Biletul Zilei
Biletul Zilei

Bilet 02 Septembrie

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00Italian Serie BBrescia – PalermoUnder 3.51.22
15:00:00Spanish Liga SegundaNumancia – AlmeriaUnder 3.51.19
15:00:00Spanish Liga SegundaLugo – Cadiz1 or 21.35
17:00:00Spanish Liga SegundaGimnastic Tarragona – Sporting Gijon1 or 21.35
17:00:00Spanish Liga SegundaLa Hoya Lorca CF – Rayo VallecanoX21.38
17:00:00Spanish Liga SegundaOsasuna – Huesca1X1.18
12:30:00English FA CupBillericay – Didcot TownOver 2.51.30
15:00:00English FA CupLoughborough Dynamo – StourbridgeX21.18
15:00:00English FA CupHendon – Wingate & Finchley1X1.35
15:00:00English FA CupEnfield Town – Harrow Borough1X1.28
15:00:00English FA CupTooting & Mitcham – MersthamX21.38
14:00:00French NationalDunkerque – Laval1X1.23
08:00:00Friendly InternationalsHong Kong B – Macau1X1.23
10:00:00Friendly InternationalsIndonesia – FijiOver 1.51.24
20:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Sport RecifeOver 1.51.37
12:30:00English League 1Bradford – Bristol Rovers1 or 21.30
15:00:00English League 1Bury – ScunthorpeX21.38
15:00:00English League 1Doncaster – PeterboroughUnder 3.51.40
15:00:00English League 1Gillingham – ShrewsburyX21.35
15:00:00English League 1Milton Keynes Dons – Oxford United1 or 21.32
15:00:00English League 1Oldham – CharltonX21.22
15:00:00English League 1Southend United – RochdaleUnder 3.51.33
15:00:00English League 1Blackpool – AFC Wimbledon1 or 21.32
15:00:00English League 1Walsall – Plymouth ArgyleUnder 3.51.27
15:00:00Swedish SuperettanDegerfors – BrommapojkarnaX21.20
17:00:00Swedish SuperettanFalkenbergs FF – Gefle IFOver 1.51.23
16:00:00Belgian First Division BWesterlo – Oud-Heverlee Leuven1 or 21.30
19:30:00Belgian First Division BCercle Brugge – Lierse1X1.23
07:00:00Club FriendliesAEK Larnaca – Thoi LakatamiasOver 2.51.47
10:00:00Club FriendliesPartizan Belgrade – Macva Sabac1X1.19
10:00:00Club FriendliesTermalica Bruk-Bet Nieciecza – Puszcza Niepolomnice1X1.20
10:00:00Club FriendliesPodbeskidzie Bielsko Biala – GKS Tychy1 or 21.27
10:00:00Club FriendliesRuch Chorzow – Rozwoj KatowiceOver 1.51.19
10:30:00Club FriendliesDebreceni VSC – Veres1X1.20
11:00:00Club FriendliesKortrijk – RC LensUnder 3.51.33
11:00:00Club FriendliesBEC Tero Sasana – Super Power Samut PrakanOver 2.51.22
12:00:00Club FriendliesSparta Rotterdam – Meppen1X1.25
12:00:00Club FriendliesDinamo Minsk – Neman GrodnoOver 1.51.21
14:00:00Club FriendliesZorya Luhansk – Illichivets MariupolOver 1.51.21
16:00:00Club FriendliesApollon Smyrnis – Atromitos1 or 21.28
16:00:00Club FriendliesApollon Larissas – Anagennisi Karditsas1 or 21.28
17:00:00Club FriendliesPlatanias – OFI Crete1 or 21.28
17:00:00Club FriendliesBesiktas – Kayserispor11.27
12:00:00German Regionall. NorthHannover 96 II – SSV Jeddeloh1X1.23
14:00:00German Regionall. NorthEutin 08 – Lubeck21.50
15:00:00German Regionall. NorthRehden – Weiche Flensburg21.48
15:00:00Danish Division 1FC Roskilde – Vendsyssel1 or 21.30
15:00:00English League 2Cambridge United – ColchesterUnder 3.51.33
15:00:00English League 2Carlisle – MansfieldX21.35
15:00:00English League 2Chesterfield – CoventryX21.35
15:00:00English League 2Cheltenham – Stevenage1 or 21.30
