS Kabylie – USM Bel Abbès1X1.20
22:30:00Algerian Ligue 1JS Saoura – MO BejaiaOver 2.51.65
22:30:00Algerian Ligue 1MC Alger – Olympique de Médéa11.30
22:30:00Algerian Ligue 1Setif – USM Alger1 or 21.28
08:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Shonan BellmareX21.40
18:30:00Peruvian PrimeraAyacucho – Real Garcilaso1 or 21.30
21:00:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – Deportivo San MartinOver 1.51.23
23:45:00Peruvian PrimeraSport Rosario – Comerciantes Unidos1X1.16
20:30:00Brazilian Serie BBrasil De Pelotas RS – Ceara CEUnder 3.51.19
20:30:00Brazilian Serie BParana – Guarani SPUnder 3.51.18
20:30:00Brazilian Serie BBoa EC – Juventude RSX21.42
20:30:00Brazilian Serie BInternacional RS – Nautico RROver 2.51.80
23:00:00Brazilian Serie BABC Futebol – Figueirense1 or 21.35
14:00:00S. African Pr. LeagueBaroka – Stellenbosch FC1X1.20
15:00:00Friendly Intls. W.Belarus W. – Estonia W.Over 2.51.50
17:15:00Friendly Intls. W.Switzerland W. – England W.X21.24
17:30:00Friendly Intls. W.Spain W. – Brazil W.1 or 21.30
13:00:00Friendly Ints. U21Sweden U21 – Denmark U211X1.25
21:00:00Paraguayan PrimeraLibertad Asuncion – Olimpia AsuncionUnder 3.51.40
23:10:00Paraguayan PrimeraRubio Nu – Independiente FBC1 or 21.32
21:00:00United States NASLNew York Cosmos – North Carolina FCOver 1.51.28
15:00:00Finnish Kakkonen Group AFC Lahti Akatemia – KooTeePee21.48
15:00:00Finnish Kakkonen Group APepo Lappeenranta – SudetOver 1.51.14
15:00:00Finnish Kakkonen Group ALegirus Inter – JäPS1X1.35
15:00:00Finnish Kakkonen Group BMuSa – JazzOver 2.51.20
15:00:00Finnish Kakkonen Group BSalon Palloilijat – Tampere United1X1.23
15:00:00Finnish Kakkonen Group BNuPS – Kapylan PalloX21.20
15:00:00Finnish Kakkonen Group BTPV Tampere – Espoo11.35
15:00:00Finnish Kakkonen Group CGBK – JBK1X1.35
15:00:00Finnish Kakkonen Group CJS Hercules – SC Kufu 98X21.40
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kjelsas – Baerum1 or 21.23
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Hamarkameratene – Follo11.22
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Grorud – Alta1X1.38
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fana – Vindbjart1X1.35
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – Egersund1X1.30
15:00:00Swedish Div. 1 NorraArameiska-Syrianska – Sollentuna FK1X1.22
15:00:00Swedish Div. 1 SödraSkövde AIK – Oddevold1 or 21.28
15:00:00Swedish Div. 1 SödraUtsiktens BK – Landskrona1 or 21.30
15:00:00Swedish Div. 1 SödraQviding FIF – Husqvarna FFX21.32
09:00:00Aus. Brisbane PLLogan Lightning – Rochedale RoversX21.30
08:00:00Aus. NPL VictoriaGreen Gully Cavaliers – Port Melbourne Sharks1X1.30
10:00:00Aus. NPL NSWManly United – Wollongong Wolves1X1.23
10:00:00Aus. NPL NSWParramatta Eagles – Rockdale City Suns21.28
10:45:00Aus. NPL NSWAPIA Leichhardt Tigers – Sutherland Sharks11.22
16:00:00Slovakian 2. LigaSpartak Trnava B – FK Poprad1 or 21.27
13:30:00Africa Cup of Nations Qual.Malawi – Comoros1X1.16
14:00:00Africa Cup of Nations Qual.Zambia – MozambiqueOver 1.51.50
14:00:00Africa Cup of Nations Qual.Burundi – South SudanOver 1.51.47
14:30:00Africa Cup of Nations Qual.Botswana – Mauritania1 or 21.35
15:00:00Africa Cup of Nations Qual.Cameroon – Morocco1X1.19
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Niger – Swaziland1X1.19
17:00:00Africa Cup of Nations Qual.Guinea Bissau – Namibia1X1.16
17:00:00Africa Cup of Nations Qual.Nigeria – South Africa1X1.15
17:30:00Africa Cup of Nations Qual.Sierra Leone – Kenya1 or 21.38
18:00:00Africa Cup of Nations Qual.Tanzania – LesothoOver 1.51.42
18:30:00Africa Cup of Nations Qual.Cape Verde Islands – Uganda1X1.19
18:30:00Africa Cup of Nations Qual.DR Congo – CongoOver 1.51.40
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Ivory Coast – Republic of GuineaOver 1.51.38
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Burkina Faso – AngolaOver 1.51.38
