Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 01 Septembrie 2015

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
16:15:00Danish CupHillerød Fodbold – Elite 3000 Helsingor21.33
16:15:00Danish CupLyseng – Kolding21.40
16:15:00Danish CupRishoj Boldklub – Søllerød-VedbækX21.28
16:15:00Danish CupVejgaard B – FC Sydvest 051 or 21.20
17:00:00Danish CupHolbaek – B 93 CopenhagenUnder 3.51.60
20:00:00Ireland P.LeagueDundalk – Shamrock Rovers1X1.16
19:45:00Scottish League 1Ayr – Stenhousemuir1X1.15
23:00:00Brazilian Serie BCeara CE – PaysanduUnder 3.51.22
23:00:00Brazilian Serie BCriciuma SC – Nautico1X1.18
19:00:00English JP TrophyHartlepool – Sheffield United21.60
19:15:00English JP TrophyLuton – Leyton OrientX21.35
19:45:00English JP TrophyDoncaster – Burton Albion1 or 21.25
19:45:00English JP TrophyNotts County – MansfieldUnder 3.51.35
19:45:00English JP TrophyMillwall – PeterboroughUnder 3.51.35
19:45:00English JP TrophyAFC Wimbledon – Plymouth Argyle1 or 21.28
19:45:00English JP TrophyAccrington – BuryX21.25
19:45:00English JP TrophyShrewsbury – OldhamUnder 3.51.25
19:45:00English JP TrophyPort Vale – CarlisleOver 1.51.22
19:45:00English JP TrophyExeter – PortsmouthX21.28
19:45:00English JP TrophyMorecambe – WalsallX21.16
19:45:00English JP TrophyYeovil – Barnet1 or 21.25
19:45:00English JP TrophyScunthorpe – BarnsleyUnder 3.51.35
19:45:00English JP TrophyCambridge United – Dagenham and Redbridge1X1.13
19:45:00English JP TrophyNewport – SwindonX21.16
19:45:00English JP TrophyNorthampton – ColchesterUnder 3.51.35
02:00:00Colombian Primera ADeportivo Pasto – Envigado1X1.10
11:00:00Vietnamese V-LeagueLong An – Dong Nai Berjaya1X1.20
11:00:00Vietnamese V-LeagueThanh Hoa – Quang NamOver 1.51.16
11:00:00Vietnamese V-LeagueKhanh Hoa – Than Quang NinhOver 1.51.16
11:00:00Vietnamese V-LeagueHai Phong – Binh DuongX21.20
11:00:00Vietnamese V-LeagueHoang Anh Gia Lai – Hanoi T&TX21.30
11:00:00Vietnamese V-LeagueDong Thap – Da Nang1 or 21.20
11:00:00Vietnamese V-LeagueTP Can Tho – Song Lam Nghe An1X1.25
16:00:00Friendly Ints. U19Slovenia U19 – Slovakia U191 or 21.25
19:00:00Iceland 1 DeildGrindavik – Vikingur OlafsvikX21.28
13:00:00Czech Division 1 U19Zbrojovka Brno – Slavia PragueX21.28
14:00:00Armenian Division 2FC Ulisses Yerevan 2 – FC Mika 221.42
16:30:00Finnish Kakkonen EtelainenKeski Uusimaa – TPV Tampere1 or 21.22
18:30:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro Dff W. – Hammarby W.11.35
19:15:00German Regionall. WestWattenscheid 09 – Rot-Weiss EssenX21.20
14:30:00Russian Division 2 SouthTerek-2 – Krasnodar-2X21.25
15:00:00Russian Division 2 SouthMITOS Novocherkassk – Dinamo Stavropol1 or 21.28
16:00:00Russian Division 2 SouthAfips – Alania-DOver 1.51.28
17:00:00Russian Division 2 WestDynamo St. Petersburg – Strogino1 or 21.28
17:00:00Russian Division 2 WestDomodedovo – Solaris1X1.22
19:00:00Argentinian Primera BSportivo Italiano – Defensores de BelgranoX21.15
10:30:00Aus. FFA CupHume City – Sydney Olympic1 or 21.25
10:30:00Aus. FFA CupRockdale City Suns – Melbourne Victory21.08
10:30:00Aus. FFA CupMetro Stars – Oakleigh CannonsUnder 3.51.42
10:30:00Aus. FFA CupPalm Beach Sharks – Western Sydney21.22
16:00:00US Open M.Jiri Vesely – Paolo Lorenzi11.22
16:00:00US Open M.Austin Krajicek – Santiago Giraldo21.28
16:00:00US Open M.Federico Delbonis – Ivo Karlovic21.17
16:00:00US Open M.Donald Young – Gilles Simon21.25
16:00:00US Open M.Paul-Henri Mathieu – Yoshihito Nishioka11.33
16:00:00US Open M.Denis Kudla – Jurgen Melzer11.40