15:00:00English League 2Exeter – Newport1 or 21.30
15:00:00English League 2Crawley Town – Yeovil1 or 21.30
15:00:00English League 2Lincoln – Luton1 or 21.30
15:00:00English League 2Grimsby – Crewe1 or 21.30
15:00:00English League 2Swindon – Barnet1X1.27
15:00:00English League 2Wycombe – Forest Green1X1.22
15:00:00English League 2Morecambe – AccringtonX21.30
15:00:00English League 2Port Vale – Notts CountyX21.40
18:45:00Dutch Eerste DivisieRKC Waalwijk – De GraafschapX21.25
17:00:00Spanish Seg. B Gr.1Fuenlabrada – Navalcarnero1X1.14
17:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Valladolid B – Atlético de Madrid B1 or 21.32
15:00:00Spanish Seg. B Gr.2Athletic Bilbao B – Union Irun1X1.23
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Vitoria – Real Sociedad B1 or 21.35
17:30:00Spanish Seg. B Gr.3Llagostera – CD Ebro1X1.20
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3Atletico Baleares – MallorcaX21.42
19:00:00Spanish Seg. B Gr.4Granada CF B – Merida UDUnder 3.51.15
15:00:00Portuguese League CupPortimonense – Chaves1 or 21.35
18:00:00Portuguese League CupRio Ave – CD Cova Piedade11.32
15:00:00Slovakian CupSKM Liptovsky Hradok – TrencinUnder 3.51.30
14:00:00Polish 1 LigaOdra Opole – Chojniczanka Chojnice1 or 21.32
17:00:00Polish 1 LigaBytovia Bytow – Pogon SiedlceUnder 3.51.28
18:00:00Polish 1 LigaStomil Olsztyn – Gornik LecznaUnder 3.51.30
15:00:00N. Irish PremiershipBallymena – CliftonvilleX21.35
15:00:00N. Irish PremiershipColeraine – GlenavonUnder 3.51.50
15:00:00N. Irish PremiershipDungannon – Ballinamallard United1X1.23
15:00:00N. Irish PremiershipGlentoran – Warrenpoint TownOver 1.51.17
14:00:00World Cup African Qual.Zambia – AlgeriaX21.35
17:00:00World Cup African Qual.Gabon – Ivory CoastX21.35
17:00:00World Cup African Qual.Ivory Coast – GabonX21.35
21:00:00World Cup African Qual.Senegal – Burkina FasoOver 1.51.50
17:00:00World Cup Euro Qual.Finland – IcelandX21.22
17:00:00World Cup Euro Qual.Georgia – Ireland21.78
17:00:00World Cup Euro Qual.Serbia – MoldovaOver 2.51.62
17:00:00World Cup Euro Qual.Albania – LiechtensteinOver 3.52.10
19:45:00World Cup Euro Qual.Israel – MacedoniaOver 1.51.35
19:45:00World Cup Euro Qual.Spain – Italy1X1.17
19:45:00World Cup Euro Qual.Wales – AustriaUnder 3.51.20
19:45:00World Cup Euro Qual.Ukraine – TurkeyUnder 3.51.19
19:45:00World Cup Euro Qual.Croatia – KosovoOver 3.51.45
02:30:00World Cup CONCACAF Qual.Mexico – Panama11.25
14:30:00Scottish Challenge CupDumbarton – Connah’s Quay NomadsOver 1.51.17
15:00:00Scottish Challenge CupSpartans FC – Linfield21.55
15:00:00Scottish Challenge CupBuckie Thistle – Dunfermline21.28
15:00:00Scottish Challenge CupCrusaders – Motherwell U201 or 21.25
15:00:00Scottish Challenge CupBerwick – Queen of the South21.35
15:00:00Scottish Challenge CupAberdeen U20 – Inverness CT21.40
15:00:00Scottish Challenge CupDundee United – Alloa11.35
15:00:00Scottish Challenge CupHamilton Academical U20 – Cove Rangers1 or 21.24
15:00:00Scottish Challenge CupPeterhead – AnnanOver 1.51.17
15:00:00Scottish Challenge CupElgin City – Bray WanderersX21.22
15:00:00Scottish Challenge CupSt Mirren – Hearts U20Over 1.51.14
15:00:00Scottish Challenge CupRaith – Ross County U201X1.19
