Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 08 Septembrie 2016

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00Spanish Copa del ReyHuesca – Girona FC1 or 21.38
19:00:00Spanish Copa del ReyUCAM Murcia – Real Oviedo1 or 21.38
21:00:00Spanish Copa del ReyAlcorcon – Getafe1 or 21.38
23:30:00Brazilian Serie ACorinthians – Sport RecifeOver 1.51.30
19:00:00Algeria Ligue 1Cr Belouizdad – JS Saoura1X1.20
15:30:00Tunisia Ligue 1Avenir Marsa – ES MetlaouiX21.42
15:30:00Tunisia Ligue 1Hammam Lif – Club AfricainX21.38
16:00:00Tunisia Ligue 1Zarzis – Etoile Sportive du Sahel21.42
14:40:00UAE CupDibba Al Fujairah – Banni YasX21.30
17:30:00UAE CupAL Wahda Abu Dhabi – Al DhafraOver 1.51.16
17:30:00UAE CupSharjah – Emirates Ras Al-KhaimahUnder 3.51.55
15:00:00Ukrainian Persha LigaArsenal Kiev – Gelios KharkivX21.22
15:00:00Ukrainian Persha LigaIllychivets Mariupol – MykolaivOver 1.51.30
15:00:00Ukrainian Persha LigaPoltava – Cherkaskyi DniproX21.20
15:00:00Ukrainian Persha LigaGirnik Sport – Veres RivneX21.20
15:00:00Ukrainian Persha LigaSkala Stryi – FC TernopilOver 1.51.35
15:30:00Ukrainian Persha LigaAvanhard Kramatorsk – Sumy1X1.28
16:00:00Ukrainian Persha LigaFC Ingulets – Bukovina Chernovtsy1 or 21.35
16:30:00Ukrainian Persha LigaObolon-Brovar Kiev – Naftovyk-UkrnaftaUnder 3.51.22
15:30:00Lithuanian A LygaUtenis – Atlantas21.28
17:30:00Lithuanian A LygaZalgiris Kaunas – Lietava Jonava1 or 21.30
14:30:00Euro U19 Qual. W.Greece W. U19 – Slovenia W. U19X21.22
14:30:00Euro U19 Qual. W.Russia W. U19 – Israel W. U19Over 3.52.35
17:00:00Estonian EsiliigaTallinna FC Infonet II – Tartu FC SantosOver 1.51.05
11:00:00S. Korea WK-Lge W.Hyundai Steel – Icheon Daekyo1X1.35
12:00:00Russian Division 2 EastFC Irtysh Omsk – FK ChitaX21.42
19:30:00Argentinian Primera BVilla San Carlos – Deportivo RiestraUnder 3.51.25
13:00:00Indian Calcutta Premier DivisionMohammedan – United Sports ClubOver 1.51.22
18:30:00Romanian League CupBotosani – SteauaX21.42
15:30:00Italian Lega Pro Girone BAlbinoleffe – Fano1X1.25
15:00:00Finnish Naisten LiigaONS Oulu W. – Ilves W.X21.25
16:30:00Finnish Naisten LiigaFC Honka W. – PK-35 Vantaa W.21.45
16:30:00Finnish Naisten LiigaHJK Helsinki W. – Pallokissat W.1 or 21.25
06:20:00Shanghai ChallengerYuuya Kibi – Jason Jung21.17
11:30:00Alphen aan den Rijn ChallengerDaniel Masur – Pedro Sousa21.58
11:30:00Alphen aan den Rijn ChallengerBoy Westerhof – Damir Dzumhur21.06
11:30:00Alphen aan den Rijn ChallengerPere Riba – Jan-Lennard Struff21.40
12:50:00Alphen aan den Rijn ChallengerFranko Skugor – Lukas Mugevicius11.13
12:50:00Alphen aan den Rijn ChallengerDennis Novak – Constant Lestienne21.65