Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 05 Mai 2016

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:15:00Turkish CupFenerbahce – Konyaspor1X1.20
12:00:00Finnish VeikkausliigaRovaniemi – Lahti1X1.30
12:00:00Finnish VeikkausliigaSeinajoen JK – Inter TurkuUnder 3.51.17
01:45:00Copa LibertadoresCorinthians – Nacional MontevideoOver 1.51.45
01:45:00Copa LibertadoresAtletico Mineiro – Racing AvellanedaOver 1.51.25
23:15:00Copa LibertadoresRosario Central – Gremio RS1X1.20
01:45:00Copa do BrasilFortaleza CE – FlamengoX21.33
16:00:00Danish CupAGF Aarhus – Copenhagen21.55
16:30:00Swedish SuperettanOrgryte – Varbergs1X1.18
12:45:00Danish Division 1Vejle BK – Fredericia1X1.30
17:00:00Norwegian CupAlta – Bodo/Glimt21.35
18:00:00Norwegian CupFredrikstad – SarpsborgX21.22
14:30:00Swedish CupMalmö – HackenOver 1.51.25
01:15:00Ecuador Serie ALiga Deportiva Universitaria – Nacional1X1.28
01:30:00Ecuador Serie ABarcelona Guayaquil – Deportivo CuencaOver 1.51.35
01:30:00Colombia CopaIndependiente Medellin – Caldas1X1.30
01:30:00Colombia CopaRionegro Águilas – EnvigadoX21.35
01:45:00Colombia CopaDeportivo La Equidad – MillonariosUnder 3.51.25
18:00:00Egypt Premier LeagueENPPI – El Daklyeh1 or 21.38
02:00:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – Alianza LimaX21.35
06:00:00South Korea K-LeagueUlsan Hyundai – Seongnam Ilhwa1 or 21.38
06:00:00South Korea K-LeagueIncheon United – Jeonnam DragonsX21.45
08:00:00South Korea K-LeagueGwangju FC – Sangju Sangmu Phoenix1 or 21.35
20:05:00Europa LeagueLiverpool – Villarreal1X1.20
20:05:00Europa LeagueSeville – Shakhtar Donetsk1X1.18
02:00:00Chilean PrimeraDeportes Iquique – O’HigginsUnder 3.51.52
19:00:00English National LeagueGrimsby – Braintree1X1.22
02:00:00Costa Rica Primera DivisionCS Herediano – Belen SigloOver 1.51.33
03:00:00Costa Rica Primera DivisionDeportivo Saprissa – Alajuelense1X1.20
12:30:00Singaporean S-LeagueGeylang United FC – Young LionsOver 1.51.15
12:30:00Singaporean S-LeagueWarriors – Dpmm FCX21.35
13:00:00Finnish Kakkonen Group AKultsu FC – VaajakoskiOver 1.51.16
13:00:00Finnish Kakkonen Group ASudet – MikkeliOver 1.51.16
13:00:00Finnish Kakkonen Group AKäPa – SC Kufu 98Over 1.51.16
15:00:00Finnish Kakkonen Group BFc Kontu – Espa1 or 21.28
16:30:00Finnish Kakkonen Group BTPV Tampere – Honka21.50
13:00:00Finnish Kakkonen Group CAC Kajaani – Musan SalamaOver 1.51.16
13:00:00Finnish Kakkonen Group CVIFK Vaasa – VirkiäOver 1.51.16
13:00:00Finnish Kakkonen Group CYPA – Narpes KraftOver 1.51.16
15:00:00Finnish Kakkonen Group CPPT – Santa Claus1X1.33
17:00:00Finnish Kakkonen Group CTP-47 – GBK Kokkola1X1.33
15:00:00Swedish Div 1 SödraHusqvarna FF – Höllvikens GIF1 or 21.33
16:00:00Lithuanian A LygaUtenis – Atlantas21.55
03:00:00Mexican Liga AscensoMineros De Zacatecas – NecaxaX21.45
01:45:00Brazilian PernambucanoSanta Cruz – Sport Recife1X1.30
12:00:00Kazakhstan P.LgeOkzhetpes – AstanaX21.18
13:00:00Kazakhstan P.LgeAkzhaiyk Oralsk – AktobeX21.35
13:00:00Kazakhstan P.LgeTaraz – Shakhtyor Karagandy1X1.30
13:00:00Kazakhstan P.LgeIrtysh Pavlodar – Tobol Kostanay11.28
14:00:00Kazakhstan P.LgeAtyrau – OrdabasyX21.35
14:30:00Kazakhstan P.LgeKairat Almaty – Taldykorgan11.35
20:00:00Bolivian Profesional LigaClub Petrolero – Club BolivarX21.33
14:00:00Austrian RegionalligaDornbirn – Neumarkt11.35
15:00:00Austrian RegionalligaWacker Innsbruck II – BregenzOver 1.51.10
15:00:00Austrian RegionalligaASK Ebreichsdorf – FC Stadlau1 or 21.30