19:45:00Scottish Challenge CupSligo Rovers – FalkirkUnder 3.51.37
01:30:00Ecuadorian Serie AMacara – Deportivo CuencaUnder 3.51.21
18:00:00Ecuadorian Serie AUniversidad Catolica del Ecuador – Club Sport EmelecX21.25
22:00:00Ecuadorian Serie AFuerza Amarilla S.c. – Independiente del ValleX21.28
20:00:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Atletico River Plate (Uru)1X1.24
20:00:00Uruguayan PrimeraAtletico Fenix Montevideo – Danubio1 or 21.30
20:00:00Uruguayan PrimeraRampla Juniors – Juventud de Las Piedras1 or 21.30
23:00:00Uruguayan PrimeraNacional Montevideo – Plaza Colonia11.30
15:00:00Polish 2 LigaLKS Lódz – GKS Jastrzebie1 or 21.32
16:00:00Polish 2 LigaWarta Poznan – Blekitni Stargard Szczecinski1X1.23
16:00:00Polish 2 LigaWisla Pulawy – Gryf Wejherowo1X1.28
16:00:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Gwardia KoszalinOver 1.51.25
16:00:00Polish 2 LigaSiarka Tarnobrzeg – Energetyk Row RybnikUnder 3.51.25
16:00:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – GKS BelchatowX21.42
10:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Fagiano Okayama1 or 21.35
10:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Nagoya GrampusX21.35
10:00:00Japanese J-League 2Jef United Chiba – Tokyo VerdyUnder 3.51.37
10:00:00Japanese J-League 2Matsumoto Yamaga – Tokushima Vortis1 or 21.32
10:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Renofa Yamaguchi1X1.24
10:00:00Japanese J-League 2Kamatamare Sanuki – Avispa FukuokaX21.18
11:00:00Japanese J-League 2Shonan Bellmare – Yokohama FC1X1.23
11:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – V-Varen NagasakiX21.30
11:00:00Japanese J-League 2Roasso Kumamoto – Machida ZelviaX21.27
11:00:00Japanese J-League 2Oita Trinita – Thespa KusatsuOver 1.51.25
11:00:00Russian Division 1Sibir Novosibirsk – Tom Tomsk1X1.19
11:00:00Russian Division 1Yenisey – Rotor Volgograd11.35
11:00:00Russian Division 1Dynamo St. Petersburg – Volgar Astrakhan1 or 21.35
12:00:00Russian Division 1Tyumen – Khimki1X1.25
13:00:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – Avangard Kursk1X1.20
14:00:00Russian Division 1FC Orenburg – Krylya SovetovX21.38
14:00:00Russian Division 1Tambov – FC Volga-OlimpiyetsOver 1.51.35
15:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Luch-Energia VladivostokOver 1.51.37
16:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – Kuban Krasnodar1X1.22
16:00:00Russian Division 1Zenit St Petersburg II – Fakel Voronezh1X1.27
11:00:00S. Korean K-LeagueGwangju FC – Jeju UnitedX21.28
14:00:00Hungarian NB 2Szolnoki MÁV – Mosonmagyaróvári TE1X1.25
15:30:00Hungarian NB 2Dunakanyar – Györ ETO FC1 or 21.32
15:30:00Hungarian NB 2Cegledi Vse – Kisvarda FCX21.22
15:30:00Hungarian NB 2Dorogi FC – Kazincbarcika1 or 21.27
15:30:00Hungarian NB 2Budaorsi – MTK BudapestX21.20
15:30:00Hungarian NB 2Budafoki – Soproni VSE1X1.25
17:00:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – Zalaegerszeg TE1X1.22
17:00:00Hungarian NB 2Csakvar Tk – BFC SiofokUnder 3.51.30
17:00:00Hungarian NB 2Nyiregyhaza Spartacus FC – Szeged1X1.19
15:00:00English National LeagueAldershot – Solihull Moors F.C.11.35
15:00:00English National LeagueBarrow – Boreham WoodUnder 3.51.28
