Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 08 Noiembrie 2016

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
13:30:00Friendly InternationalsUganda – Zambia1 or 21.40
00:15:00Argentinian PrimeraTucuman – Union Santa Fe1X1.22
19:45:00Scottish ChampionshipDundee United – DunfermlineOver 1.51.18
19:45:00N. Ireland PremiershipGlenavon – CrusadersX21.20
19:45:00N. Ireland PremiershipBallymena – LinfieldX21.28
19:45:00Scottish League 2Annan – Montrose1X1.28
21:15:00Brazilian Serie BCriciuma SC – Ceara CEUnder 3.51.30
21:15:00Brazilian Serie BOeste – Avai1X1.28
21:15:00Brazilian Serie BTupi MG – Crb AL1 or 21.35
22:30:00Brazilian Serie BVila Nova – Brasil De Pelotas RS1X1.25
23:30:00Brazilian Serie BNautico RR – Goias1X1.22
23:30:00Brazilian Serie BPaysandu – Parana1X1.22
23:30:00Brazilian Serie BBahia Salvador BA – Sampaio Correa MA11.25
23:30:00Brazilian Serie BJoinville – Bragantino1X1.20
23:30:00Brazilian Serie BLondrina PR – Atletico GO1X1.25
23:30:00Brazilian Serie BVasco da Gama – LuverdenseOver 1.51.28
19:00:00EFL TrophyNorwich City U23 – Milton Keynes Dons1 or 21.33
19:30:00EFL TrophyBlackburn Rovers U23 – OldhamX21.33
19:30:00EFL TrophyChelsea U23 – Oxford United1 or 21.33
19:30:00EFL TrophyCrewe – Chesterfield1 or 21.33
19:30:00EFL TrophyLuton – MillwallX21.45
19:30:00EFL TrophyEverton U23 – Blackpool1 or 21.33
19:45:00EFL TrophyStoke City U23 – Bury1 or 21.33
19:45:00EFL TrophyBrighton U23 – Leyton OrientUnder 3.51.35
19:45:00EFL TrophyStevenage – Southend UnitedX21.42
19:45:00EFL TrophyNorthampton – West Ham U231X1.33
19:45:00EFL TrophyCambridge United – ScunthorpeX21.33
19:45:00EFL TrophyCheltenham – BoltonX21.33
19:45:00EFL TrophyColchester – CharltonX21.42
19:45:00EFL TrophyWest Bromwich Albion U23 – Gillingham1 or 21.35
19:45:00EFL TrophyMiddlesbrough U23 – Shrewsbury1 or 21.35
19:45:00EFL TrophyWolverhampton U23 – Accrington1X1.30
19:45:00EFL TrophyExeter – SwindonX21.40
19:45:00EFL TrophyDerby County U23 – Mansfield1 or 21.33
19:45:00EFL TrophyPortsmouth – Bristol RoversX21.45
19:45:00EFL TrophyNewport – AFC WimbledonX21.30
19:45:00EFL TrophyLeicester City U23 – Walsall1X1.33
19:45:00EFL TrophyDoncaster – Port ValeUnder 3.51.33
19:45:00EFL TrophySwansea City U23 – Plymouth Argyle1 or 21.33
20:00:00EFL TrophyBarnet – PeterboroughX21.35
17:00:00Israel Toto CupIrony Ramat Hasharon – Maccabi ShaaraimUnder 3.51.33
17:00:00Israel Toto CupHapoel Ramat-Gan – Maccabi Ahi Nazareth FC1X1.22
00:00:00Argentinian Primera B NacionalClub Atletico Parana – Villa DálmineX21.42
00:05:00Argentinian Primera B NacionalClub Almagro – Chacarita Juniors1 or 21.40
18:30:00Argentinian Primera B NacionalCA Brown De Adrogue – CA Douglas HaigUnder 3.51.15
19:45:00Welsh League CupBarry Town FC – CarmarthenX21.42
13:30:00Italian Coppa Lega ProSudtirol – VeneziaX21.38
13:30:00Italian Coppa Lega ProAncona – Fano1X1.33
18:30:00Austrian RegionalligaAmstetten – ASK Ebreichsdorf1X1.38
11:00:00Armenian First LeagueFC Alashkert 2 – FC Pyunik Yerevan 21X1.38
19:45:00English Isthmian PremierWingate & Finchley – Merstham1X1.35
19:45:00English Isthmian PremierFolkestone Invicta – Leiston1 or 21.30
19:45:00English Isthmian PremierHarrow Borough – Havant & WaterloovilleX21.35
19:45:00English Isthmian PremierLowestoft Town – Canvey Island1X1.25
19:00:00Copa do Brasil U20Bahia U20 – Cruzeiro U20Under 3.51.40
19:45:00Eng. National NorthAlfreton – GloucesterX21.42
19:45:00Eng. National SouthWhitehawk – Truro CityOver 1.51.20
19:45:00Eng. National SouthDartford – St Albans CityUnder 3.51.45
23:00:00Argentinian Primera BCA Platense – ColegialesUnder 3.51.17
12:00:00Eng. Premier League Cup U23Burnley U23 – Cardiff City U23X21.45
00:30:00Colombia Primera BAmerica de Cali – Real CartagenaOver 1.51.33
13:30:00Indian Super LeagueKerala Blasters – FC GoaUnder 3.51.25
19:45:00English Northern PremierIlkeston – Spennymoor TownX21.35
19:45:00English Northern PremierWorkington – Marine FC1 or 21.30
19:45:00English Northern PremierMatlock Town – Grantham TownOver 1.51.17
14:00:00Scottish Development LeagueSt Mirren U20 – Partick Thistle U20X21.40
14:00:00Scottish Development LeagueHibernian U20 – Kilmarnock U2011.33
14:00:00Scottish Development LeagueFalkirk U20 – Ross County U201 or 21.25
15:00:00Knoxville ChallengerBrian Baker – Austin Krajicek11.30
15:00:00Knoxville ChallengerRuben Bemelmans – Joris De Loore11.45
15:00:00Knoxville ChallengerSamuel Groth – Bjorn Fratangelo11.72
15:00:00Knoxville ChallengerBrydan Klein – Francis Tiafoe21.38
15:00:00Knoxville ChallengerTennys Sandgren – Reilly Opelka21.68
09:00:00Ortisei ChallengerAdrian Menendez-Maceiras – Matteo Berrettini11.35