20:00:00Africa Cup of Nations Qual.Mali – Gabon1X1.17
22:00:00Africa Cup of Nations Qual.Senegal – Equatorial Guinea11.28
14:30:00Indonesian Liga 1Arema – Perseru SeruiOver 1.51.28
15:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Faskrudsfjördur – Fylkir Reykjavik21.23
20:00:00Bolivian Profesional LigaUniversitario de Sucre – Nacional Potosi1X1.25
22:15:00Bolivian Profesional LigaClub Petrolero – Sport Boys WarnesUnder 3.51.55
08:00:00Chinese League 1Lijiang Jiayunhao – Qingdao Huanghai1 or 21.32
08:30:00Chinese League 1Dalian Transcend – Dalian Yifang21.32
09:00:00Chinese League 1Baoding Yingli Yitong – Zhejiang Yiteng1 or 21.32
09:30:00Chinese League 1Meizhou Hakka – Beijing Enterprises Group F.C1X1.30
12:00:00Chinese League 1Xinjiang Tianshan – Beijing RenheX21.35
12:35:00Chinese League 1Nei Mongol Zhongyou – ShenzhenX21.25
12:45:00Chinese League 1Shanghai Shenxin – Wuhan ZallUnder 3.51.35
10:00:00Czech Liga U19MFK Karviná – FC Vysocina Jihlava1X1.28
10:00:00Czech Liga U19FK Mlada Boleslav – Sparta PragueX21.24
10:00:00Czech Liga U19Teplice – 1.FK Príbram1X1.32
10:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – Opava1X1.32
10:00:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – Viktoria Plzen1 or 21.25
12:00:00Czech Liga U19FC Zbrojovka Brno – FK Pardubice1X1.35
13:00:00Czech Liga U19Slavia Prague – Banik Ostrava1X1.35
14:00:00Danish Division 2B 93 Copenhagen – Kjellerup1X1.27
14:00:00Danish Division 2Avarta – Marienlyst1X1.25
14:00:00Danish Division 2Dalum – Brabrand IF21.45
14:00:00Danish Division 2Thisted – GreveOver 2.51.32
14:00:00Danish Division 2Kolding – Hvidovre IF11.30
14:00:00Danish Division 2Bronshoj – Aarhus Fremad1X1.22
14:00:00Danish Division 2Middelfart – Vejgaard B11.25
14:00:00Danish Division 2Fredensborg – FC Sydvest 05X21.25
14:00:00Danish Division 2Holbaek – Naesby1X1.20
14:00:00Danish Division 2Jammerbugt – FremUnder 3.51.47
14:00:00Danish Division 2Svendborg – OdderX21.28
14:00:00Danish Division 2VSK Aarhus – Hellerup IK1 or 21.30
11:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Seoul E-Land FC1X1.20
11:00:00S. Korean K-League ChallengeBusan I Park – FC Anyang1X1.18
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – FBK KarlstadX21.35
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – Vargarda IK1X1.23
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – Trollhattan1 or 21.23
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLerums IS – Vänersborgs IF1X1.30
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandKarlstad – Nordvarmland FF11.22
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSkoftebyns IF – Grebbestads IF21.48
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbybergs IK – Forward21.35
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandBKV Norrtälje – Gamla Upsala SK1 or 21.25
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEskilstuna City – IFK Aspudden-Tellus1X1.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandStrömsbergs IF – Syrianska Kerbura1X1.30
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Karlbergs BK1 or 21.25
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlslunds IF HFK – Habo FFOver 2.51.30
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandPiteå IF – Valbo FFOver 1.51.16
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandHudiksvalls Förenade FF – Gallivare Malmbergets FFOver 2.51.24
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandMorön BK – Söderhamns FF1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Skellefteå FFX21.24
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – BodensX21.20
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandAnundsjö IF – IFK Timrå21.22
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandBollnäs GIF – Härnosands FF21.22
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Haninge – FF SödertäljeOver 1.51.11