15:00:00English National LeagueDagenham and Redbridge – Gateshead1X1.24
15:00:00English National LeagueHalifax – AFC Fylde1 or 21.30
15:00:00English National LeagueEbbsfleet – Eastleigh FC1 or 21.30
15:00:00English National LeagueLeyton Orient – GuiseleyOver 1.51.22
15:00:00English National LeagueHartlepool – Maidstone United1X1.27
15:00:00English National LeagueMacclesfield – Woking1X1.22
15:00:00English National LeagueSutton – MaidenheadOver 1.51.24
15:00:00English National LeagueTorquay – ChesterUnder 3.51.40
15:00:00English National LeagueWrexham – Bromley1X1.28
17:30:00English National LeagueTranmere – DoverOver 1.51.28
02:00:00Colombian Primera ATigres FC – Deportes Tolima1 or 21.38
21:15:00Colombian Primera AAtletico Huila – Jaguares De Cordoba1X1.22
23:30:00Colombian Primera ADeportivo Cali – Atletico BucaramangaOver 1.51.37
21:00:00Paraguayan PrimeraDeportivo Capiata – Sportivo Trinidense1X1.17
21:00:00Costa Rican Primera DivisionCarmelita – GuadalupeUnder 3.51.28
20:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Zulia – Atletico Venezuela1X1.24
21:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Lara – Deportivo Tachira1 or 21.32
22:00:00Venezuelan PrimeraCarabobo – Deportivo La Guaira1 or 21.30
09:00:00Romanian Liga 2Resita – Dunarea CalarasiX21.42
09:00:00Romanian Liga 2FC Olimpia Satu Mare – Afumati1X1.20
09:00:00Romanian Liga 2UTA Arad – Balotesti11.32
09:00:00Romanian Liga 2AS Stiinta Miroslava – Academica ClinceniX21.30
09:00:00Romanian Liga 2Luceafarul Oradea – FC Chindia TargovisteX21.17
09:00:00Romanian Liga 2FC Ripensia Timisoara – SCM PitestiUnder 3.51.40
15:00:00Romanian Liga 2ASU Politehnica Timisoara – CS Mioveni1 or 21.27
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kjelsas – RaufossX21.35
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1KFUM Oslo – HamarkamerateneX21.22
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Brumunddal – BaerumX21.22
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fana – Nest Sotra21.27
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Egersund – Honefoss21.27
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – Vindbjart1X1.30
14:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Sollentuna FKUnder 3.51.45
14:00:00Swedish Div. 1 SödraQviding FIF – Utsiktens BK21.38
14:00:00Swedish Div. 1 SödraAngelholms FF – Skövde AIK1 or 21.30
15:00:00Swedish Div. 1 SödraKristianstad – Husqvarna FF1X1.28
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska BK – Oskarshamns AIKX21.32
17:00:00Swedish Div. 1 SödraLjungskile SK – Oddevold1X1.27
09:00:00Aus. Brisbane PLLions FC – Mitchelton FCOver 1.51.10
08:00:00Aus. NPL NSWRockdale City Suns – Manly United1 or 21.25
16:00:00Slovakian 2. LigaFC STK 1914 Šamorín – MSK Zilina BX21.35
16:00:00Slovakian 2. LigaNove Mesto nad Vahom – Lokomotiva KošiceX21.32
18:00:00Slovakian 2. LigaFK Poprad – Spisska Nova Ves11.28
14:30:00Icelandic 1 DeildThrottur Reykjavik – Leiknir FaskrudsfjördurOver 2.51.42
15:00:00Norwegian Cup W.Klepp W. – Avaldsnes W.Over 2.51.65
01:10:00Copa ArgentinaCA Huracan – Colon de Santa Fe1 or 21.35
01:10:00Copa ArgentinaAtlético de Rafaela – BanfieldX21.19
20:00:00Bolivian Profesional LigaUniversitario de Sucre – Guabira Montero1X1.25
