Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 07 Octombrie 2015

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
19:30:00Belgian Division 2Union Saint-Gilloise – Lommel1 or 21.25
19:30:00Belgian Division 2Deinze – RoeselareUnder 3.51.30
19:30:00Belgian Division 2Cercle Brugge – Coxyde11.28
19:30:00Belgian Division 2Eupen – Patro MaasmechelenOver 2.51.42
19:30:00Belgian Division 2ASV Geel – Heist1X1.16
19:30:00Belgian Division 2Dessel – White Star WoluweX21.33
19:30:00Belgian Division 2Antwerp – Excelsior VirtonOver 1.51.22
11:00:00Japan League CupNiigata Albirex – Gamba Osaka1 or 21.25
11:00:00Japan League CupVissel Kobe – Kashima AntlersX21.25
20:00:00N. Ireland PremiershipBallinamallard United – GlenavonX21.18
13:00:00World Cup African Qual.Comoros – LesothoX21.12
14:00:00World Cup African Qual.Tanzania – MalawiUnder 3.51.14
14:00:00World Cup African Qual.Seychelles – BurundiX21.17
14:30:00World Cup African Qual.South Sudan – MauritaniaX21.14
15:30:00World Cup African Qual.Mauritius – KenyaX21.20
14:00:00Euro U19 Qual.Sweden U19 – Belarus U19Over 1.51.14
17:00:00Euro U21 Qual.Serbia U21 – Andorra U21Over 3.52.00
18:00:00Euro U21 Qual.Georgia U21 – Spain U2121.14
15:30:00Champions League W.PK-35 Vantaa W. – Rosengård W.21.13
16:00:00Champions League W.PAOK W. – KIF Örebro Dff W.21.12
18:00:00Champions League W.Standard Liège W. – Frankfurt W.21.12
18:00:00Champions League W.LSK W. – Zurich W.Over 2.51.22
18:00:00Champions League W.FSK St.pölten-Spratzern – Bardolino Verona W.X21.28
19:00:00Champions League W.Twente W. – Bayern Munich W.21.10
19:45:00Champions League W.Brescia W. – Liverpool W.X21.28
20:00:00Champions League W.Stjarnan W. – Zvezda 2005 W.X21.25
10:00:00Champions League W.Biik Kazygurt W. – FC Barcelona W21.18
17:45:00Champions League W.Slavia Prague W. – Brøndby IF WX21.14
19:00:00Champions League W.Atletico Madrid Feminas – FK Zorkiy KrasnogorskOver 1.51.12
19:45:00English JP TrophyStevenage – Dagenham and RedbridgeUnder 3.51.30
19:45:00English National LeagueAldershot – Forest GreenX21.28
11:00:00Friendly Ints. U20England U20 – Netherlands U201X1.22
14:00:00Friendly Ints. U20Italy U20 – Poland U201X1.25
17:00:00Friendly Ints. U20Germany U20 – Turkey U20Over 1.51.20
11:00:00Romania Liga 2ACS Bucovina Pojorata – Farul Constanta21.30
13:00:00Romania Liga 2Rapid CFR Suceava – BalotestiOver 1.51.20
13:00:00Romania Liga 2Dunarea Calarasi – Rapid Bucharest1 or 21.25
13:00:00Romania Liga 2Asc Bacau – Acs Berceni11.35
13:00:00Romania Liga 2Braila – Ceahlaul Piatra NeamtOver 1.51.22
15:00:00Romania Liga 2Gloria Buzau – Otelul Galati1 or 21.25
13:00:00Belarus Pervaya LigaOrsha – BaranovichiX21.28
17:30:00Kuwaiti Crown Prince CupYarmouk – Al-Shabab1 or 21.22
11:00:00S. Korea K-League ChallengeGangwon – Suwon City FCX21.33
11:00:00S. Korea K-League ChallengeChungju Hummel FC – Gyeongnam1 or 21.28
11:30:00S. Korea K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Goyang Hi FC1X1.18
11:30:00S. Korea K-League ChallengeDaegu – National Police Agency FC11.35
14:30:00Croatian Division 2Sesvete – NK Dinamo Zagreb II1X1.12
14:30:00Croatian Division 2Lucko – Dugopolje1X1.18
14:30:00Croatian Division 2NK Hrvatski Dragovoljac – Cibalia1 or 21.25
14:30:00Croatian Division 2Segesta – Imotski1X1.20
14:30:00Croatian Division 2Rudes – ND GoricaUnder 3.51.30
17:00:00Croatian Division 2HNK Sibenik – Zadar11.35
18:00:00German Regionall. NortheastAuerbach – NeustrelitzX21.33
14:00:00Italian Lega Pro Girone CCalcio Catania – CosenzaOver 1.51.45
14:00:00Italian Lega Pro Girone CAkragas – SS Monopoli1X1.22
14:00:00Italian Lega Pro Girone CMessina – Ischia Isolaverde1 or 21.25
11:30:00Indian Goa Pro LeagueSalgaocar SC – Sporting Clube de Goa1 or 21.25
14:30:00Indian Super LeagueFC Goa – Atlético de Kolkata1 or 21.28
19:45:00English Southern PremierFrome Town – CirencesterX21.30
19:45:00English Southern PremierCambridge City – Bedworth United FC1X1.20
07:35:00Beijing ATPGuillermo Garcia-Lopez – Ivo Karlovic21.68
08:50:00Beijing ATPDavid Ferrer – Lukasz Rosol11.14
14:00:00Beijing ATPVasek Pospisil – Rafael Nadal21.25
07:35:00Tokyo ATPSam Querrey – Kei Nishikori21.14
08:35:00Tokyo ATPStanislas Wawrinka – Tatsuma Ito11.08
07:30:00Beijing WTAAndrea Petkovic – Sara Errani11.08
17:30:00Greece CupAris Thessalonika – AEK Athens11.52
19:00:00German B’liga 1 M.BG 74 Gottingen – Alba Berlin11.50
19:00:00German B’liga 1 M.Eisbaren Bremerhaven – Ratiopharm Ulm11.54
19:00:00German B’liga 1 M.Telekom Baskets Bonn – Mitteldeutscher BC11.52