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandBoo FK – Värmbols FC1X1.30
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandRynninge IK – Motala1X1.24
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandFC Linkoping City – Värmdö IFOver 1.51.08
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandÖrebro Syrianska IF – Sylvia1 or 21.23
11:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHittarps IK – Hoganas BKOver 1.51.12
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandSävedalens IF – Tenhults IFOver 2.51.35
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAssyriska IK – Vinbergs IFOver 2.51.42
08:00:00Aus. Western PLBayswater City – Cockburn City1X1.20
08:00:00Aus. Western PLBalcatta – Armadale SC1 or 21.25
08:00:00Aus. Western PLMandurah City – Sorrento FCX21.15
08:00:00Aus. Western PLStirling Lions – ECU JoondalupX21.40
08:00:00Aus. Western PLJoondalup United – Perth Glory FC Youth1X1.25
08:00:00Aus. Western PLSubiaco AFC – Inglewood United21.45
10:30:00Aus. SA Premier LgeCumberland United – Croydon KingsX21.23
10:30:00Aus. SA Premier LgeAdelaide Olympic – North Eastern MetroStarsX21.19
17:15:00Argentinian Primera B MetroSan Telmo – Deportivo MoronX21.40
19:30:00Argentinian Primera B MetroAlmirante Brown – Talleres de Remedios de EscaladaUnder 3.51.15
21:05:00Argentinian Primera B MetroCA Platense – Excursionistas1X1.19
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandKSF Prespa Birlik – Vimmerby IFOver 2.51.30
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – IFK Malmö1X1.32
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandTorns IF – Lindsdals IF11.35
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – Nybro1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Berga – Lunds BK1X1.32
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandKvarnby IK – IFK HässleholmOver 1.51.11
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHässleholms IF – Osterlen FFOver 1.51.05
15:00:00Icelandic 2 DeildIBV Vestmannaeyja – VölsungurUnder 3.51.62
15:00:00Icelandic 2 DeildVidir Gardur – HuginnUnder 3.51.47
17:00:00Icelandic 2 DeildHottur – UMF Tindastoll1X1.19
17:00:00Icelandic 2 DeildMagni – UMF Njardvik1X1.19
19:00:00Brazilian Serie CMacae Esporte RJ – Tupi MG1X1.19
19:30:00Brazilian Serie CTombense MG – JoinvilleUnder 3.51.28
20:00:00Brazilian Serie CMoto Club MA – Botafogo PB1 or 21.35
20:00:00Brazilian Serie CBragantino – Volta RedondaUnder 3.51.23
23:30:00Brazilian Serie CRemo – Csa Al1 or 21.32
16:00:00Czech MSFLHFK Olomouc – Slovacko BOver 1.51.15
09:15:00Czech CFLOlympia HK – DobroviceOver 2.51.35
09:15:00Czech CFLSlavoj Vyšehrad – Loko VltavinX21.16
09:15:00Czech CFLFK Litomerice – TachovX21.28
09:15:00Czech CFLPisek – MFk Chrudim1 or 21.25
09:30:00Czech CFLKraluv Dvur – Zapy1X1.22
13:00:00Czech CFLViktorie Jirny – Benatky Nad Jizerou1X1.07
16:00:00Czech CFLMas Taborsko II – Stechovice21.45
19:30:00Ecuadorian Primera BAmerica de Quito – Imbabura SCUnder 3.51.18
21:30:00Ecuadorian Primera BSanta Rita – CD OlmedoUnder 3.51.18
15:00:00Argentinian Primera C MetroBerazategui – Defensores de Cambaceres1 or 21.35
19:30:00Argentinian Primera C MetroCentral Cordoba De Rosario – CA San Miguel1 or 21.35
19:30:00Argentinian Primera C MetroSan Martín Burzaco – Club El PorvenirUnder 3.51.27
19:30:00Argentinian Primera C MetroDeportivo Armenio – Deportivo Merlo1 or 21.35
19:30:00Argentinian Primera C MetroJJ Urquiza – Deportivo LaferrereUnder 3.51.17
15:00:00French Open Dbls M.Harrison R / Venus M – Gonzalez S / Young D11.6
10:00:00Prostejov ChallengerFederico Delbonis – Jiri Vesely21.53
11:00:00Caltanissetta Challenger QualifyingSebastian Ofner – Antonio Massara11.13
12:00:00Nottingham Challenger QualifyingBarnaby Smith – Sean Hodkin21.53
13:00:00Nottingham Challenger QualifyingAlex Bolt – Edward Corrie21.45