07:00:00Aus. NPL ACTCanberra Olympic – Gungahlin United FC11.35
15:00:00Austrian RegionalligaUnion Gurten – Sparkasse Elin Weiz1X1.24
15:00:00Austrian RegionalligaKarabakh Wien – Traiskirchen Fcm1X1.20
15:00:00Austrian RegionalligaTSV St Johann – Wacker Innsbruck IIUnder 3.51.55
15:30:00Austrian RegionalligaFC Kitzbühel – Hard 19221X1.30
16:00:00Austrian RegionalligaAltach II – FC Pinzgau SaalfeldenOver 2.51.40
16:00:00Austrian RegionalligaUSK Anif – Schwaz11.30
16:00:00Austrian RegionalligaSV Wals-Grünau – Dornbirn1X1.22
16:00:00Austrian RegionalligaVfB Hohenems – FC Alberschwende1X1.19
17:00:00Austrian RegionalligaKalsdorf – Wolfsberger AC Amateure1X1.23
17:00:00Austrian RegionalligaSV Lafnitz – Vorwarts Steyr1X1.23
16:00:00Copa ChilePalestino – Curico UnidoUnder 3.51.25
23:00:00Copa ChileUniversidad de Chile – Audax Italiano1X1.19
19:00:00Chilean Primera BUnion La Calera – Deportes Puerto MonttUnder 3.51.19
20:30:00Chilean Primera BSantiago Morning – San Marcos De AricaUnder 3.51.25
22:00:00Chilean Primera BBarnechea – CSD Rangers1 or 21.30
08:30:00Chinese League 1Meizhou Hakka – Dalian Transcend11.35
12:30:00Chinese League 1Qingdao Huanghai – Nei Mongol ZhongyouOver 1.51.19
12:35:00Chinese League 1Hangzhou Greentown – Zhejiang YitengOver 1.51.28
12:35:00Chinese League 1Beijing Enterprises Group F.C – Shanghai Shenxin1X1.32
12:35:00Chinese League 1Shijiazhuang – Xinjiang Tianshan11.28
09:30:00Czech Liga U19Slovacko – Banik OstravaX21.35
10:00:00Czech Liga U19Teplice – 1.FK PríbramX21.35
10:00:00Czech Liga U19FK Pardubice – Fastav ZlinOver 1.51.11
10:00:00Czech Liga U19Slavia Prague – Bohemians 1905 Praha U19Over 2.51.18
11:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – Ceske BudejoviceOver 1.51.08
12:00:00Danish Division 2B 93 Copenhagen – Næstved BKX21.40
12:00:00Danish Division 2VSK Aarhus – Aarhus FremadX21.25
12:30:00Danish Division 2Kjellerup – Jammerbugt1 or 21.28
13:00:00Danish Division 2Dalum – NaesbyUnder 3.51.47
13:00:00Danish Division 2Middelfart – Kolding1X1.28
14:00:00Danish Division 2Hellerup IK – MarienlystX21.32
14:00:00Danish Division 2Bronshoj – AB Gladsaxe1 or 21.30
14:00:00Danish Division 2Hillerød Fodbold – Skovshoved21.52
14:00:00Danish Division 2Frem – Hvidovre IFX21.23
14:00:00Danish Division 2Odder – LysengX21.23
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSeongnam FC – Ansan Greeners1X1.17
11:00:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – GyeongnamX21.20
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – Seoul E-Land FC1 or 21.30
14:00:00Norwegian Toppserien W.Medkila W. – Lillestrøm SK W.21.09
14:00:00Norwegian Toppserien W.Røa IL W. – Trondheims W.1X1.32
14:00:00Norwegian Toppserien W.Kolbotn W. – Stabaek W.21.58
13:00:00German Bundesliga W.Wolfsburg W. – Hoffenheim W.X21.15
13:00:00German Bundesliga W.Essen-Schönebeck W. – Bayern Munich W.21.32
15:00:00N. Irish ChampionshipBallyclare – Newry City1X1.18
15:00:00N. Irish ChampionshipLimavady United – Larne1 or 21.24
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – LidköpingsOver 1.51.12
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – Skoftebyns IFOver 1.51.15