15:00:00Austrian RegionalligaHard 1922 – SeekirchenUnder 3.51.80
06:00:00S. Korea K-League ChallengeFC Anyang – Daejon Citizen1 or 21.33
06:00:00S. Korea K-League ChallengeGangwon – Seoul E-Land FC1 or 21.33
06:00:00S. Korea K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Ansan Mugunghwa1 or 21.33
07:00:00S. Korea K-League ChallengeChungju Hummel FC – Goyang Hi FC1 or 21.30
07:00:00S. Korea K-League ChallengeDaegu – Busan I ParkX21.45
22:30:00Honduras Liga NacionalMarathon – Real EspanaUnder 3.51.42
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Rynninge IK11.33
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – IFK Kumla1X1.25
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandÖrebro Syrianska IF – Skoftebyns IFUnder 3.51.42
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbyberg – Habo FF1X1.33
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandBoo FK – Kvarnsvedens IKOver 1.51.14
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Värmdö IFOver 1.51.14
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSöderhamns FF – Morön BK1X1.28
12:45:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – Hudiksvalls Förenade FFX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandValbo FF – Anundsjö IF1X1.35
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandStrömsbergs IF – Skellefteå FF1 or 21.28
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – Ange IFUnder 3.51.68
16:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandvikens IF – Härnosands FF11.33
13:00:00Swe. Div. 2 Södra GötalandIFK Berga – Lunds1 or 21.25
13:00:00Swe. Div. 2 Södra GötalandBK Olympic – RosengardX21.20
14:00:00Swe. Div. 2 Södra GötalandAsarums IF FK – Kvarnby IKX21.42
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandKarlslunds IF HFK – Sodertalje FK1 or 21.28
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandHuddinge IF – SylviaOver 1.51.14
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandMotala – Eskilstuna City FKOver 1.51.14
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandKonyaspor KIF – Vimmerby IFUnder 3.51.68
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandFC Linkoping City – Smedby Ais11.28
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska KF I Norrköping – Arameiska-SyrianskaX21.28
16:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandVärmbols FC – IFK Aspudden-TellusUnder 3.51.68
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandTorslanda – Eskilsminne IF1X1.28
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHogaborgs BK – Vinbergs IF1 or 21.28
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – Akademi HIF1 or 21.28
15:00:00Russian Division 2 WestStrogino – Dnepr Smolensk1X1.25
15:00:00Russian Division 2 WestKarelia Petrozavodsk – Spartak KostromaX21.28
15:00:00Russian Division 2 WestSolaris – FK Torpedo Vladimir1X1.28
15:00:00Russian Division 2 WestFK Znamya Truda – Khimki21.17
16:00:00Russian Division 2 WestVolga Tver – Tekstilshik Ivanovo21.52
16:00:00Russian Division 2 WestFK Dolgoprudny – Dynamo St. Petersburg1X1.18
16:30:00Russian Division 2 WestFC Pskov-747 – FK Kolomna11.28
13:00:00Czech U21FK Mlada Boleslav – 1 FK Pribram11.22
12:20:00Madrid MastersRichard Gasquet – Kei Nishikori21.62
13:00:00Madrid MastersTomas Berdych – David Ferrer11.65
14:20:00Madrid MastersNick Kyrgios – Pablo Cuevas11.50
11:00:00Madrid Masters WTALouisa Chirico – Daria Gavrilova21.50