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – FBK Karlstad11.22
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandKarlstad – Stenungsunds IF11.22
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – IK GauthiodX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Eskilstuna City1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Strömsbergs IFOver 2.51.42
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHabo FF – Forward21.32
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Sundbybergs IK1X1.32
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Karlslunds IF HFK1X1.32
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – BodensOver 1.51.13
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandHärnosands FF – Taftea IKOver 1.51.10
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGallivare Malmbergets FF – Bollnäs GIFOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandValbo FF – Söderhamns FFOver 1.51.07
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Anundsjö IF11.35
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Haninge – Örebro Syrianska IF1X1.35
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandHuddinge IF – Rynninge IKX21.20
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska – Boo FKUnder 3.51.57
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSylvia – Värmbols FC1X1.28
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandMotala – Värmdö IFUnder 3.51.53
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandLindome – VarbergsUnder 3.51.72
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandSävedalens IF – Hittarps IKUnder 3.51.55
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEskilsminne IF – TorslandaOver 1.51.11
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandTenhults IF – IS HalmiaX21.27
14:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandDalstorps IF – Assyriska IKX21.27
14:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHoganas BK – Vinbergs IFX21.27
14:00:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro W. – Kvarnsvedens IK W.Under 3.51.62
07:30:00Aus. NPL WesternBayswater City – Inglewood United1 or 21.27
11:00:00Aus. NPL WesternPerth SC – Sorrento FC1X1.24
15:00:00Eng. National NorthHarrogate Town – Brackley1 or 21.28
15:00:00Eng. National NorthNuneaton Town FC – AlfretonUnder 3.51.47
15:00:00Eng. National NorthChorley – YorkX21.27
15:00:00Eng. National NorthTelford – Blyth Spartans1 or 21.28
15:00:00Eng. National NorthKidderminster – Boston United1X1.19
15:00:00Eng. National NorthNorth Ferriby – TamworthX21.35
15:00:00Eng. National NorthFC United of Manchester – Leamington1X1.19
15:00:00Eng. National NorthCurzon Ashton FC – Salford CityX21.19
15:00:00Eng. National NorthStockport – Bradford Park1X1.23
15:00:00Eng. National NorthSpennymoor Town – GainsboroughOver 1.51.18
15:00:00Eng. National NorthSouthport – Darlington1 or 21.28
15:00:00Eng. National SouthBath – Welling United1X1.23
15:00:00Eng. National SouthChelmsford – Bognor Regis TownOver 1.51.18
15:00:00Eng. National SouthEast Thurrock United – Wealdstone FCUnder 3.51.47
15:00:00Eng. National SouthEastbourne – Chippenham TownUnder 3.51.47
15:00:00Eng. National SouthHampton & Richmond – Dartford1 or 21.28
15:00:00Eng. National SouthHemel Hempstead Town – Truro City1X1.22
15:00:00Eng. National SouthHungerford Town FC – Concord Rangers1X1.20
15:00:00Eng. National SouthOxford City – BraintreeUnder 3.51.47
15:00:00Eng. National SouthSt Albans City – Gloucester1X1.23
15:00:00Eng. National SouthWeston-Super-Mare – Havant & WaterloovilleX21.35
15:00:00Eng. National SouthWhitehawk – Poole TownX21.32
13:00:00German Regionall. SouthwestFreiburg II – Kickers OffenbachX21.28
13:00:00German Regionall. SouthwestFrankfurt FSV – Waldhof MannheimX21.16
13:00:00German Regionall. SouthwestHessen Kassel – TSV SteinbachX21.40
13:00:00German Regionall. SouthwestRöchling Völklingen – TSV Schott Mainz1X1.30
13:00:00German Regionall. SouthwestWormatia Worms – Eintracht Stadtallendorf1X1.27
14:30:00German Regionall. SouthwestStuttgarter Kickers – Stuttgart IIUnder 3.51.47
13:00:00German Regionall. WestWestfalia Rhynern – Uerdingen21.42
13:00:00German Regionall. WestWattenscheid 09 – Cologne II1X1.28
13:00:00German Regionall. WestAlemannia Aachen – Oberhausen1 or 21.28
13:00:00German Regionall. WestViktoria Köln – Erndtebrück11.22
13:00:00German Regionall. WestSV Rodinghausen – Fortuna Düsseldorf II1X1.22
13:00:00German Regionall. BavariaFV Illertissen – SeligenportenOver 1.51.15
13:00:00German Regionall. BavariaSV Schalding-Heining – VfR Garching1X1.30
06:00:00Aus. NPL South AustraliaNorth Eastern MetroStars – Croydon Kings1X1.20
14:00:00Russian Division 2 CenterMetallurg Lipetsk – Ararat Moscow21.45
16:00:00Russian Division 2 CenterFK Kaluga – FC Dynamo Bryansk1X1.28
14:30:00Russian Division 2 SouthFK Angusht Nazran – Spartak NalchikX21.30
15:00:00Russian Division 2 SouthKuban-2 Krasnodar – Afips21.25
15:00:00Russian Division 2 SouthFK Biolog Novokubansk – Druzhba Maykop1 or 21.30
15:00:00Russian Division 2 SouthSpartak Vladikavkaz – SKA RostovUnder 3.51.21
17:00:00Russian Division 2 SouthFC Armavir – Chernomorets NovorossiyskOver 1.51.28
17:00:00Russian Division 2 SouthFK Chaika – Mashuk-KMV PyatigorskOver 1.51.30
07:00:00Japanese J-League 3Azul Claro Numazu – FC Tokyo U2311.35
09:00:00Japanese J-League 3Fujieda MYFC – Kagoshima UnitedX21.42
10:00:00Japanese J-League 3Yokohama SCC – Kataller Toyama21.38
17:05:00Argentinian Primera B MetroCA Platense – Defensores de Belgrano1 or 21.35
19:30:00Argentinian Primera B MetroBarracas Central – CA Acassuso1X1.25
19:30:00Argentinian Primera B MetroTristan Suarez – CA FénixX21.42
22:00:00Argentinian Primera B MetroTalleres de Remedios de Escalada – Sacachispas FC1X1.24
11:00:00Spanish Liga Primera W.Real Sociedad W. – Valencia W.21.45
15:00:00Spanish Liga Primera W.Espanyol W. – Real Betis W.1 or 21.28
17:00:00Spanish Liga Primera W.Fundacion Albacete W. – Atletico Madrid W.21.06
21:15:00Colombian Primera BFortaleza FC – Boyacá Chicó1 or 21.32
21:30:00Colombian Primera BValledupar – Cucuta DeportivoX21.38
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Malmö – Lunds BK1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandTorns IF – Asarums IF FKOver 2.51.30
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandVimmerby IF – Kvarnby IK1X1.35
14:00:00Icelandic 2 DeildHuginn – Völsungur1X1.32
15:00:00Icelandic 2 DeildAfturelding – HotturOver 1.51.12
10:00:00Aus. NPL QueenslandWestern Pride – Moreton Bay Jets1X1.30
20:30:00United States NWSLPortland Thorns W. – Washington Spirit W.11.35
01:30:00Brazilian Serie CBotafogo PB – AsaUnder 3.51.28
19:30:00Brazilian Serie CMogi Mirim – Macae Esporte RJX21.18
19:30:00Brazilian Serie CTombense MG – Botafogo SPUnder 3.51.21
20:00:00Brazilian Serie CMoto Club MA – CuiabaUnder 3.51.21
20:15:00Brazilian Serie CRemo – Sampaio Correa MAUnder 3.51.24
15:30:00Italian Serie C Girone AGiana Erminio – ArezzoUnder 3.51.21
15:30:00Italian Serie C Girone CSicula Leonzio – Matera1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone CFondi – SS Monopoli1 or 21.35
15:30:00Italian Serie C Girone CAkragas – RendeUnder 3.51.20
17:30:00Italian Serie C Girone CUS Casertana 1908 – Calcio Catania1 or 21.35
17:30:00Italian Serie C Girone CReggina – CatanzaroUnder 3.51.21
19:30:00Italian Serie C Girone CCosenza – PaganeseOver 1.51.33
19:30:00Italian Serie C Girone CLecce – Trapani1X1.27
19:30:00Italian Serie C Girone CBisceglie – Virtus Francavilla1 or 21.32
23:00:00Brazilian Primeira LigaAtletico Mineiro – Parana1X1.17
13:00:00Kenyan Premier LeagueNzoia United FC – Chemelil Sugar FC1X1.22
13:00:00Kenyan Premier LeagueKakamega Homeboyz – Sony Sugar FC1X1.22
13:00:00Kenyan Premier LeagueMuhoroni – Western Stima1X1.22
21:00:00United States USLFC Cincinnati – Pittsburgh RiverhoundsUnder 3.51.37
21:00:00United States USLNew York Red Bulls II – FC Tampa Bay1X1.28
22:00:00United States USLLouisville City FC – Charleston Battery1X1.28
10:00:00Aus. NPL Northern NSWEdgeworth Eagles FC – Lambton Jaffas FC1X1.25
15:00:00Czech MSFLSpartak Hulin – Viktoria Otrokovice11.32
15:00:00Czech MSFLMohelnice – Velke MeziriciX21.20
15:00:00Czech MSFLVyskov – SK Hanácká Slávia KromerížUnder 3.51.55
09:15:00Czech CFLMFk Chrudim – TJ Jiskra Domažlice1X1.30
09:15:00Czech CFLPisek – Benatky Nad Jizerou1X1.23
12:30:00Czech CFLSokol Cizova – DobroviceX21.42
16:00:00Czech CFLUsti nad Orlici – Sokol BrozanyX21.38
22:00:00Ecuadorian Primera BManta FC – CD Olmedo1 or 21.32
16:00:00Argentinian Primera C MetroDeportivo Merlo – ExcursionistasX21.40
19:30:00Argentinian Primera C MetroArgentino de Quilmes – Central Cordoba De RosarioX21.40
19:30:00Argentinian Primera C MetroLeandro N. Alem – Club Sportivo ItalianoUnder 3.51.21
19:30:00Argentinian Primera C MetroJJ Urquiza – Berazategui1X1.20
06:00:00Aus. SA State LeagueSouth Adelaide Panthers – Sturt Lions1X1.30
05:30:00Aus. NPL Victoria W.Calder United SC W. – Bayside United W.Over 3.51.42
06:00:00Aus. NPL Victoria W.Heidelberg United W. – Southern United W.Over 3.52.35
06:00:00Aus. NPL Victoria W.Box Hill United W. – Alamein W.X21.27
07:00:00Aus. NPL Victoria W.Geelong Galaxy W. – FC Bulleen Lions W.11.22
21:30:00Peruvian SegundaDeportivo Coopsol – Universidad Cesar Vallejo11.22
16:00:00US Open M.Philipp Kohlschreiber – John Millman11.35
16:00:00US Open M.Adrian Mannarino – Dominic Thiem21.30
17:30:00US Open M.Roberto Bautista-Agut – Juan Martin Del Potro11.75
18:00:00US Open M.Damir Dzumhur – Andrey Rublev21.75
18:00:00US Open M.Rafael Nadal – Leonardo Mayer11.08
18:30:00US Open M.David Goffin – Gael Monfils21.57